Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biden nazwał Kamelę Harris prezydentem. To tylko kwestia czasu jak zastąpi prezydenta z demencją.

Biden już sporo przed inauguracją na prezydenta wykazywał oznaki demencji. Teraz już tylko jutuberzy kolekcjonują jego wypowiedzi, podczas których zapomina.

Jednakże czymś jeszcze bardziej istotnym w uświadomieniu światu, że Biden jest tylko na podkładkę dla wyborców, jest ostatnia wypowiedź tej masońskiej marionetki:

 

„Najcięższe uderzenie, które najbardziej ucierpiało – zwłaszcza społeczności czarnoskórych, latynoskich, rdzennych Amerykanów i wiejskich” – powiedział Biden. „Uważamy, że szybkość i skuteczność muszą iść w parze z uczciwością i sprawiedliwością. Teraz, gdy niedawno Prezydent Harris i ja odbyliśmy wirtualną wycieczkę po centrum szczepień w Arizonie, jedna z pielęgniarek biorących udział w tej wycieczce, wstrzykując ludziom zastrzyki, dając szczepionki, powiedziała, że ​​każdy zastrzyk było jak podanie dawki nadziei ”. Prezydent w żadnym momencie nie poprawił swojego błędu werbalnego.

 

Amerykanie dostrzegają, że Biden  każdym mijającym tygodniem starzeje się o kilka miesięcy. 

Prawicowi obserwatorzy w USA nie mają złudzeń. Biorąc pod uwagę poparcie Camali Harris dla Antifi i Black Lives Matter, USA czeka Marksizm w najgorszym wydaniu.

 

Od wielu lat demoniczne Hollywood przygotowuje świat na kobietę  wybawicielkę. Katolicy mają swoją Maryję, ale protestanci są indoktrynowani poprzez filmy.

Filmy “Jupiter”, “Piąty Element” i wiele innych być może miały zaprogramować ludzi na kobietę prezydenta dającą fałszywą miłość i troskę. Miłość marksistowską.

 

 

Biden niedawno nazwał Putina zabójcą. Niewiaodmo czy jest to gra, czy ten człowiek już przestaje się kontrolować.

 

Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku Kamala została nazwana przez The Sun socjalistycznym koniem trojańskim, który obejmie pi Bidenie prezydenturę.

 

https://www.the-sun.com/news/1747674/us-election-2020-kamala-harris-joe-biden/

 

Jej mężem jest Doug Emhoff prawnik żydowskiego pochodzenia.

Po objęciu urzędu przez żonę, Doug Emhoff został pierwszą osobą pochodzenia żydowskiego i pierwszym mężczyzną, będącym małżonkiem wiceprezydenta USA.

 

 

 

 

 

Updated: 19 marca 2021 — 11:36

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: