Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zamachowiec w Nashville obwołany paranoikiem 5G.

Na prawdę trzeba się postarać żeby wysegregować, przefiltrować prawdę z informacji.

 

 

Oficjalnie wiemy o wybuchu bomb umieszczonych w kamperze w w Nashville.

Natomiast retoryka motywów sprawcy jest już dowolna.

Ojciec sprawcy, Charles, nazywany „Popeye”, pracował w Bellsouth i AT&T.

FBI bada, czy Warner, który zginął w bombardowaniu, był motywowany teoriami spiskowymi, które skupiały się na sieciach komunikacyjnych 5G, zgodnie z aktualizacją, którą FBI przesłała organom ścigania w niedzielę.

5G to najnowszy standard szerokopasmowych sieci komórkowych, który ma radykalnie zwiększyć prędkość przesyłania danych. AT&T jest jedną z amerykańskich firm telekomunikacyjnych zaangażowanych we wdrażanie 5G.

 

Na chwilę pisania tego tekstu jeszcze nie byłem w posiadaniu informacji wyjaśniających prawdziwe motywy zamachu.

 

Jednak już teraz istnieje ryzyko zaszufladkowania przeciwników 5G w grupie szurów, foliarzy i paranoików.

Zresztą podobnie jak do niedawna antyszczepionkowców, którzy tak na prawdę są przecież nie przeciwnikami szczepień, ale zwolennikami WYBORU.

 

Być może jest to kolejna akcja tzw fałszywej flagi, aby zdyskredytować przeciwników 5G, technologii niezbędnej do wdrożenia biblijnego ZNAKU BESTII.

 

Problem jest głębszy. Faktycznie część poszukujących prawdy staje się fanatykami danej teorii, czy rzeczywistego problemu. Ta część przekracza granicę między zagrożeniem płynącym z systemu bestii, a zdrowym rozsądkiem. Bez Boga ani do proga.

 

W systemowym The Guardian napisano, że

“Promowana między innymi przez prawicowy ruch kultowy QAnon, teoria spiskowa głosi dziwne twierdzenia o 5G , technologii nowej generacji, która zapewnia szybki dostęp do Internetu w sieciach telefonii komórkowej. Oprócz przekonania, że ​​5G jest narzędziem szpiegowskim państwa, teoretycy twierdzą, że technologia ta powoduje raka i pomaga w rozprzestrzenianiu się koronawirusa”

 

QAnon to faktycznie odjazdowa grupa karmiąca się niczym demon teoriami spiskowymi. Słowo Boże, zbawienie, czas łaski są obce tym ludziom, a bez Boga ta cała wiedza i teorie spiskowe mogą istotnie zrobić krzywdę ludziom i ja takich znam.

 

Nie mniej jednak, system istotnie chce zaklasyfikować ludzi interesujących się zagrożeniami ze strony systemu jako idiotów, szurów itp.

 

To nie wszystko.

Chrześcijański wątek z Nashville.

 

Policjant w Nashville chwali się boską interwencją, która uratowała mu życie: “ Słyszałem, jak Bóg powiedział mi, żebym zawrócił

 

Kiedy zbliżał się w stronę kampera, który miał wybuchnąć poczuł, że:

„Dosłownie słyszałem, jak Bóg mówi mi, żebym się odwrócił i poszedł sprawdzić, co z Topping (koleżanka?), która była sama na Broadwayu”. Kiedy oddalał się od kampera około 6:30 rano w Boże Narodzenie, bomba zdetonowała w pojeździe – powodując utratę równowagi i chwilową utratę słuchu w wyniku potężnego wybuchu.

 

Tak działa Bóg.

 

____________

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią. 

To jest czas na wyjście z tego Babilonu i przyjście do Słowa Bożego. Przyjdź już dziś do Jezusa Jedynego Zbawciela od wszelkiego zła.

 

Mój blog stanowi antidotum na kłamstwa świata ciemności.

_________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Zaktualizowane: 29 grudnia 2020 - 14:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish