Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chrześcijanie w USA „zastraszani” przez właściciela salonu homoseksualnego za głoszenie „homofobicznej retoryki”.

 

Trzech chrześcijan w New Jersey zostało oskarżonych o złamanie stanowego prawa dotyczącego zastraszania, w szczególności za „wykrzykiwanie homofobicznej retoryki bezpośrednio przed Allure Salon”, po tym, jak trio przemówiło do właściciela salonu i pracownika. Obaj otwarcie homoseksualni.

Kombe Sefelino, Daniel Stephen Courney i Lydia Ortiz zostali oskarżeni na podstawie dwóch różnych sekcji stanowego statutu „zastraszania uprzedzeń” podczas spotkania poza osławionym ośrodkiem aborcyjnym Metropolitan Medical Associates, znanym również jako „The Englewood Centre for Women” w Englewood, NJ.

 

 

Salon Allure znajduje się w pobliżu Metropolitan Medical Associates – placówki, w której dochodzi do późnych aborcji. W raporcie opublikowanym przez Priests for Life w 2018 roku placówka nagrała w jaki sposób będą mordować zdrowe dzieci „do 24 [tygodni]””.

 

 

Chrześcijanie, a także inni, od lat zbierają się poza placówką, aby przeciwstawiać się aborcji i angażować się w inne zajęcia związane z przemową. W styczniu Sefelino, Courney i Ortiz rozproszyli się na pobliskich chodnikach, aby skutecznie przekazywać słowo Boże i ewangelię Jezusa Chrystusa jak największej liczbie osób w okolicy, która akurat znajdowała się poza salonem.

Tyrania LGBT przybiera na sile. LGBT jest kulturą śmierci. Wszystkie duże platformy społecznościowe zamykają usta prawdzie w imię źle postrzeganej tolerancji.

Ale jak widzicie tutaj nie tylko o równość chodzi, gdyż homoseksualizm jest stary jak świat, ale o  życie dzieci.

 

 

 

 

Updated: 25 lutego 2021 — 12:11

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: