Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Elektroniczny plaster monitorujący stan zdrowia puzzlem do uczynienia ludzi cyborgami.

Każdy, kto oglądał top 20 filmów science fiction  wie doskonale jaki jest plan Watykanu i Talmudu. Człowiek ma stać się cyborgiem i do tego potrzebne są te szczepionki.

 

Naukowcy opracowali nową łatkę na skórę, która może zapewnić kompleksowe funkcje monitorowania stanu zdrowia. Cienka, elastyczna naszywka noszona na szyi może śledzić tętno i ciśnienie krwi użytkownika, a także poziom glukozy.

Brzmi zachęcająco prawda?

Nie jest istotna profilaktyka i ustawy regulujące produkcję przetworzonej żywności, ale udogodnienia elektroniczne, tudzież podatek od cukru i słodyczy… Najlepiej zarabia się na skutkach i dlatego każde państwo jest tubą korporacji. Każde państwo irząd jest w kieszeni korporacji. Na tym polega faszyzm, na mariażu państwa i wielkich firm.

Tutaj zarobi Big Tech.

 

Technologia, opisana w poniedziałek w czasopiśmie Nature Biomedical Engineering, może nawet mierzyć ilość mleczanu, alkoholu lub kofeiny we krwi użytkownika.

 

„Tego typu urządzenia do noszenia byłyby bardzo pomocne dla osób z podstawowymi chorobami w regularnym monitorowaniu własnego zdrowia” – powiedział współautor badania Lu Yin w komunikacie prasowym.

 

„Byłoby to również doskonałe narzędzie do zdalnego monitorowania pacjentów, zwłaszcza podczas pandemii COVID-19, kiedy ludzie minimalizują wizyty osobiste w klinice” – mówi Yin, doktorant nanoinżynierii na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego . Oprócz monitorowania chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca i wysokie ciśnienie krwi, a także określania początku posocznicy, łatka może pomóc przewidzieć osoby zagrożone ciężkim zachorowaniem na COVID-19…..

 

Wchodzimy w potężną tyranię. Obozy koncentracyjne dla nieposłusznych, elektronika kontrolująca online, w czasie rzeczywistym.

 

Zaczęło się od plastrów antykoncepcyjnych, tatuaży w wojsku, numeru obozowego w obozach aszkenazyjskich (niemieckich),   przez powszechność niezgodnych z Prawem Bożym tatuaży pośród gwiazd muzyki, sportu, a skończy się na tatuażu elektronicznym będącym znakiem bestii.

 

Fotka powyżej to jest stara fotka takiego tatuażu.

 

 

Niestety te technologie będą chcieli umieszczać dzieciom:

 

Niemowlęta na OIOM-ie wymagają na przykład intensywnego monitorowania stanu zdrowia, a naukowcy sugerują, że plaster może oferować kompleksową opiekę zdrowotną bez konieczności stosowania plątaniny rurek i cewników.

 

Raptem wczoraj napisałem o planie szczepienia dzieci i kobiet w ciąży. Teraz chcą monitorować plastrem elektronicznym dzieci.

 

Nadchodzi elektroniczny obóz koncentracyjny, a to wszystko przez oddalenie się ludzi od Boga i Jego Prawa. Ludzie sami sobie zgotowali ten los idąc na kompromis z system szatana i niestety robią to nadal.

Wobec tego nadchodzącego zła tym bardziej powinniśmy się uczepić Jezusa Chrystusa. Nie ma innej ucieczki…

 

Wszystkiego dobrego w imię Jezusa.

 

 

_________________________

Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

Gab (odpowiednik fejsa) https://gab.com/DetektywPrawdy

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

 

 

 

 

 

 

Updated: 16 lutego 2021 — 19:22

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: