Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kinga Rusin, “wolne media”, Lady Gaga i religia.

 

Prawda jest taka, że poza TVP i państwowymi regionalnymi stacjami radiowymi nie ma w Poslce polskich mediów.

 

 

 

 

 

Updated: 11 lutego 2021 — 09:02

2 komentarze

Add a Comment
  1. z tą p. Rusin to pewnie jej chodziło o to, że nic nie widzi i nic nie może powiedzieć, jakby miała trzecią rękę to by sobie jeszcze pewnie ucho zatkała, że nic nie słyszy – taki specyficzny protest, o jakieś konszachty ze sfery zaawansowanej kabały jak Lady gaga czy Madonna to bym ją raczej nie posądzał, nie ta liga.

    Ale są ważniejsze tematy, jak informują media głównego nurtu (chociaż nie jest to informacja z pierwszego planu, ale jest!) Mieszkańcy strefy euro będą mogli zakładać darmowe rachunku w Europejskim Banku Centralnym (EBC) i trzymać na nim walutę cyfrową. Natomiast cyfrowe euro jest już w fazie projektu, na razie szykują się na pilotażowy projekt dot. cyfrowej waluty w okolicach kwietnia (i póki co z pewnymi ograniczeniami) – oczywiście taki system mógłby zdestabilizować inne europejskie waluty np. polskiego złotego.

    Loretta Master z amerykańskiego FED już się wygadała, że Bank Centralny USA również prowadzi zaawansowane prace nad cyfrowym dolarem.

    Jak to się wszystko pięknie składa. Niewolnictwo XXI wieku nadchodzi, a ludzie tego nie dostrzegają.

  2. Rzeczywiście Niemcy przejęli polskie media w 80%. To oni decydują kto jest dobry, a kto zły i kto ma zostać prezydentem. Można to było zobaczyć podczas kampanii prezydenckiej, kiedy wszystkie niemieckie gazety i portale www jednocześnie napisały “Duda ułaskawił pedofila”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: