Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biden otrzymał błogosławieństwo szefa Nierządnicy. USA czekają dni ciemności.

“Papież Franciszek w depeszy do nowego prezydenta USA Joe Bidena zapewnił go o modlitwie o to, by Bóg obdarzył go “mądrością i siłą w pełnieniu tego wysokiego urzędu”. Zaapelował o poszanowanie praw i godności każdej osoby i wysiłek na rzecz pojednania narodu.”

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-w-usa-2020/fakty/news-papiez-do-bidena-niech-bog-obdarzy-pana-madroscia-i-sila-w-p,nId,4998985

 

Biden jako katolik realizuje lojalnie program swego pana jakim jest papież.

W roku 2012 Biden wzywał do stworzenia Globalnego Podatku minimalnego.

 

Minister finansów Irlandii  Paschal Donohoe powiedział w tym roku:

 

Posunięcia zmierzające do zreformowania globalnego systemu podatkowego zostaną „ponownie pobudzone” pod rządami nowego prezydenta USA Joe Bidena, powiedział  . Ale on, że zmiany w zasadach opodatkowania przedsiębiorstw mogą kosztować państwo nawet 2 miliardy euro.

https://www.irishtimes.com/business/economy/global-tax-reform-to-be-re-energised-under-biden-says-donohoe-1.4458281

 

Ten człowiek biblijnej nierządnicy czy jak to wolą Adwentyści bestii (tu się różnimy i czas pokaże kto się mylił) wykonuje postanowienia dawnego ciemiężyciela.

 

 

 

Nie wiem ile osób zwróciło uwagę, ale zaprzysiężeniu Bidena towarzyszyło nadzwyczaj wiele wojska niczym za czasów Hitlera.

 

 

 

25 tysięcy żołnierzy w Waszyngtonie, czyli tyle co 1/4 polskiej armii.

 

” Do amerykańskiej stolicy skierowano 25 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej, którzy mają zagwarantować bezpieczeństwo w czasie uroczystości.”

https://tvn24.pl/swiat/usa-zaprzysiezenie-joe-bidena-zolnierze-gwardii-narodowej-odsunieci-od-sluzby-powiazania-z-prawicowymi-ekstremistami-4946115

 

 

Norymbergia:

 

 

27 września 2017 roku papież Rzymu odwiedził po raz pierwsz Kongres USA.

Czy wiecie kto stoi z tyłu klaszcząc temu diabłu wcielonemu?

 

 

Bardzo możliwe, że rozpocznie się powtórnie czas utrapienia dla Jakuba.

Już w tamtym roku było wiadomo, że przyszły gabinet Bidena ma inne plany wobec Izraela niż Trump. Oni chcą stworzyć państwo Palestyńskie.

Czy pamiętacie co było przed wyborami?

Trump ogłaszał pokój z ościennymi krajami wokół Izraela.

 

” Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą” 1 Tes 5.

 

 

Wydaje się co czas pokaże, że syjoniści celowo sprowadzili mieszanką Żydów do Izraela, aby zniszczyć te resztki prawdziwych Izraelitów. Pamiętajmy, że tam mieszkają normalni ludzie co pokazał film, który miałem na starym kanale ale jest on tutaj:

 

 

Ich jedynie i aż  indoktrynują w kierunku antysemityzmu. Oni są tak samo poszkodowani jak katolicy, tracący zbawienie.

 

Nadchodzi sąd nad Amerykę. Za bezbożność przyjdzie bardzo słony rachunek.

Biden obiecywał jeszcze w październiku, że nadchodzi “Dark Winter” – ciemna zima. To właśnie czeka Amerykę. Potwierdził to w przemówieniu.

 

Dlatego my bądźmy odpowiedzialni za Polskę i przekazujmy innym Dobrą Wiadomość o ratunku w Chrystusie. Pokazujmy Jezusa w sobie, w wydarzeniach politycznych, w zjawiskach przyrodniczych, w Słowie i gdzie się tylko da. To koniec dziejów jaki znamy, ale najpierw czeka świat wielkie cierpienie, z którego wyłoni się rzesza zbawionych podczas prześladowań.

 

Biden mówił podczas wczorajszego przemówienia  ponownie o srogiej zimie. To będzie czas ciężki dla amerykańskich patriotów. Więzienia czekają tak samo jak ustawy opresyjne i totalitarne.

Wszystko na rozkaz Rzymu, w którym tkwią katolicy.

Uczestnictwo w tym zbrodniczym kościele jest grzechem i każdy kto nadal w nim tkwi powinien się z tego wyspowiadać Bogu, porzucić świętowanie świąt tego kościoła i przyjść nie do żadnej religii, ale do Słowa Bożego.

 

_________________

 

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

Gab (odpowiednik fejsa) https://gab.com/DetektywPrawdy

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

 

Zaktualizowane: 21 stycznia 2021 - 11:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish