Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Korei stworzono chip kontrolujący zachowania.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość, dzięki czemu widzę świat taki jaki jest, a nie taki jak się nam podaję.

Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego namiastkę  ludzkość doświadcza plandemią. Plandemią  będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

 

To, co się dzieje to totalny Blitzkrieg.

Jeśli nie wiesz co to jest Blitzkirieg to sprawdź w wikipedii a przekonasz się, jak bardzo jest to realne.

 

Nie ma chyba lepszego określenia na III wojnę światową, która właśnie ma miejsce. Jest to wojna między masońskimi, watykańskimi, syjonistycznymi, jezuickimi grupami interesów, a resztą świata.

Gromadzenie DNA, chipy, szczepionki mRNA, rozpoznawanie twarzy, płatność kartą i wiele innych technologii i metod kontroli społeczeństwa są elementem walki ludzi oddanych szatanowi z nieświadomą a i często bezmyślną resztą.

 

Dochodzi to tego inny rodzaj wojny: duchowa.

Wojna ma też miejsce w sferze niewidzialnej.

Dla mnie jako człowieka, który walczy o tych ludzi znajdujących się po środku jest smutne, że bardzo często chrześcijanie atakują innych chrześcijan. Nie mówię tutaj o atakowaniu ekumenistów, czy prokowidian (niemal cały protestantyzm).

Tacy chrześcijanie atakujący takich ludzi jak ja, to po prostu poddani demonom osobnicy, którzy nie wiedzą co to miłość wzajemna, i gdzie stoi wróg. Słabi ludzie, którzy nie robią nic dla Królestwa oprócz zwalczania ludzi walczących dla tegoż królestwa. Dowartościowujący się atakiem na walczących na pierwszej linii. Biedni ludzie..

Z tego powodu, że jest jeszcze wielka walka duchowa między wierzącymi, czyli sabotaż, postaram się od jutra walczyć duchowo i zrobię to co obiecałem już na jesień, czyli codziennie nagrywać moje rozważania biblijne.

 

 

Tak patrząc, mamy do czynienia z wielką kosmiczną wojną, którą zauważa garstka.

Ja już nawet nikogo nie przekonuje co do szkodliwości szczepień. Większość podjęła decyzje, informacje i wiedza jest w internecie, każdy ma mózg i potrafi samodzielnie myśleć.

Póki jeszcze można samodzielnie myśleć…

 

 

Przechodząc do rzeczy.

 

Koreańscy naukowcy stworzyli sterowany smartfonem, ładowany bezprzewodowo układ, który po wszczepieniu do mózgu może wpływać na zachowanie. W jednym z eksperymentów uzależnionym od kokainy szczurom badacze zablokowali chęć sięgania po narkotyk.

https://www.tvp.info/52014673/powstal-bezprzewodowo-ladowany-chip-kontrolujacy-mozg-tvp-info?fbclid=IwAR22T9HuE7_a9lzN9Jd3CkaY_JNGWgjd9_bErg2hFsnfD2U9Hnd29FdM7U0

 

 

Musimy wiedzieć, że nie ma żadnej ale to żadnej rywalizacji między państwami. Rywalizacja jest ale w chrześcijaństwie.

System szatana współpracuje na poziomie międzypaństwowym. Widać to doskonale po ograniczeniach, restrykcjach itd.

Udają poróżnionych. Dzielą by rządzić.

 

Korea wymyśla to, co opatentował w USA Bill Gates  z numerem patentu 0606060 – komunikację mózgu ludzkiego z komputerem.

 

Na bazie tego wynalazku stworzył miękki, wszczepiany do głowy, również zdalnie sterowany układ, który nie wymaga przy tym wyprowadzania na zewnątrz żadnych przewodów, ani wymiany baterii.

System składa się m.in. z sond o grubości ludzkiego włosa, które sięgają do wybranych części mózgu.

 

 

Niesamowicie zaawansowana technologia.

Jest to bardzo istotna informacja z punktu widzenia eschatologicznego, ponieważ technologia ta daje:

 

Możliwość kontrolowania poszczególnych zachowań zwierząt z pomocą świetlnej stymulacji neuronów w mózgu sterowanej smartfonową aplikacją i jednoczesne oglądanie swobodnie poruszających się zwierząt jest wyjątkowo interesujące i silnie stymuluje wyobraźnię”

 

Jeśli tak, to w każdej chwili będą mogli wyłączyć zachowania dotyczące wiary w Jezusa. To również biblia przepowiedziała:

 

(10) A piąty anioł wylał swoją czaszę na tron bestii i jej królestwo pogrążyło się w ciemności, a ludzie gryźli z bólu języki. (11) I bluźnili Bogu nieba z powodu swoich bólów i wrzodów, lecz nie pokutowali ze swoich czynów. ” Ap 16

 

Dlaczego ludzie, którzy gryźli swoje języki z bólu po przyjęciu znaku bestii bluźnili Bogu? Dlatego, że już nie mogli się nawrócić. Obwinili za swój wybór Boga.

Byli pod kontrolą tego powiedzmy skynetu, a więc stali się bezwolni.

To, co oni planują to nic innego jak zhakowanie naszych mózgów!!

 

Sytuacja będzie podobna jak ze szczepionkami. Przedstawią wiele zalet, ale zero wad.

Likwidacja uzależnień, które notabene powstały w wyniku działań satano-kultury, usunięcie chorób psychicznych, naprawa uszkodzeń mózgu (często po szczepionkach) jak porażenie mózgowe, czy choćby takich prozaicznych  spraw jak poprawa pamięci… Oczywiście sumplementy i zioła poprawiające pamieć będą już nieodstępne w neofaszyzmie.

 

Te pierwsze szczepionki jeszcze niewiele zmienią, ale kolejne plus tatuaż elektroniczny uczyni człowieka już cyborgiem…..

 

 

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: