Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy u sąsiadów jest NWO, u nas poluzowania w gospodarce. Dlaczego tak się dzieje?

Mamy 12 lutego. W Słowacji, Niemczech i Czechach surowe obostrzenia.

U naszych południowych sąsiadów w Czechach do niedzieli jest stan wyjątkowy.

Na zachodzie, czyli właściciele “polskich” mediów (aszkenazyjczycy) przedłużają lockdown.

W Słowacji jest najgorzej i ma być jeszcze gorzej.

Bez negatywnego wyniku testu nie  można ani pójść do pracy, ani na spacer, ani wyjechać za granicę, ani z zagranicy powrócić, ani nawet zatankować samochodu, odebrać listu na poczcie czy rzeczy zakupionych przez Internet z punktu odbiorczego.

 

Co to wszystko znaczy? Dlaczego już kilka metrów za granicą jest totalitaryzm, kiedy u nas poluzowanie?

Moim zdaniem mają wpływ na to dwa czynniki: wiedza oraz walka.

Pisząc o wiedzy nie mam na myśli wykształcenia, gdyż jak się już okazuje osoby z bardzo dobrym wykształceniem, a mianowicie lekarze umierają po szczepionkach o czym pisałem na łamach tego bloga.

Wiedza, którą mam na myśli, jest ściśle powiązana z umiłowaniem sobie prawdy. Zwykły robotnik po zasadniczej szkole zawodowej może być mądrzejszy dzięki umiłowaniu prawdy, aniżeli profesor medycyny, co nie deprecjonuje pozycji i wiedzy profesora, ani nie wzbogaca pozycji owego robotnika.

Jednak opieranie się na autorytecie, a nie na instynkcie samozachowawczym, skutkuje w omawianym temacie nawet i śmierć, a w najlżejszym przypadku depresje czy  NOPy.

 

Drugim czynnikiem jest walka. Nie zbrojna, ale informacyjna oraz prawna. Generalnie wszystkie rządy tego świata działają bezprawnie. Sam fakt druku pieniądza bez pokrycia jest na to dowodem.

Dobrze wiemy, że faszystowski sanepid masowo przegrywa w sądach sprawy o noszenie masek. Może powinienem podkreślić, że przegrywa sprawy z wiosny 2020 przed zmianą ustawy w grudniu. Jak  jest obecnie, tego nie wiem.

 

Bez względu na różnice religijne i światopoglądowe w walce o prawdę mają swój udział środowiska o bardzo szerokim wachlarzu przekonań i wartości: od katolickich mediów jak wRealu24, Korwinistów, przez STOP NOP Justyny Sochy, Jerzego Ziębę, czy new age kanału NTV, przez garstkę lekarzy myślących, a skończywszy na moim blogu biblijnym i kanale YT.

Oczywiście mrówczą pracę wykonuje także tysiące odważnych użytkowników Facebooka oraz komentujących pod filmami na YT.

 

To jednak była obrona, ale ostatnimi czasy ludzie przeszli do kontrataku pozywając policję i różne organy państwowe.

Guru polskich inwestorów Independent Trader wprost nakłania do zaskarżania bezprawia władzy.

 

 

Jaki jest skutek tej walki?

Możemy spokojnie przemieszczać się, chodzić na spacery, robić zakupy, biegać, czego już nie mogą od dawna Słowacy.

Ale to wszystko jest wynikiem ciężkiej pracy tysięcy ludzi.

 

TY KORZYSTASZ A WALCZYLI INNI. 

 

 

To, że możesz oddychać świeżym powietrzem wynika z walki innych lub również Twojej jeśli faktycznie walczysz.

 

A propos Twojej walki Szanowny czytelniku. Znam pewną grupę osób, które w pewnym mieście kolportują ulotki antykowidowe. Wszystko za swoje pieniądze i poświęceniu swojego czasu.

Liderem jest…kobieta. Wiele innych kobiet także roznosi te ulotki i dlatego uważam, że jeśli masz Facebooka, a nie umieszczasz materiałów obnażających te wszystkie kłamstwa to jesteś po prostu słabym człowiekiem. Jesteś już niewolnikiem. Przestraszonym człowiekiem. Jeszcze gorzej jeśli jesteś mężczyzną i Twoja tablica jest pusta lub mało aktywna.

 

Mężczyzna wcale nie musi  nosić “rurek” by je mieć na sobie…

 

Bądź mocny i mężny, bo ty oddasz temu ludowi w posiadanie ziemię, którą przysiągłem dać ich ojcom. (7) Tylko bądź mocny i bardzo mężny, aby ściśle czynić wszystko według zakonu, jak ci Mojżesz, mój sługa, nakazał. Nie odstępuj od niego ani w prawo, ani w lewo, aby ci się wiodło wszędzie, dokądkolwiek pójdziesz. (8) Niechaj nie oddala się księga tego PRAWA od twoich ust, ale rozmyślaj o niej we dnie i w nocy, aby ściśle czynić wszystko, co w niej jest napisane, bo wtedy poszczęści się twojej drodze i wtedy będzie ci się powodziło.” Jozue 1.

 

Pomagać można na różne sposoby: finansowo, informacyjnie, lajkując ważne newsy, udostępniając, roznosząc ulotki itd.

 

Rozumiem pewne sytuacje zawodowe jak na przykład zawód policjanta. Rozumiem jak ktoś nie może z innych powodów działać w  serwisach społecznościowych, o których nie mam pojęcia.

Ale jeśli możesz umieszczać newsy edukujące społeczeństwo dokąd to zmierza, a tego nie robisz, to jesteś zwykłym słabym człowiekiem. NWO już masz w głowie. Wcale nie musi zaistnieć  lockdown. Ty zamknięcie się w strachu masz już teraz.

 

LOCKDOWN jest w sercach i głowach oportunistów.

 

Co na to biblia?

 

Jeśli jednakże stróż widzi, że przychodzi miecz, a nie dmie w trąbę, i lud nie jest ostrzeżony, i przychodzi miecz, i zabija kogoś z nich, to ten ostatni porwany jest wprawdzie z własnej winy, ale winą za jego śmierć obarczę stróża.
Ciebie, o synu człowieczy, wyznaczyłem na stróża domu Izraela po to, byś słysząc z mych ust napomnienia przestrzegał ich w moim imieniu. Jeśli do występnego powiem: “Występny musi umrzeć” – a ty nic nie mówisz, by występnego sprowadzić z jego drogi – to on umrze z powodu swej przewiny, ale odpowiedzialnością za jego śmierć obarczę ciebie. Jeśli jednak ostrzegłeś występnego, by odstąpił od swojej drogi i zawrócił, on jednak nie odstępuje od swojej drogi, to on umrze z własnej winy, ty zaś ocaliłeś swoją duszę.

 

Ezechiela 33

 

Oczywiście dotyczy to przede wszystkim grzechu. Ale czy jeśli nie poinformujesz kogoś o zagrożeniu śmiercią lub chorobą związaną z dźgnięciem nie będziesz miał współudziału?

W katolicyzmie podobało mi się to, że podkreśla się to, że można zgrzeszyć zaniedbaniem:

 

Spowiadam się Bogu wszechmogącemu i wam, bracia i siostry że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem

 

W protestantyzmie nie natknąłem się na taki aspekt wiary i grzechu.

Jaka jest różnica między nieudzieleniem pomocy leżącemu pijanemu człowiekowi  koło przystanku, czy poszkodowanemu w wypadku, a zaniechaniem ostrzegania innych o tym co się naprawdę dzieje?

 

Polacy wywalczyli sobie poluzowanie.

Pomimo to, restauracje  restauracje, Bary, kawiarnie, oraz kluby fitness nadal będą  ZAMKNIĘTE. Ale już ośrodki hazardu (kasyna) będą otwarte.

Oto katolickie rządy. Hazard tak – relaks NIE.

 

żródło: https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g295401-d12519750-Reviews-Casino_Europe-Sousse_Sousse_Governorate.html

 

Dalej idąc powinniśmy jako Christianie ostrzegać o śmierci drugiej, tych, którzy są antykowidianami, a nie są zbawieni.

Już słyszę głosy emocji: “ale oni nie chcą słuchać”.

Owszem i ja sam już nie ostrzegam. Wszystko jest dostępne w internecie. Ale czy swój swojemu nie  powinien pomagać?

Ja od kilku tygodni umieszczam materiały innych wierzących.

Poganie pomagają sobie nawzajem a Christianie? No cóż zajęci są walką o doktryny, bo ktoś od roku zaszczepia w nich myśl, że jak nie jesz mięsa świni to jesteś judaistą. No i puszka pandory otworzona.

 

Walka jest wielopoziomowa. Znaczenie ma także modlitwa. W jednym z ostatnich moich rozważań na YT podkreśliłem rolę kobiet na przykładzie Anny, Bogu oddanej kobiety, która stale się modliła.

Powinniśmy się modlić o tych, co na pierwszej linii są i o Polaków katolików, aby porzucili niebiblijny kult maryjny.

Pięć lat temu rozpocząłem cykl modlitw piątkowych, które obecnie kontynuuje Piotr Petros. Może warto powrócić do pierwszej miłości?

Módlmy się o ten rząd, gdyż uparcie będę powtarzał, że to jest najlepszy rząd na ten czas. Przy tych realiach rząd PO-Wiosna-sLD zrobiłby to co robi i będzie robił Biden.

Módlmy się o policjantów i lekarzy.

 

Czy żyjemy w ciemnogorodzie? Owszem tak. Ciemnogrodzie, w którym rządzą demony, a ten występuje najbardziej u ludzi związanych z lewicą. Następnie w ludziach związanych z instytucją kościoła Imperium Rzymu.

Jeśli miłość do kościoła jest ważniejsza niż do Prawa Bożego, to jest to ciemnogórd. A tam gdzie ciemność rządzą demony.

Przy czym wolę ten ciemnogród babć i dziadków na wsiach niż ciemnogród rozwścieczonych kobiet od pioruna.

 

Teraz jest wiele pyskatych kobiet pośród tzw chrześcijanek, ale co one robią, aby prawda triumfowała? Atakują mężczyzn walczących. To jest Duch Jezebel.

 

Z drugiej strony powiększa się niczym zakażenia w statystykach kowida ilość Achabów. Nie mylić z Arabami :-).

 

Zakończę to jednym zdaniem dotyczącym zarówno grzechu jak i poluzowań w gospodarce:

 

WOLNOŚĆ NALEŻY SOBIE WYWALCZYĆ

 

_________________________

Jestem christiańskim publicystą, blogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

Gab (odpowiednik fejsa) https://gab.com/DetektywPrawdy

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

Linki.

źródło:

 

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koronawirus-otwarte-kasyna-niespodziewane-poluzowanie-obostrzen/rr6r1xl

 

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,26776429,niemcy-przedluzaja-lockdown-litwa-luzuje-obostrzenia-tak-z.html

https://www.dw.com/pl/jeszcze-twardszy-lockdown-w-austrii-i-na-s%C5%82owacji/a-56268604

 

Zaktualizowane: 12 lutego 2021 - 11:38

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish