Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Strona new age globalna.info kopiuje moje teksty i przemyślenia.

Piszę ten tekst dlatego, że pod jednym z moich filmów ktoś zadał mi pytanie czy ja czasem nie kopiuje tekstów z globalna.info:

 

 

Z początku po tym pierwszy komentarzy pomyślałem, że jest zbieżność tekstu i uznałem, że z tego samego źródła newsa korzystaliśmy. Ale po kolejnych komentarzach pod moim filmem niejakiego Kikox zostałem utwierdzony, że jednak globalna info kopiuje moje przemyślenia i teksty.

Wszedłem więc na ich stronę czego nie robię i dokonałem rekonesansu:

 

 

Teraz porównajcie do mojego tekstu:

 

 

Kropka w kropkę…ale bez mojego cytatu z Biblii.

Zdjęcia tylko inne.

 

Ok ja rozumiem młodą krew, która chce zaistnieć umieszczając kontrowersyjne informacje za wszelką cenę, ale nie rozumiem mieszania przy tym całym plagiacie mieszania wartości biblijnych z new age.

News jest ogólnodostępny na TVP info i wystarczyło go po swojemu opisać, ale po prostu skopiowano moje przemyślenia.

 

Prawda jest taka, że new age nic nie ma do zaoferowania swoim wiernym. W tych czasach ostatecznych to widać najbardziej dobitnie.

Zresztą podobnie kościół katolicki. Biskupia wizja apokalipsy o ile w ogóle mają jakąś. Kościół Rzymu nie daje żadnej nadziei ani nie ma jakiejkolwiek oferty dla swoich wiernych, a więc muszą zaglądać na strony quasi protestanckie.

 

To wszystko pokazuje, że nie wystarczy znać spiski, ale też trzeba mieć Prawo Boże wykute w sercu.

 

 

Ale ta wiedza zarządzającemu stroną globalna.info będzie bezużyteczna, jeśli nie zwróci się do słowa Bożego i nie będzie kierował się Prawem Bożym.

 

Jeśli mnie czytasz Szanowny Kolego, to proszę o usunięcie wszystkich kopii moich tekstów. W przeciwnym razie zrobię screeny innych artykułów.

Wybaczam, ale proszę o usunięcie i zachęcam do przyjścia do Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

 

Updated: 10 lutego 2021 — 08:36

2 komentarze

Add a Comment
  1. Fajnie, że dzisiaj nie strajkujesz Piotrze :). Nie zgodzę się, że KRK nie ma nic do zaoferowania swoim wiernym, na czas apokalipsy. Jakiś czas temu Pelanowski, w jednym ze swoich filmików mówił, że od wielkiego ucisku, może jedynie uchronić modlitwa do Maryi, przed obrazkiem Chrystusa. Według niego jest to forma arki dla katolików na czas tych wydarzeń.

  2. Dobrze to @Maciek ujeles to jest forma dla Kat-olików. Tak czy inaczej o czym to mówi Pelanowski jest to kult Maryjny. Modlić się do Maryi przed obrazkiem Chrystusa to nawet głupio brzmi. Jak dobrze wiemy my chrześcijanie biblijni uważamy inaczej. Na to wychodzi ze na siłę chce umieścic Maryję jako formę zbawienia/pochwycenia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: