Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Telewizyjna drama: Fauci zostaje “zaszczepiony” w lewe ramię, ale wskazuje po szczepieniu na ból prawej ręki.

 

 

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem nazwisko Fauci, nie wiedziałem jak je wypowiadać, ale mnie osobiście kojarzyło się z bohaterem dramatu Goethego Faust, którego przedstawiono jako bezbożnika, który – by posiąść wiedzę – podpisał pakt z Mefistofelesem czyli diabłem.
Pierwowzorem postaci Fausta był Johann Georg Faust (ok. 1480–1540) – niemiecki alchemik, astrolog i wędrowny naukowiec.
Wypisz wymaluj Fauci, człowiek bezbożny, który zrobi wszystko jak wszyscy jego koledzy by mieć te kilka chwil sukcesu dzięki paktowi z diabłem.

Dr Anthony Fauci jest uznawany w tym systemie bestii za najwybitniejszego eksperta ds. chorób zakaźnych na świecie i jest doradcą prezydenta Trumpa w kwestiach walki z SARS-CoV-2.

Na starym kanale mówiłem jak to ludzie z górnej półki będą pokazywać, że są zaszczepieni i to się już dzieje.

 

W filmie z CBS News widzimy, jak Anthony Fauci wydaje się być zaszczepiony w lewe ramię, ale podczas wywiadu na ten temat krótko później wskazuje na swoje prawe ramię jako miejsce, w którym doświadcza „bólu w miejscu wstrzyknięcia” .
Jak to słusznie zauważają inni, gdyby jego ramię było tak obolałe, można by pomyśleć, że naturalnie wskazywałby na właściwą rękę, ale jakoś tak nie jest. Wszyscy przestępcy są kłamcami, a kiedy kłamiesz, trudno jest sobie przypomnieć, co mówiłeś. Taki człowiek gubi się w kłamstwach.
Dlatego najlepszym antidotum na wirus kłamstwa jest prawda.

 

 

Pisałem również o Netanjahu. Niebawem zobaczycie w Polsce podobny teatr jak to np Aleksander Kwaśniewski komunista czy marionetka UE Donald Tusk będą się szczepić przed kamerami telewizyjnymi aby goje myślały, że jest to bezpieczne.

Justyna Steczkowska, Kuba Wojewódzki  i inni będą opowiadać swoje wrażenia ze szczepień. Natomiast my wiemy swoje i ogrom wiedzy nie powala wierzącym biblijnie na kaleczenie swojego ciała.

Pamiętajcie, że nawet jeśli będzie przymus mamy tę furtkę mówiącą o przekonaniach religijnych, które nie pozwalają nam na znieważanie Świątyni Ducha Świętego, którą jest ciało wierzącego.

Podstawa prawna (biblijna):

 

 Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie?  Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!” 1 Kor 6.

 

Nie da się chwalić Boga w ciele diabelskimi szczepionkami i ingerencją czegoś, czego Bóg nie stworzył.

Niestety wielu diabłów pastorów i księży będzie Was do tego namawiać i właśnie dlatego ja namawiam Was do Słowa Bożego, gdyż ono wyzwala z sideł kłamstwa i autorytetu człowieka.

 

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

Zaktualizowane: 26 grudnia 2020 - 13:37

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Nie zapominajmy, że jest to człowiek, który skończył jezuicki uniwersytet i wychwala jezuickie doktryny

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish