Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Premiera filmu “Wywiad z Antychrystem”.

Filmów o pochwyceniu jest niewiele. Ogólnie filmów o czasie tzw Wielkiego Ucisku biblijnego.

Niedawno przesłano mi link do najnowszego filmu, którego premiera odbyła się bodajże w grudniu 2020.

 

Fabuła:

Po pochwyceniu, Alex Carter przeprowadza wywiad z Antychrystem w ostatnim roku Wielkiego Ucisku przed publicznością liczącą 2 miliardy osób.

 

Opis pod filmem:

 

 To film, który trzeba zobaczyć. Pokaż to swojej grupie studiującej Biblię, niezbawionym członkom rodziny, współpracownikom – ten film przyciąga wielu do Chrystusa i przyciąga letniego chrześcijanina bliżej Boga, zanim uderzy pochwycenie – co może nastąpić każdego dnia.

To jeden z najlepiej ocenianych filmów chrześcijańskich, jakie widzieliśmy. W poście na Facebooku opublikowano ponad 20 000 udostępnień filmu, zanim Facebook zakazał udostępniania filmu i wyłączył konto filmowca na Facebooku. Obecnie ma 8,7 na IMDB.

Film wzbudza zainteresowanie JESUSA na całym świecie w Anglii, Hongkongu, RPA, Australii, Singapurze, USA, Kanadzie, Indiach, Francji, na Filipinach i in

Jak autorzy twierdzą film ma duże znaczenie ewangelizacyjne. Niestety nie znam na tyle dobrze angielskiego aby obejrzeć go i w całości zrozumieć, ale być może ktoś z Was zechce albo umieścić komentarz na moim profilu albo przesłać mi wiadomość z recenzją własną.

 

Trailer:

 

 

 

 

 

Updated: 23 lutego 2021 — 08:24

1 Comment

Add a Comment
  1. Jeśli chodzi o premiery to w popularnym serwisie streamingowym (wiemy o jaki chodzi) będzie miała niedługo premiera serialu pt. “Nowy Wspaniały Świat” na podstawie książki A. Huxleya. Jest to wizja społeczeństwa przyszłości, dystopia, w którym uczucia jako takie nie istnieją, wszyscy zdają się być połączeni, podpięci pod system który nimi steruje, wszyscy przezto żyją w ułudzie szczęścia (chociaż tak naprawdę są zniewoleni). Sam autor książki jest również ciekawy, to był świetny, utalentowany pisarz, ale miał wadę cenił sobie narkotyki, pod ich wpływem napisał książkę “Drzwi percepcji”, którą do dziś jest ruchy pacyfistyczne nazywają “biblią hipisów”. Huxley ceniony jest dziś również przez wszelkie ruchy New Age (chociaż za życia nie miał z nimi nic wspólnego). Akcja Nowego Wspaniałego Świata odgrywa się w przyszłości w perfekcyjnym i nowoczesnym mieście Nowym Londynie, w zapowiedzi serialu bardzo, ale to bardzo zainteresował mnie jeden wątek – mianowicie WIRUS! czytałem książkę co prawda jakimś czas temu i nie było w niej mowy o wirusie – w serialu natomiast pada zdanie “do komórki wnika wirus, który sprawia że organizm sam się niszczy” czy to czasem nie brzmi jak niepoprawna odpowiedź immunologiczna organizmu?! która może być jednym z powikłań poszczepiennych? to co najważniejsze zawsze jest pisane małym druczkiem, dlatego zawsze zwracam uwagę na takie drobnostki.

    pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: