Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek uważa, że potop to mit, jakbyś miał nie trafić za grzechy do piekła, a za zmiany klimatu.

Z ludźmi można zrobić naprawdę wiele. Mówi się, że koronawirus był testem na inteligencję. Ale to papież jest testem dla katolików –  choć nie tyko – na inteligencję oraz na wiedzę biblijną.

 

Jezus Chrystus był wcielonym Słowem Bożym i to Słowo katolicy odrzucają. Odrzucają Jezusa za autorytet fałszywego proroka. Jakoś nie widzę p. Brauna czy Bosaka nawołujących do schizmy kościoła  tego satanisty.

 

Kościół Rzymski od samego początku był kościołem diabła, który zagrabił część naśladowców Jezusa łącząc tradycje pogańskie z ich wiarą. Ten przepis na sukces się udał. Ale teraz Bóg daje łaskę poznania i ja z niej skorzystałem wychodząc oficjalnie z kościoła Rzymu w roku 2014. Zrobiłem to z niemałą przyjemnością.

 

 

 

Ale do rzeczy. Przedstawiciel SS Watykanu czyli jezuitów Bergolio,  wyda w marcu książkę, która już teraz będzie niczym innym jak jadem żmii. Książkę pt “Występki i cnoty”.

Powiada w niej, że

„Nadejdzie nowa powódź, jeśli nie zmienimy drogi w sprawie klimatu i lodowców””

 

„Gniew Boży jest skierowany przeciwko niesprawiedliwości, przeciwko szatanowi” – stwierdza papież w książce zatytułowanej  O występkach i cnotach  która ma się ukazać we wtorek. „Jest skierowana przeciwko złu, nie temu, które wywodzi się z ludzkiej słabości, ale złu wynikającego z natchnienia szatana: zepsucia wywołanego przez szatana”.

 

„Boży gniew ma przynieść sprawiedliwość,„ oczyścić ”- deklaruje papież we wcześniejszym  fragmencie  książki opublikowanej przez włoski dziennik  Corriere della Sera  Sunday.

 

„Biblia mówi, że potop jest wynikiem gniewu Bożego” – kontynuuje Franciszek. „To figura gniewu Boga, który według Biblii widział zbyt wiele złych rzeczy i postanawia unicestwić ludzkość”.

„BIBLIJNY POTOP, ZDANIEM EKSPERTÓW, TO MITYCZNA OPOWIEŚĆ” – STWIERDZA PAPIEŻ, DODAJĄC NAWIASEM SWOJĄ NADZIEJĘ, ŻE NIKT NIE PISZE, ŻE „PAPIEŻ MÓWI, ŻE BIBLIA JEST MITEM”.

źródło:

https://www.corriere.it/cronache/21_febbraio_28/papa-francesco-libro-verra-nuovo-diluvio-se-non-cambiamo-strada-clima-ghiacciai-40967eb8-7959-11eb-bd61-f38514671054.shtml

 

 

 

Jestem blogerem, publicystą christiańskim już prawie 10 lat i teraz zdradzę Wam, a raczej podzielę się moim spostrzeżeniem dotyczącym doświadczeń wynikających z obserwacji pastorów zwodzących. Niech to będzie dla Was lekcją.

Z początku jako człowiek szukający prawdy i opierający się na autorytetach ludzi o większym poznaniu umieszczałem nauczania różnych pastorów. Czasem były one ze sobą sprzeczne. Powiedzmy, że pastor X mówił o mowie językami jako o przejawie chrztu Duchem Świętym, a drugi wprost przeciwnie że są to demoniczne  glosolalia.

 

Gwarantuje Wam jednak, że niemal żaden pastor nie mówi nawet w 50% kłamstw. No może z wyjątkiem Artura Cerońskiego, który notabene wydał niedawno tzw Biblię Mocy.

Oni mówią zazwyczaj ok 70 do 80% prawdy.

Naszym zadaniem jest wyłapać te 20 do 30% kłamstwa.

Oczywiście są też i tacy, którzy po prostu się mylą przesiąknięci naukami ich denominacji.

Obecnie już potrafię rozróżnić, który pastor się myli, a który zwodzi. Zresztą nikt nie ma 100% poznania i dlatego trzeba mieć pokorę do Pisma. Trzymać się tych nauczających, którzy są najbliżej.

 

Podam Wam przykład pewnego pastora z Bielska Białej. Z początku jak go słuchałem nic nie budziło moich zastrzeżeń, ale wtedy byłem ledwo co upierzonym christianinem.

Zresztą czasem  nie koncentrowałem się na tych rozważaniach i to był mój błąd. Ale pewnego razu albo ja albo ktoś inny wyłapał, że ów pastor nakłania do przyjęcia islamskich uchodźców i mówi jak jeden mąż z ekumenistami popierającymi przyjęcie tych nachodźców.

Wersja oficjalna: chciał ich ewangelizować. 😀

W Polsce protestantyzm to ok 0,38%. Nie mogą sobie poradzić z ewangelizacją w Polsce a tutaj taki blef….

Póki co tom islam islamizuje Europę i świat a nie na odwrót.

 

Tak więc taka wypowiedź pastora to ewidentny sabotaż.

 

Następnie świętujących szabat nazwał judaizującymi co jest taktyką rodem z Watykanu. To Konstantyn cesarz i Sobór w Efezie nakazał tak nazywać świętujących szabat. Popatrzcie, nikt się nie obrzezuje, nie nosi cicitów (koszuli z frędzlami), nie składa ofiar, nie modli pod ścianą płaczu, a jednak cały zbiór adwentystów nazywa judaizującymi. To jest język węża. Ale niewielu to widzi.

 

Kiedy zacząłem polemizować na łamach swego bloga z tą retoryką, przeklął mnie i M. Mazura w swoim filmie, broniąc przy okazji ekumenistów. Padło też wiele nieprzyjemnych słów w filmie i jego zaślepiony zbór kompletnie nie zareagował. Współczuję tym ludziom.

Podobnie papież, mówi wiele prawdy, aby w końcu przedstawić język węża.

Oto polski parlament, którego część (PIS) popierał pastor z Bielska.

 

Jako wierni strażnicy żydowskiego kościoła Rzymu są po obu stronach. Protestantyzm jest na wskroś proizraelski. Każda denominacja uważa obecny Izrael za naród wybrany.

Być może zmienili retorykę od roku 2020, ale tak było przez wieki.

Przeanalizujmy wypowiedzi papieża.

 

BIBLIJNY POTOP, ZDANIEM EKSPERTÓW, TO MITYCZNA OPOWIEŚĆ” – STWIERDZA PAPIEŻ.

 

W razie czego to nie on powiedział. Po czym dodaje:

 

NIKT NIE PISZE, ŻE „PAPIEŻ MÓWI, ŻE BIBLIA JEST MITEM”.

 

Nie powie wprost “biblia nie jest mitem ale potop jest”.

Dalsza część nie pozostawia złudzeń:

 

Ale mit jest formą wiedzy” – mówi.

„Powódź to opowieść historyczna, twierdzą archeolodzy, ponieważ znaleźli ślady powodzi w swoich wykopaliskach”.

„Wielka powódź, być może z powodu wzrostu temperatury i topnienia lodowców, stanie się teraz, jeśli będziemy dalej podążać tą samą drogą” – ostrzega papież.

 

Watykan ma zapewne tony zarekwirowanej wiedzy, o której mogą tylko pomarzyć historycy i poszukiwacze prawdy tacy jak ja.

Bez cienia wątpliwości był potop.

 

 

Franciszek uczynił troskę o środowisko i sprzeciw wobec zmian klimatycznych jako znak rozpoznawczy swojego prawie ośmioletniego pontyfikatu, stawiając na czele światowych przywódców, którzy wykazali się zbyt małą determinacją w walce z globalnym ociepleniem.

W   ZESZŁYM ROKU POWIEDZIAŁ , ŻE „JEST OCZYWISTE”, ŻE ZMIANY KLIMATYCZNE SĄ PRZYCZYNĄ WIELU SPOŁECZNYCH CHORÓB LUDZKOŚCI, A TAKŻE ZAKŁÓCENIA RÓWNOWAGI W PRZYRODZIE.

 

Problem w tym, że ten diabeł w ludzkiej skórze nie zrobił nic da przyrody. Nie apelował do rządów, aby korporacje przestały wykorzystywać Chińczyków. Nie mówi on o grzechu, który był przyczyną potopu,  nie mówi o Prawie Bożym, ale o potopie w kontekście zmian klimatycznych. Sugeruje, że potop był spowodowany zmianami klimatycznymi. 

 

‘Wielka powódź, być może z powodu wzrostu temperatury i topnienia lodowców, stanie się teraz, jeśli będziemy dalej podążać tą samą drogą”

 

 

 

„Jest oczywiste, że zmiany klimatyczne nie tylko zaburzają równowagę przyrody, ale powodują ubóstwo i głód, dotykają najsłabszych, a czasami zmuszają ich do opuszczenia ich ziemi” – powiedział papież grupie zebranej w Watykanie. Publiczność papieża składała się z uczestnikami spotkania członków  Laudato Si  społeczności, nazwany Papież 2015 encyklice  literę  na środowisko, która nosi tę samą nazwę.

„Potrzebujemy prawdziwej woli, aby zająć się pierwotnymi przyczynami trwających wstrząsów klimatycznych” – podkreślił Francis. „Ogólne zobowiązania nie wystarczą – słowa, słowa.

 

To hasło “zmiany klimatyczne” to słowo klucz szatańskiego Zrównoważonego Rozwoju, gdzie promuje się politykę jednego dziecka, podatki od CO2 itd.

 

 

 

 

Kłamstwa zmian klimatu propagują także Artur Lalak czy Grzegorz Skwarek promujący nie Apokalipsę biblijną, ale tzw reset 676. Teoria ta ma odsunąć ludzi od Biblii, nawrócenia się. Skutek ten sam co język węża papieża. Oni wspierają papieża.

Proroctwa biblijne mają gdzieś.

 

Nikt nie widzi tego, że mamy chemtrails, HAARP i nie wiadomo co jeszcze. Bill Gates chce zasłonić słońce, co wywoła faktycznie zmiany klimatyczne.

 

https://www.money.pl/gospodarka/bill-gates-chce-przyciemnienia-slonca-plany-juz-sa-finansowane-6603804879166016a.html

 

Każdy, kto ufa nie Słowu Bożemu a ludziom będzie przeklęty:

 

 

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę” Jer 17

 

Papież jest (łac. summus pontifex, od starożytnego pontifex maximus: najwyższy kapłan; dosłownie: najwyższy budowniczy mostów) jest duchowym prekursorem globalnych kłamstw.

 

On chce wprowadzić ludzi w poczucie winy co do fikcji zmian klimatu. Efekt cieplarniany był taki, że mieliśmy masy śniegu…

 

Określenie wszystkich wodzów bandyckiego  imperium Rzymu Ojciec Święty jest tym samym co nazwanie szatana świętym, czyli całkowitym wywróceniem pojęć. Ale tak to już jest w systemie  szatana, że zło nazywane jest dobrem , a dobro złem. Bill Gates depopulator filantropem, a masy cichych Samarytan, darczyńców, ludzi walczących o prawdę wywrotowcami itd.

 

Papież nie uczynił ani jednej dobrej rzeczy. Wprost przeciwnie -podtrzymuje ten system i chce doprowadzić od islamizacji świata.

Nie widzi tego zła co my: faszyzmu WHO, sanepidu, wywróconej ekonomii bankstersów, potęgi Rotchildów, statystyk raka, lgbt,  upadającego rolnictwa….

Uczestnictwo w kościele Rzymu w obliczu tych wszystkich informacji szczątkowych zresztą jest przestępstwem duchowym.  Można to porównać do członkostwa w mafii.

 

 

Zbliżcie się do Boga, a on zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, ludzie umysłu dwoistego. Jakuba 4:8

 

 

_____________

Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 2 marca 2021 - 09:07

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Oni doskonale wiedzą, że nie jest to mit tylko realne, historyczne wydarzenie. Ich słodkie słówka mają na celu tylko jedno. Ludzie muszą poczuć się dobrze, bezpiecznie, pewnie. Gdyby oficjalnie powiedzieli, że potop to kara Boża zesłana za grzechy to musieliby jednocześnie przyznać, że kiedyś cała ziemia i dzieła rąk ludzkich spłoną w ogniu. Musieli by przyznać, że powrót Pana wcale nie będzie wyglądał tak słodko jak to przedstawiają w obrazkach. Musieliby zacząć mówić o przyszłych konsekwencjach grzechu i wtedy zasiali by niepokój w umysłach swoich owieczek a przecież tego robić nie wolno. Współczesny człowiek musi być siebie pewny bez żadnych przemyśleń o konsekwencjach…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish