Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wypełnia się proroctwo biblijne. Demon wcielony – Bill Gates – chce testowo zaćmić słońce nad Szwecją.

Ten człowiek nie ma opamiętania i nie przeszkadzają mu miliony nienawidzących go  ludzi.

Ale to ci sami ludzie budowali system korporacjokracji.

Bill Gates po swojej “filantropi” w Afryce i budowaniu systemu elektronicznego zniewolenia chce przetestować zasłonięcie słońca nad szwedzkim miastem Kiruna. Przyćmienie i ochłodzenie ma się odbyć w czerwcu tego roku.

 

Eksperci z Uniwersytetu Harvarda przetestują system, wysyłając duży balon 12 mil nad szwedzkim miastem Kiruna i każą mu zrzucić 2 kg pyłu kredowego do stratosfery.

 

Celem szacowanej na 3 miliony dolarów misji, wspieranej przez miliardera Billa Gatesa, jest odchylenie części promieniowania słonecznego, powstrzymanie go przed uderzeniem w powierzchnię i ochłodzenie planety. Pomysł był mocno krytykowany od samego początku, a dyrektor projektu Frank Keutsch nawet nazwał potrzebę tej skali geoinżynierii „przerażającą”.

 

Popatrzcie, sami uczestnicy systemu szatana czasem zaczynają myśleć. Błądzą gdyż nie poznali Boga i Jego Prawa, a więc musimy się modlić o takich naukowców nawet teraz czytając takie newsy…!!!

 

Eksperci ostrzegają, że ta niezwykła technika może mieć katastrofalne skutki dla systemów pogodowych w sposób, którego nikt nie może przewidzieć. Przy wsparciu wielu prywatnych darczyńców, w tym Gatesa, misja testowa rozpoczyna się w Szwecji, ponieważ mogą wystartować do końca lata tego roku.

Balon testowy podniesie 600 kg sprzętu naukowego 12 mil nad powierzchnię arktycznego miasta i jeśli wszystko pójdzie dobrze, uwolni się około 2 kg pyłu. W ten sposób powstanie pióropusz pyłu o długości kilku kilometrów – niewystarczająco duży, aby mieć jakikolwiek wpływ na intensywność promieni słonecznych padających na Ziemię. Podczas tego pierwszego testu zespół miał zbierać informacje o tym, jak cząsteczki pyłu reagują z powietrzem..

 

 

Zło opakowane jako dobro…Niesamowite.

Może dla pewnych osób wyda się to kuriozum, ale módlmy się o tego szaleńca Frankensteina naszych czasów  Gatesa aby Bóg zawrócił go z tej złej drogi!

 

Gates inwestuje już w sztuczne mięso, w szczepionki, chip w mózgu komunikujący człowieka z komputerem,  a teraz w zasłonięcie słońca.

Niebywałe, że tacy ludzie mają kosmiczny wpływ na całą planetę…

Chciałem Wam przyznać się, że wierzę w pandemię. Bardzo mocno wierzę w pandemię ignorancji i globalnej indolencji.

 

 

Czy wiecie której części biblii wypełnieniem proroctw jest ten akt Billa Gatesa?

 

4) Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana.

 

 

Zanim przyjdzie Jezus zaćmi się słońce….

 

Żyjemy w czasach ostatecznych i kolejne proroctwa po trzęsieniach ziemi i zarazie wypełniają się na naszych oczach!!

 

” będzie głód, i zarazy, a miejscami trzęsienia ziemi.” Mt 24

 

Kolejki głodu już są w niektórych krajach. Zaraza jakakolwiek by nie była jest i będzie rozsiewana przez dźgnięcia. Trzęsienia ziemi to już w ogóle nie ma o czym mówić. Jest ich niesamowity wzrost.

 

Co następne w kolejce? Okaże się z czasem, ale Biblia staje się teraz najbardziej wiarygodną księgą na ziemi. Bóg znał już dawno temu wszystkie obecnie zamiary globalnych satanistów. Nie żaden wróżbita Maciej czy Jackowski ale Bóg Wszechmogący!!!

 


Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

_________________________
Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________

Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy

 

 

 

Updated: 24 marca 2021 — 12:59

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: