Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

36 letnia nauczycielka nie żyje po przyjęciu szczepionki.

Gdyby stężenie trucizny było większe, to szczepiliby się tylko świadomi samobójcy czyli jakieś 0,01% Polaków, a tak szczepią się ludzie ufający systemowi Złego i tylko kolejne newsy zwiększają odsetek sceptyków.

 

Tymczasem dowiadujemy się z Leszna, że:

 

Szerokim echem wśród mieszkańców Leszna odbiła się informacja o śmierci 36-letniej nauczycielki Zespołu Szkół Ekonomicznych. Otrzymujemy sygnały od zaniepokojonych osób, że może to mieć związek ze szczepieniami nauczycieli na koronawirusa. Prokuratura Rejonowa w Lesznie potwierdza, że bada sprawę, jednak zastrzega, że zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek wnioski. 

https://elka.pl/content/view/102769/80/

 

Godne uwagi jest wykształcenie owej nauczycielki:

 

Kinga Szczepaniak była nauczycielką technologii żywienia w ZSE. – Wszyscy jesteśmy w szoku, wciąż nie mogę przyjść do siebie –

 

Żeby zostać nauczycielem technologii żywienia, trzeba zapewne znać choćby podstawy chemii i biologii.

Ale co my możemy wymagać od techników żywienia skoro lekarze się szczepią i umierają. Pamiętacie tego lekarza, który drwił z antyszczepionkowców a następnie zmarł?

 

Oczywiście nie jest moim celem pastwienie się nad zmarła, czy zmarłymi, ale chce pokazać, że ten masoński system programuje nawet specjalistów, którzy sami się stają ofiarami.

Wszystko jest wywrócone do góry nogami.

 

Autorzy tekstu z portalu elka,pl, nie wiem z jakiej opcji, ale napisali, że “Najprawdopodobniej z tego powodu śmierć nauczycielki wywołała wiele plotek i spekulacji.” Zero logiki argumentacji, rzetelności dziennikarskiej. Zero dochodzenia. Suche informacje. Nie ma hipotezy, nie ma korelacji, nie ma zbioru podobnych przypadków. Nędza dziennikarska, improwizacja, kiedy wielu umiera,  a inni przechodzą dźgania bardzo ciężko.

 

Szkoda tej kobiety. Życie było przed nią, a jest już za. Jak mamy być bierni wobec tego co się dzieje? Kiedy ludzie się przebudzą?

 

 

Rozmawiam z tymi ludźmi, którzy są po środku i okazuje się, że jedną nogą są w tym systemie diabła. Ile osób musi umrzeć, aby ludzkość zrozumiała, że rządy wszystkich krajów prowadzą wojnę z obywatelami?

 

 

 

Updated: 3 marca 2021 — 09:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: