Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Naukowcy integrują ludzkie komórki macierzyste mózgu z mikroczipami AI.

Naukowcy z Aston University w Anglii fizycznie integrują ludzkie komórki macierzyste mózgu z mikroczipami AI, zgodnie z komunikatem prasowym uniwersytetu. Naukowcy twierdzą, że celem jest przesunięcie granic możliwości sztucznej inteligencji poprzez zapożyczenie części zdolności przetwarzania ludzkiego mózgu.

 

 

 

Podzielę się z Wami przemyśleniami, które często powtarzam, ale teraz je uzupełnię o końcówkę:

 

Filmy science fiction to nie jest fantazja. To jest program, plan z dokładnym scenariuszem, w który są wplecione wątki fantazji.

Zapamiętajcie to.

 

 

Projekt, nazwany Neu-ChiP, brzmi jak początek filmu science-fiction klasy B, w którym wszechmocna sztuczna inteligencja wpada w amok. Zazwyczaj projekty takie jak ten w dziedzinie komputerów neuromorficznych lub inspirowanych mózgiem koncentrują się na zwiększaniu wydajności algorytmów sztucznej inteligencji, ale Neu-ChiP ma również na celu uczynienie ich bardziej wydajnymi.

 

„Naszym celem jest wykorzystanie niezrównanej mocy obliczeniowej ludzkiego mózgu do radykalnego zwiększenia zdolności komputerów do pomocy w rozwiązywaniu złożonych problemów” – powiedział w komunikacie matematyk z Aston University David Saad.

 

 

„Uważamy, że ten projekt może potencjalnie przełamać obecne ograniczenia mocy obliczeniowej i zużycia energii, aby doprowadzić do zmiany paradygmatu w technologii uczenia maszynowego”.

 

Zazwyczaj sztuczna inteligencja inspirowana mózgiem opiera się na sztucznych neuronach lub obwodach inspirowanych mózgiem. 

 

Jeśli przeciętny człowiek nie jest zainteresowany skutkami szczepień, to cóż dopiero mówić o zainteresowaniu sztuczną inteligencją. Niestety myślenia w szkole nie uczą, a szkoda.

Liczy się tu i teraz a nie co będzie tam i kiedyś.

Technokracja spowoduje wykluczenie z rynku pracy oraz dominację robotów nad ludźmi.

Świat czeka coś gorszego niż tyrania psychicznie chorych ludzi, opętanych. Świat czeka podłączenie do jednego światowego komputera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 8 lutego 2021 — 15:51

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: