Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

We Francji skutki uboczne u 150 osób z personelu medycznego po podaniu AstraZeneca.

Kiedy rozmawiam z ludźmi oglądającymi tylko telewizje, są zaskoczeni kiedy im mówią o przypadkach śmiertelnych i masie powikłań poszczepiennych.

Daje to wiele do myślenia, kto pracuje w TV. Wszystko jedno jakiej. Ludzie poszukujący prawdy mają chyba  coraz to większe obrzydzenie do telewizji.

 

Tymczasem.

 

Krajowa Agencja Bezpieczeństwa Leków i Produktów Zdrowotnych (ANSM) poinformowała w piątek o grypopodobnych objawach u 150 członków personelu medycznego we Francji po podaniu szczepionki AstraZeneca przeciw Covid-19. Kilka szpitali wstrzymało szczepienia tym preparatem.

„To syndrom grypy, któremu towarzyszą wysoka gorączka i bóle mięśni” – poinformował w piątek media rzecznik związku zawodowego pielęgniarek Thierry Amouroux.

Szpitale szczepiły preparatem AstraZeneca jeden oddział na dzień. Następnie około 15 proc. zaszczepionego personelu nie było w stanie przyjść do pracy. Dlatego też wiele placówek zawiesiło szczepienia AstraZeneca w celu reorganizacji – poinformował Amouroux.”

źródło: wdolnymslasku.com/2021/02/13/ansm-skutki-uboczne-u-150-osob-z-personelu-medycznego-po-podaniu-astrazeneca/?fbclid=IwAR3kaX69q5GtRqWnStFOBBoWG9avU7oGlSA9uX2m8B9sjfuWHZ-5YsHqZA8

 

Nie oglądajmy się za 3 wojną światową, gdyż ona właśnie trwa.

Jesteśmy na froncie. Jest walka informacyjna i prawdziwe ofiary fizyczne……….

 

Boże, spraw, żeby prawda o tym wszystkim dotarła do jak największej liczy Polaków.

 

 

 

 

 

Updated: 17 lutego 2021 — 14:07

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: