Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd przeznacza 220 milionów na psychiatrię dziecięcą. Inwestycja Watykanu i słusznych w czary.

Musiałem trochę sobie przetrawić ten news:

 

“Przeznaczymy 220 mln zł na opiekę psychiatryczną dzieci i młodzieży – poinformował premier Mateusz Morawiecki. – Na poprawę infrastruktury trafi 120 mln zł, uruchomimy bezpłatną, całodobową infolinię, zwiększymy dostępność świadczeń, uruchomimy projekt profilaktyki uzależnień cyfrowych”

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-przeznaczy-220-mln-zl-na-opieke-psychiatryczna-dzieci-i-mlodziezy-8040628.html

 

Może się to komuś nie spodoba, ale będę się starał zawsze na początku to zaznaczać. Dzięki poznawaniu Prawa Bożego potrafię rozpoznawać dzieła diabła. Oddzielenie się od tego świata choćby przez szabat, czy porzucenie jedzenia zwierząt nieczystych pomaga mi oddzielać się od tego zepsutego jak świnia świata, czyli Matrixu szatana.

Wiadomości takie jak ta są ogólnodostępne, ale ważna jest ocena pod katem Prawa Bozego.

Muszę to podkreślić, że atrakcyjność tego bloga wynika z miłości do Prawa Bożego. To ono daje mi wgląd w to co czyste a to co nieczyste.

 

 A nic nieczystego do niego nie wejdzie, ani ten, co czyni ohydne rzeczy i popełnia kłamstwo, lecz tylko zapisani w księdze życia Baranka.
(Apokalipsa (Objawienie) 21:27)

 

 

Wracając do newsa.

Oto komunizm. Najpierw tworzą problem, a następnie go rozwiązują.

Dzieci i młodzież zastraszone wirusem i pozamykane w domach, poprzez zdalne nauczanie uzależniają się od świata cyfrowego, by później rząd leczył skutki tych szatańskich decyzji.

 

Ważne są szczegóły, choć tych znamy niewiele.

 

“Niedzielski zaznaczył, że filozofia zmiany, którą chce wprowadzić rząd to zbudowanie piramidy świadczeń, gdzie podstawą jest opieka środowiskowa, potem jest bardziej zaawansowany poziom, gdzie są ambulatoria, opieka dzienna z udziałem lekarza psychiatry, a dopiero na końcu, najmniejszym elementem jest szpital i miejsce, gdzie opieka ma już charakter całodobowy.”

 

 

Czy jest psychiatria?

Psychiatria zajmuje się chorobami psychicznymi, czyli tak na prawdę chorobami duszy.

 

Psychika (gr. ψυχή, psyche – dusza)

 

Dusza to inaczej umysł, a więc psychiatria zajmuje się chorobami umysłu. Problem polega między innymi na tym, że to, co jest chorobą duszy zależy od rządzących.

 

W chazarskim  Związku Radzieckim były powszechne tzw psychuszki, będące sposobem represjonowania przeciwników politycznych – dysydentów, a także osób uważanych za naruszające normy społeczne, polegająca na przymusowym leczeniu psychiatrycznym w szpitalu-więzieniu.

 

Jeszcze do 1973 roku homoseksualizm był w rejestrze chorób psychicznych. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne i Światową Organizację Zdrowia (WHO) usunęło go.

 

W 1971 r. w Waszyngtonie, działacz gejowski Franklin E. Kameny chwycił mikrofon na konferencji, inicjując pierwszy protest na konferencji APA.

Kameny urodził się w Nowym Jorku w rodzinie Żydów aszkenazyjskich…

https://www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Usuni%C4%99cie_homoseksualizmu_z_list_chor%C3%B3b

 

 

 

17 maja 1990 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) usunęła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych.

 

W ten sposób można manipulować w dowolny sposób co jest chorobą a co NIE JEST.

 

Przy okazji, jeśli ktoś Wam mówi, że jesteście homofobami cytując biblię lub krytykując LGBT, to mówcie mu że są Chrystusofobami.

 

No więc wg tego chazarsko-jezuickiego rządu, zdrowe psychicznie jest przeprowadzanie WFu w domu przed kamerami, ale nie zdrowe jest uzależnienie od smartphona…

Oni tworzą patologię i od razu ją leczą i… z pieniędzy podatników. Ten system jest zaiste systemem szatana.

 

Psyche powinna być leczona tylko i wyłącznie przez lekarzy dusz.

Choroba duszy zawsze wynika z zaniedbania nauki płynącej ze Słowa Bożego. Częstokroć ludzie niewierzący przestrzegają zasad Słowa Bożego nie mając  w danej dziedzinie chorej duszy, kiedy w tej samej dziedzinie chrześcijanie mogą mieć chorą duszę. Po prostu wynika to z łamania Prawa Bożego. Na uwolnienia w Krotoszynie przybywa wielu chorych na duszy…

Swoją drogą miałyby te uwolnienia sens, gdyby uczono dyscypliny wynikającej z Prawa Bożego. Nie nauczają i trudno się dziwić, że pastor Lindner nakłania do szczepień. Brak oddzielenia…

 

Chazarsko-watykańska władza w ten sposób doprowadza do usunięcia w cień autorytetów opierających się na Słowie Bożym i przyprowadzenia dzieci do ludzi, którzy grzebią w umysłach.

 

Psychologia zawiera elementy z Prawa Bożego, ale Prawo Boże nie zawiera psychologii, a psychiatria nie ma nic wspólnego z Biblią.

 

Pacjent chory to wieczny klient.

Jest zakaz używania heroiny i innych narkotyków, ale psychotropy można sprzedawać. Uświadamiają o szkodliwym wpływie papierosów, ale zarabiają na akcyzie i vacie i mało kto to widzi, że te katolickie rządy, PIS, PSL, PO nie są krytykowane i naciskane prze kler w tej konkretnej kwestii.

Tak samo jak Amerykanie nie widzą, że Biden jest katolikiem a zarazem pro LGBT i pro choice.

 

Dopuszczają do sprzedaży satanistyczne gry komputerowe (większość), by później leczyć choroby…

 

 

 

Ludzie nie mają wiedzy, giną z braku poznania, gdyż nie posługują się Prawem Bożym. Ten artykuł powstał w oparciu o Słowo Boga.

 

Skrajna forma patologii uzależnienia od gier:

 

Gdzie było Prawo Boże w umysłach rodziców?

 

Istnieje jeszcze inne ryzyko. Rozbudowany aparat psychiatrii (220 milionów) będzie “świetną” bazą do utwierdzania dzieci w zmianie płci, uznania za normę seksu dotyłkowego.

 

Nie ma pieniędzy na służbę zdrowia ale jest kasa na brain wash.

Pytanie jeszcze czy będą stosowane środki farmakologiczne, leki? Kto an tym zarobi i jak to wpłynie na umysły?

Farmakeia to czary.

 

Oto bezbożność katolickich rządów.

 

(23) I światło lampy już w tobie nie zabłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo twoi kupcy byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody.
(Apokalipsa (Objawienie) 18:23)

 

 

Updated: 22 stycznia 2021 — 12:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: