Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kamery kontrolujące emocje. Chiny poligonem do biblijnego Wielkiego Ucisku.

Talmudyści i ich masoneria  zrobili sobie z Chin poligon doświadczalny pod nadchodzący Wielki Ucisk biblijny, który będzie trwał aż 7 lat.

 

Już teraz ludzie nie wytrzymują psychicznie, a my nadal nie wiemy w jakim punkcie Apokalipsy jesteśmy. Czy tuż przed Wielkim Uciskiem, czy sporo lat przed.

Jedno jest pewne: są to czasy ostateczne.

 

Niestety, ale są one pełne nienawiści wśród samych chrześcijan. Kiedyś może opublikuje jak się do siebie, do mnie zwracają.

 

Nie ma jedności. Żenada w jakości chrześcijaństwa.

Mierność przykrywa szlachetność i waleczność.

Osobiście  mam p zasady: nie wchodzę , nie odwiedzam witryn niezbieżnych z moimi zasadami wiary. Nie wchodzę w to, co nieczyste. Oni niech robią swoje, a ja swoje.

 

System szatana przygotowywał do tego co nadchodzi poprzez słynny program Big Brother. To był czas kiedy oswajali bezbożne społeczeństwo.

Teraz Chiny jako skrajnie komunistyczny kraj, rozwijają masowy nadzór państwowy na wzór Wielkiego Brata, a ulice są pełne kamer, które mogą monitorować emocje obywateli i śledzić ich wyniki w zakresie „kredytu społecznego”. Zaawansowane technologicznie systemy pomogą również ludziom donosić na siebie za pomocą smartfonów.

 

Jak informuje nas portal i gazeta The Sun,

“plany wywołujące koszmar tego reżimu komunistycznego obejmują zainstalowanie we wszystkich miejscach kamer szpiegowskich i użycie sztucznej inteligencji do obliczenia „wyniku społecznego” danej osoby, który określi korzyści lub kary. Sam planowany poziom nadzoru wywodzi się prosto z dystopii stworzonej przez autora George’a Orwella w jego książce 1984, gdzie oczy państwa – Wielki Brat – zawsze cię obserwują.
Teraz wydaje się jakby Orewell pisał dla nich program na zamówienie.
Obrońcy prywatności powiedzieli The Sun Online, że sukces Chin w rozwoju technologii nie tylko zagraża prawom człowieka chińskich obywateli, ale także ludziom na całym świecie.

Dahlia Peterson, analityk z Centrum Bezpieczeństwa i Powstających Technologii Uniwersytetu Georgetown, powiedziała Sun Online: „Chiny rozwijają państwo w stylu orwellowskim. „W kraju najbardziej przerażające jest to, że wielu ludzi w Chinach nie zdaje sobie sprawy z prawdziwego zakresu inwigilacji i nadal wita ją jako źródło„ bezpieczeństwa ”.

 

Wolność oddana za bezpieczeństwo.

. Skąd my to znamy? Choćby ze Szwecji…

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że większości obywateli w Polsce jest to obojętne lub też uważają, że ich to nie dotknie?

 

Program został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku i był testowany w miastach i prowincjach, z których każde używa własnego systemu – śledzenia wartości finansowej i społecznej.

Milionom ludzi z niskim „kredytem społecznym” zakazano lotów  z powodu tego systemu.

 

Czyli, masz zbyt duże przekonania wolnościowe? nie będziesz mógł przemieszczać się a może robić zakupy w niektórych miejscach. To i tak nie jest jeszcze takie złe. Choć wielu nie wytrzyma.

 

W Chinach ludzie z wysokim kredytem otrzymują zniżki, oferuje się im krótszy czas oczekiwania w instytucjach rządowych i są łatwej im znaleźć pracę. Wszystko zaczęło się od socjalizmu a skończy na komunizmie czy tez raczej faszyzmie, gdyż ten  charakteryzuje się rządami korporacji. To korporacje ustalają bezprawie a urzędnicy są dzisiaj tylko pracownikami etatowymi korporacji. Nawet w Polsce. Polska jest zarejestrowaną firmą na amerykańskiej giełdzie.

 

 

W kolejnym planie pięcioletnim Chin, obejmującym lata 2021–2025, reżim określił swoje ambicje, aby jeszcze bardziej zwiększyć śledzenie.

Stwierdza: „Będziemy również ściśle strzec się infiltracji, sabotażu, działalności dywersyjnej i separatystycznej sił wroga oraz stłumić te działania”.

 

 

Biblia w Chinach jest zakazana.
Już w 2018 roku palono biblie i zamykano kościoły.

 

Chiny opracowały system „oceny społecznej”, który stworzył również dystopijny koszmar, w którym obywatele mogą śledzić się nawzajem za pomocą radarowych skanerów.

 

W Polsce jeszcze pokutuje donosicielstwo i na początku plandemi mieliśmy z tym do czynienia. Poświęciłem temu zjawisku cały film na kanale który korporacja YT mi usunęła.

Polakom pozbawionym Boga w sercu przyjdzie dosyć łatwo donosić na innych. Lekko sobie to także wytłumaczą: bo stanowi zagrożenie, bo dlaczego on może a ja nie itd.. wiecie jacy ludzie są..
Dlatego ja staram się dbać o jakość relacji.

„W całym kraju rząd wdrożył projekty takie jak„ Skynet ”i„ Wytrawne oczy ”, aby utrzymać populację pod stałą obserwacją i kontrolą.

„Ruchy ludzi, interakcje, a nawet ich ekspresja – mogą być użyte przeciwko nim w chińskim systemie całkowitego nadzoru.

 

Przypominam ich system z Terminatora:

 

 

„Nigdzie nie jest to bardziej przerażające niż w chińskim regionie Xinjiang, gdzie szacuje się, że do miliona Ujgurów zostało arbitralnie przetrzymywanych w tak zwanych„ obozach reedukacyjnych ”i poddawanych praniu mózgu i torturom.

„Wszechobecne stosowanie aktów nadzoru biometrycznego oznacza, że ​​organy ścigania mogą uzyskać całkowitą kontrolę nad życiem ludności ujgurskiej, obserwując każdy ich ruch.

Władze łączą dane osobowe na obowiązkowym dowodzie osobistym, który ludzie muszą mieć przy sobie, z ogromną bazą danych powiązanych z tą osobą.

Dane obejmują nagrania z kamer CCTV, historię medyczną, członkostwo w supermarkecie, adresy IP, rozmowy telefoniczne, nazwy użytkowników w mediach społecznościowych, rejestry dostaw, adresy zamieszkania i pobyty w hotelach.

 

Wszyscy blogerzy i osoby wpływowe muszą mieć zatwierdzone przez państwo zaświadczenie , zanim będą mogli publikować treści w internecie.

 

 

Ponad wszelką wątpliwość powstanie podziemie ludzi ceniących sobie wolność i to pokazują również te masońskie filmy science fiction. Oni to nazywają ruchem oporu.

 

Żyjemy w więzieniu i jeszcze nie jest tak źle…
Więzienia są różne. Innego rodzaju są w Skandynawii inne w USA a jeszcze inne w chazarskiej Rosji czy Chinach.

 

Na tym foto już jest bestia..Jest obraz bestii.

Ta na cały świat dopiero nadejdzie i wg mojej oceny jej hologram (obraz) będzie na całym świecie połączony z każdym obywatelem, który przyjął znak bestii czyli tatuaż elektroniczny..

 

” (15) Dano jej także moc, by swoim tchnieniem obdarzyła obraz Bestii, wskutek czego Bestia z obrazu przemówiła i była w stanie zgładzić każdego, kto by nie chciał złożyć pokłonu obrazowi Bestii. (16) Sprawiła [wreszcie], że wszystkim ľ małym i wielkim, bogatym i ubogim, wolnym i niewolnikom ľ wyciśnięto znamię na prawej ręce lub na czole. (17) Od tego czasu nikt, kto nie miał znaku imienia Bestii lub liczby jej imienia, nic już nie mógł ani kupić, ani sprzedać. (18) Oto tu [potrzeba] mądrości! Kto czuje się dostatecznie mądrym, niech wyliczy liczbę Bestii. Jest to liczba jakiegoś człowieka, a liczbą tą jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13

 

 

 

To jest końcówka dziejów.

Nie ważne jak zacząłeś, ale ważne jak skończysz…

 

“Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz. Albowiem sercem wierzy się ku usprawiedliwieniu, a ustami wyznaje się ku zbawieniu. Powiada bowiem Pismo: Każdy, kto w niego wierzy, nie będzie zawstydzony. Nie masz bowiem różnicy między Żydem a Grekiem, gdyż jeden jest Pan wszystkich, bogaty dla wszystkich, którzy go wzywają. Każdy bowiem, kto wzywa imienia Pańskiego, zbawiony będzie. ” Rz 10

 

To, co teraz przeżywamy jest ledwo zalążkiem tego co ma być.

Na moim blogu na bieżąco informuje o sytuacji na świecie pod kątem biblijnym.

 

źródło:

https://www.thesun.co.uk/news/14276151/china-plans-high-tech-streets-spy-cams-inform-neighbours/

 


Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

_________________________
Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________

Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 16 marca 2021 - 16:02

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish