Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiele uzdrowień, uwolnień i cudów w Teksasie. Mam wrażenie, że wracają czasy apostolskie.

Jezus przyszedł podczas ucisku Judejczyków, za czasów imperializmu Rzymu i totalnego zepsucia. Judeą rządzili Edomici współpracujący z Rzymem.

Teraz mamy dokładnie takie same czasy tuz przed przyjściem Jezusa.

Modlitwy o uzdrowienie lub uwolnienie umieszczam mniej więcej od 2015 roku, ale dopiero niedawno zauważyłem, że znaczna część modlitw, jakieś 40-50% Bóg wysłuchał. Z resztą nie wiadomo. Przy czym uzdrowieni to wierzący.

Od jakiegoś miesiąca ludzie proszący o modlitwę pisują za jakiś czas dziękując wszystkim modlącym się, ponieważ zaszły duże, pozytywne zmiany w podmiocie modlitwy.

Przykład:

 

Prośba o modlitwę o mamę Anity.
Stan mamy jest bardzo ciężki. Operacja się udała, jest jest podłączona pod maszynę utrzymująca funkcje życiowe i jest w śpiączce farmakologicznej. Potrzebujemy Bożego cudu! Proszę o modlitwę! Wiele może modlitwa sprawiedliwego. Póki żyje jest nadzieja. Z Panem Bogiem!”
Anita
Do dzieła Bracia i Siostry

 

Po niespełna tygodniu Anita odpowiada:

 

Kochani! Mamę odłączono od respiratora. Oddycha samodzielnie. Rusza wszystkimi kończynami i jest świadoma. Wie gdzie jest, jak się nazywa. To jest Boży cud. To łaska. Proszę Was nie ustawajmy w modlitwach i dziękuję Wam Kochani Bracia i Siostry w Chrystusie!

Kolejnego dnia:

 

Dziś mama zjadła samodzielnie posiłek i zażyczyła sobie kawę. Była bardziej rozmowna a dr przełączyła tel na głośnomówiący i siostra mogła z nią porozmawiać. Czy to nie są cuda!? Cudowne rzeczy uczynił nam Pan! Nie ustawajmy w modlitwie. Z Panem Bogiem

 

Przykład numer 2.

 

 

17 marca:

 

Prośba Szymona o modlitwę:
“„Bracie mam wielką prośbę pomódl się za mnie o mojej zdrowie znowu za szybko mi serce bije i jestem w szpitalu w Neuruppin”
Info z 20 marca:
Wiadomość o Szymonie będącym w Neurupin., o ktirego modlilismy sie w środę :
” Szymon do mnie dzwonił mówił ze już jest lepiej z jego sercem i co ciekawego wspomniał ze dostał silnego natchnienia aby cały czas czytać słowo’
Chwała Bogu
Prośba o modlitwę za Łukasza. Z tego co pamiętam to chyba bez jego wiedzy nawet umieściłem:

Prośba o modlitwę za Łukasza.
Nasz brat ma przepuklinę kręgosłupa spowodowaną wypadnięciem dysku. Jest na lekach przeciwbólowych ale niebawem będzie miał operację.
Wesprzyjmy zatem Łukasza modlitwa prosząc Boga w imię Jezusa o uzdrowienie lub dobre pokierowanie leczeniem.”
Odpowiedź:

Chcialem podziekowac za modlitwe. Dzis jest juz czwarty dzien od kiedy nie biore tabletek przeciwolowych czyli od dnia kiedy sie pomodliliscie o mnie. Plecy sa jeszcze slabe bo 3 miesiace lezenia robia swoje ale jest coraz lepiej. podziekuj wszystkim i chwala Bogu za to, że raczył wysłuchac Waszych próśb. Jeszcze raz dziękuje w imię Jezusa.

myslę,ze obejdzie sie bez zabiegu bo organizm zaczal sie leczyc. Nawet moja Ania jest w szoku, że tak nagle bol ustapil.

 

Modlitwa o żonę Darka Kasię:

06.03.2021

Prośba Darka o modlitwę za jego żonę:
Kochani, moja żona cierpi z powodu boleriozy, od czwartku zaatakowało jej tak oko, że żadne leki nie pomagają. Leży w łóżku nic nie je, nic nie widzi i cierpi. Bardzo was proszę o modlitwę.
Wyznawajcie sobie nawzajem upadki i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego.
Jakuba 5:16 UBG”

 

08.03.2021

 

Czy pamiętacie prośbę naszego brata o modlitwę za jego żonę chorą na boleriozę, która nie widziała na jedno oko?Darek pisal niedawno, ze dziś sie poprawiło. Juz wstala z łóżka, krzatala sie po domu troche i na oko zaczęła patrzeć.
“„Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego” Bądźcie i wy cierpliwi, umocnijcie serca swoje, bo przyjście Pana jest bliskie. ” Jak 5
Dziękuję za modlitwy. Napisałem o tym aby Was wzmocnić i utwierdzić w sile modlitwy.
Chwała Bogu za Was Szanowni Bracia i Siostry

 

Być może jeszcze coś pominąłem, ale wydaję mi się, że wraz z postępującym złem, będzie także rosła Chwała Boża.

Na  dowód moich spostrzeżeń umieszczam informacje z Teksasu.

Jak podaje portal CBN tysiące ludzi było świadkami, jak Bóg dokonał cudów w ten weekend w Teksasie podczas renesansowego wydarzenia Sean Feucht „Let Us Worship”. Feucht i jego zespół, w tym dr Charles Karuku z International Outreach Church, ustawili w sobotę swoją scenę na polnym polu w Lubbock, gdzie ludzie zostali uwolnieni od grzechu i uzdrowieni z kalectwa.

Pięć osób uwolnionych od pociągu do osób tej samej płci  „Ołtarze były pełne ludzi oddających życie Jezusowi. Modliliśmy się za chorych.

 

61-letnia głucha staruszka, która miała aparaty słuchowe warte 8000 dolarów, została uzdrowiona przez Boga. 27-letni niesłyszący urodzony po wielu operacjach, które go nie rozwiązały, odzyskał słuch ”. Podczas jednego wezwania do ołtarza na scenę wybiegły setki głodnych dusz szukających zbawienia.

https://www1.cbn.com/cbnnews/us/2021/march/miracles-and-salvations-come-to-texas-the-power-of-god-is-breaking-out

 

 

Siła ludzi nie będzie w protestach. Przynajmniej wierzących. Siła będzie w modlitwie, trosce o innych. Zło będzie ale razem z nim w siłę będzie rosła moc Boża.

 

Niektórzy z Was uważają się za niegodnych proszenia, modlenia, ale to są podszepty diabła. Każdy wierzący w Słowo Boże ma prawo do modlitwy. Po drugie to i tak ostatecznie Bóg decyduje kto i czy zostanie uzdrowiony.

 

Od czasu wysłuchania przez Pana naszego modlitw naszych Braci i Sióstr przesyłacie więcej próśb. Mam w związku z tym prośbę. Proszę o gotowy tekst. Zaoszczędzicie mi pracy i domyślania się o co chodzi. Składnia czasami jest enigmatyczna.

 

Generalnie traktuje priorytetowo modlitwy  naszych Braci i sióstr.

Teraz już jest kolejka.

 

Walczmy o ludzi. W tych czasach bohaterami są także kobiety. To one są wojownikami modlitwy. Musimy się wspierać.

 

Jeśli będzie zator w prośbach o modlitwę to będę umieszczał jedną dwie dziennie.

Zapisujcie sobie co ważniejsze modlitwy. Musimy być wytrwali i czepialscy jak kobieta czepiająca się płaszcza Jezusa.

 

“A pewna kobieta od dwunastu lat cierpiała na upływ krwi. Wiele przecierpiała od różnych lekarzy i całe swe mienie wydała, a nic jej nie pomogło, lecz miała się jeszcze gorzej. Słyszała ona o Jezusie, więc przyszła od tyłu, między tłumem, i dotknęła się Jego płaszcza. Mówiła bowiem: «Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa». Zaraz też ustał jej krwotok i poczuła w ciele, że jest uzdrowiona z dolegliwości. A Jezus natychmiast uświadomił sobie, że moc wyszła od Niego. Obrócił się w tłumie i zapytał: «Kto się dotknął mojego płaszcza?» Odpowiedzieli Mu uczniowie: «Widzisz, że tłum zewsząd Cię ściska, a pytasz: Kto się Mnie dotknął». On jednak rozglądał się, by ujrzeć tę, która to uczyniła. Wtedy kobieta przyszła zalękniona i drżąca, gdyż wiedziała, co się z nią stało, upadła przed Nim i wyznała Mu całą prawdę. On zaś rzekł do niej: «Córko, twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju i bądź uzdrowiona ze swej dolegliwości!”

 

 

 

 

Zaktualizowane: 24 marca 2021 - 12:08

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish