Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Grimes i Lil Uzi Vert do 2022 wszczepią sobie chip do mózgu.

 Grimes i Lil Uzi Vert znany raper, bynajmniej nie mnie ogłosili w mediach społecznościowych plany wszczepienia sobie „chipów mózgowych”.

Ta dziwna (dla świata , dla nas normalna lucyferiańska) deklaracja  miała miejsce w niedzielę (8 lutego) po tym, jak Lil Uzi napisał na Twitterze „NEURALINK” w związku z planami Elona Muska dotyczącymi opracowania interfejsu komputerowego, który można wszczepić do ludzkiego mózgu.

 

Odpowiadając na tweeta rapera, Grimes – która jest żoną Muska Muska – napisała: „Weżmy chipy mózgowe”, na co Lil Uzi odpowiedział: „Jestem gotowy, kiedy to zrobimy?

 

 

Duchowość tych dwojga doskonale obrazują ich zdjęcia. Ewidentnie są opętani przez demony.

 

Partnerka Muska w odpowiedzi wyjaśniła, że eksperymentalne wszczepienie czipu do mózgu człowieka będzie możliwe najwcześniej w 2022 roku, ale jeśli się powiedzie, to otrzymają „wiedzę bogów”.

 

 

Kłania się tutaj oczywiście Słowo Boże:

 

“Wtedy rzekł wąż do niewiasty: «Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło” 

 

To jest właśnie satanizm. Zawierzenie szatanowi, że człowiek będzie jak Bóg.

 

Między innymi po to stworzono plandemię, aby właśnie przyspieszyć transhumanizm.

Sataniści, głownie potomkowie Ezawa i Chama,  czyli Kananejczyków chcą uczynić ludzi cyborgami.

Szczepionki są do tego wstępem, przedbiegiem do znaku bestii.

 

Również świeża informacja:

 

“Ciężko pracujemy nad kwestiami bezpieczeństwa chipa. Cały czas pozostajemy także w kontakcie z Federal Drugs Administration (amerykańską instytucją, odpowiedzialną za dopuszczanie leków i urządzeń medycznych na rynek amerykański – red.)”– napisał Musk na Twitterze w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników. “Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jeszcze w tym roku rozpoczniemy testy z udziałem ludzi” – dodał.

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/neuralink-firma-elona-muska-oglasza-testy-na-ludziach/x2n5s0j?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR1_ItrWNsZTUc3aw3lo1fEMdgdadmESlZiG-kqnf8v3hRsnfH0qGSDOn0k

 

 

Mówiłem rok temu na wiosnę, że celebryci będą influencerami w szczepieniach i tak się stało.

Tymczasem już dwie gwiazdy z branży szatana, czyli muzyki deklaruje się wszczepić sobie chip  mózg.. Śmiem twierdzić, że tym razem to nie będzie blef. Oni są naprawdę opętani i to zrobią dla kasy i dla swego pana.

 

 

 

Zgadnijcie na co mógł umrzeć znany aktor Krzysztof Kowalewski?

 

 

https://film.wp.pl/krzysztof-kowalewski-bedzie-sie-szczepic-nie-wie-jeszcze-jak-sie-zapisac-6597508786564064a

 

Jeśli na to o czym myślicie tak jak ja, to oni nie mają nawet miłosierdzia dla swoich.

Szatan ma w pogardzie ludzi mu służących. Garstkę super opłacanych karmi oczywiście żądając czegoś w zamian, a resztę zwodzi.

 

 

 

Updated: 9 lutego 2021 — 14:08

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: