Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

FacePay – płatności oparte na rozpoznawaniu twarzy. Kroczek do płatności znakiem na czole.

 

Kilka lat temu Xiaomi wypuścił na rynek telefon rozpoznający po twarzy wieku użytkownika.

 

tablety.pl/android/2017-06-09/xiaomi-mi-6-rozpoznawanie-wieku-plci/

 

Bardziej mnie to bawiło niż ciekawiło. Spoglądając z różnych profilów odejmowałem sobie wieku :-).

Jednocześnie wiedziałem, że jest to urządzenie szpiegujące.

 

Tymczasem mamy plandemię podczas której pojawia się wiele technologii przyszłego cyfrowego wiezienia, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, ze realizują się proroctwa biblijne.
Ograniczanie obrotu gotówki, szczepionki mRNA, implanty badające poziom cukru i diagnozujące wirusa, które lada miesiąc wejdą na polski rynek są realizacją końcówki 13 rozdziału apokalipsy.

 

Jest rok 2021 i oto mamy zupełne novum.

Jest to technologia, która jeszcze większą rzeszę (rzesza złe skojarzenie) niewierzących teoretyków konspiracyjnych przekona do tego, że tylko biblia jest wiarygodna i jest jedyną księgą , której proroctwa wypełniają się co do joty.

 

 

Czym jest ta nowa technologia kosmicznie przybliżająca nas do 13 rozdziału apokalipsy?

 

 

Jest to FacePay – płatności oparte na rozpoznawaniu twarzy
Pierwszy na świecie zintegrowany system płatności oparty na rozpoznawaniu twarzy dla telefonów komórkowych.

Reklama tego systemu brzmi następująco:

W FacePay umożliwiamy ludziom chodzenie bez portfeli. Korzystamy z technologii chmurowych wraz z kamerą, aby Twój portfel był w dowolnym miejscu. Wszyscy słyszeliśmy: Mój głos jest moim hasłem. Teraz dzięki Facepay twoja twarz jest twoim portfelem. Płać, będąc w sklepie, gdziekolwiek. Lub używając swojej twarzy jako identyfikatora w handlu elektronicznym.

 

Jakie to wygodne …..

Gwarantuję wam, że dla mas będzie to niesamowitą atrakcją. Nawet dla starszych osób.
Oj nie będę musiała martwić się o to, czy wzięłam, portfel czy złodziej mi nie ukradnie w sklepie…

 

Jak w to “wejść”?

Rejestrujesz się za pośrednictwem strony internetowej, przesyłając zdjęcie swojej twarzy, które jest przechowywane w systemie chmury firmy rejestrującej. Następnie łączysz swoje konto z kartą bankową. Ponadto możesz użyć narzędzia do przechylania gestów dłoni PopID.

 

 

Przedstawiciele firmy zajmującej się tą technologią a konkretnie Dyrektor naczelny firmy, John Miller bagatelizuje wkraczanie w naszą prywatność ich technologii:

 

„TO TYLKO KOLEJNY SPOSÓB NA ZIDENTYFIKOWANIE SIĘ. CYFROWE ZDJĘCIE ZROBIONE W PUNKCIE SPRZEDAŻY JEST NATYCHMIAST NISZCZONE, A DANE NIE SĄ NIKOMU UDOSTĘPNIANE ”.

 

Tłumaczą, że w rzeczywistości, jest to mniej uciążliwe niż płacenie telefonem komórkowym, ponieważ telefon może śledzić Twoją lokalizację przez cały czas za pomocą GPS. Zdjęcia przechowywane przez PopID to mapy matematyczne unikalnych wektorów twarzy, a nie rzeczywiste fotografie. Obecnie PopID wymaga od użytkownika tymczasowego obniżenia maski twarzy, ale firma twierdzi, że aktualizuje swoje systemy, aby nie trzeba było tego robić w przyszłości.

 

Spójrzcie na filmik:

 

 

Sielska muzyczka niczym w wakacyjnej ramówce.

 

To nic, że już tylko mały kroczek do znaku bestii i płatności czołem.

Swoją drogą teraz ci, którzy myśleli ze “nikt bez znaku na ręce albo na czole nie będzie mógł kupować” było symbolicznym zapisem powinni się zarumienić. Osobiście  od niemal 10 lat bylem w tym niezmienny.

 

Adwentystyczna wersja znaku bestii upada.
Padają ludzkie nauki jak kawki…

Co z bezpieczeństwem, prywatnością?

Kłania się film pt Krąg The Circle.

 

Prywatność była uważana za brak zaufania do systemu korporacji, ale w końcówce filmu, bohaterka sprytnie obróciła tę inwigilację przeciw prezesowi korporacji , którego grał Tomek Hanks. Tylko, że to nic nie zmieniło. Nadal musieli mieć swoje prywatne życie jak na dłoni.

Ale gwarantuję wam, że Billa Gatesa, Fauciego, Bidena i papieża  Bidena i wielu innych ludzi będzie prywatność chroniona.

 

Będą korporaki i chodzące raki.

 

PopID ma siedzibę w Los Angeles i już jest obecnie używany przez około 70 niezależnych restauracji i kawiarni w kilku amerykańskich miastach, głównie na zachodnim wybrzeżu.

 

 

Nadchodzi tyrania. końcówka 13 rozdziału apokalipsy wchodzi w życie. Implanty, likwidacja gotówki, a teraz Face Pay będące już ostatnią zapewne technologią tuz przed tatuażem elektronicznym na czole.

 

 

To wszystko jest na najbliższe 2-3 lata.

W trakcie przyjdzie antychryst, który będzie opętany przez samego szatana.

 

Takie jest moje tego widzenie.

Pan Jezus Chrystus nadchodzi i to w tym wszystkim jest piękne.

Chwała Jezusowi.

 

 

 

 

Updated: 28 stycznia 2021 — 14:11

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: