Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Akcja KUP RODZINIE LUB PRZYJACIELOWI ŚPIOSZKI.

Bezapelacyjnie żyjemy w czasach ostatecznych tuż przed Wielkim Uciskiem biblijnym.

Wielu z naszych bliskich wydaje się spać pomimo tak wielkich zmian ekonomiczno-społecznych i …religijnych.

Dlatego około dwóch tygodni temu powiedziałem w jednym ze swoich filmów, że naszym rodzinom wypadałoby kupić śpioszki.

Żartowałem. Ale teraz piszę poważnie, gdyż jaki jest inny sposób na przebudzenie ludzi, którzy patrzą a nie widzą?

 

My tutaj nie mówimy o preferencjach wyborczych, ale o zbawieniu, o życiu wiecznym. Szczepionki będą zmieniać ludzi DNA a to prowadzi do biblijnego znaku bestii.

 

16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.

 

 

Nie możemy biernie przyglądać się kiedy nasi najbliżsi są w obozie jenieckim wroga, w którym i my byliśmy. Skoro nie da się walczyć inaczej, bądźmy kreatywni i ofiarujmy im śpioszki. Na allegro.pl są już po 15zł.

Same słowa czasem nie wiele dają i dlatego trzeba być bardziej twórczym. Niech wezmą te śpioszki od nas i zaczynają się zastanawiać. To niech im będzie głupio a nie nam.

Możecie także dołączyć dowolny cytat biblijny na tę okoliczność. Albo z Mt 24 o trzęsieniach ziemi albo ten z 13 rozdziału Apokalipsy, gdyż to wszystko się właśnie wypełnia. Musimy mieć czyste sumienie że zrobiliśmy wszystko by ratować bliskich.

 

 

 

 

 

 

Updated: 28 grudnia 2020 — 15:55

4 komentarze

Add a Comment
  1. . ogólnie cchciałem się przywitać z każdym na tym blogu , ponieważ jestem nowy na tym forum choć co mnie najbardziej cieszy w końcu znalazłem ludzi bardzo podobnie myślących i czyniacych . co najważniejsze wszytko z wiarą w Jezusa Chrystusa . i chciałem tez się zwrócić do admina bardzo dobry blog żeby ujaśnić dwoje umysł . Bóg zapłać za twoją prace !

  2. mam także pytanie do admina można prosić o jakiś kontakt ? mam kilka pytań które mnie nurtują będę wdzięczny za odp ?

  3. napisałem Panu wiadomość po przez Gmail z góry dzięki za odp pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: