Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Neuralink Elona Muska wszczepił implant małpie.

Raptem wczoraj nagrałem film o planach światowej masonerii i bankstersów zawartych m.in w “Podróżach Pana Kleksa”.

Dzisiaj podesłano mi link do świeżego newsa:

 

 

Firma Elona Muska ma przeprowadzać eksperymenty na małpie. Miliarder powiedział, że  pracownicy Neuralink w ramach testowania swoich urządzeń wszczepili zwierzęciu implant do mózgu. Dzięki niemu małpa jest w stanie grać w gry wideo “siłą swojego umysłu”.

Implant jest bezprzewodowy i po wszczepieniu praktycznie niewidoczny. Musk podkreślił, że małpa zachowuje się, jakby nie czuła urządzenia. Na razie implant nie wywołuje u niej żadnego widocznego dyskomfortu.

Nie wygląda na nieszczęśliwą małpę. I nawet nie widać, gdzie wszczepiono implant – powiedział Musk w programie “Good Time Show”.

 

https://www.o2.pl/informacje/wszczepili-to-w-mozg-elon-musk-ujawnia-6603931410606688a

 

A chimp at the controls of the latest computer game from American, “Evolution” (Photo by PA Images via Getty Images)

 

Kilka dni temu omawiałem fakt wszczepienia implantu szczurowi w Korei.

Zgodnie z moimi i wielu poszukiwaczom prawdy eschatologicznej uczynienie człowieka cyborgiem będzie zracjonalizowane i to już ma miejsce:

 

Elon Musk podkreśla, że jednymi z podstawowych celów Neuralink będzie pomoc osobom z urazami mózgu i kręgosłupa. Komputer wielkości małej monety ma zostać wszczepiony w czaszkę około 4 mm od mózgu.

 

Wszczepianie chipów do mózgu być może pomoże chorym, ale i ta część i zdrowi, którzy z własnej głupoty wszczepią sobie ten chip sprawi że staną się bezwolni.

 

Swoją drogą, kto dał prawo przeprowadzania eksperymentów medycznych na bezbronnych zwierzętach. Ale co się dziwić skoro obecnie przeprowadza się je na ludziach.

 

Celem tego systemu zła, ludzi bezbożnych, przeciwnych Jezusowi jest podłączenie wszystkiego co się da do jednego wielkiego i potężnego systemu bestii, który będzie kontrolował każdy aspekt życia. To jest szatańska podróbka wszechobecnego Ducha Świętego. Różnica jednak jest kosmiczna – Duch Święty daje wolność, do tego stopnia Duch Uświęcający daje wolność, że możesz iść i robić to, co chcesz, a nie to co musisz. Nawet kosztem utraty życia wiecznego. Możesz czynić bezPRAWIE.

Globalny system kontroli spowoduje globalne bezprawie i to właśnie będzie realizacją słów Jezusa, że na ziemię przyjdzie ucisk jakiego nigdy nie było i już nie będzie.

 

Chwała Jezusowi.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 4 lutego 2021 - 10:48

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish