Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemniczy pomnik pojawił sie w UTAH i zniknął by nagle pojawić się w Rumunii.

Nie tylko internauci, ale i ogólnoświatowe media zastanawiają się skąd wziął się tajemniczy pomnik na pustyni w UTAH a potem nagle znalazł się niewiadomo skąd w Rumunii.

 

Pomnik w UTAH:

 

 

Miejsce, w którym znaleziono metalowy przedmiot, jest popularnym miejscem kręcenia filmów i wysunięto teorię, że była to resztka rekwizytu lub kawał dowcipu osób kręcących film lub serial telewizyjny…

Ale do tej pory nie znaleziono odpowiedzi na to skąd się znalazł i w jakim celu.

 

Natomiast niedawno pojawił się w Rumunii:

 

 

Wbrew niektórym opiniom, monolit z Rumunii nie jest tym, który zniknął z Utah. Jest podobny, owszem, ale ma podstawę trójkątną, nie kwadratową. Poza tym ten ”amerykański” ma gładką powierzchnię niczym fabrykat do konstrukcji statku kosmicznego. Rumuński, jak widać na filmach, nosi ślady narzędzi. Wysokość obu jest zbliżona – między 3 a 4 metry.

Rumuńską konstrukcję umieszczono na prywatnych gruntach w pobliżu miejsca o dużym znaczeniu historycznym, rzymskiej fortecy Petrodava Dacian zbudowanej między I wiekiem przed naszą erą a I wiekiem naszej. Jedna ze stron monolitu zwrócona jest w kierunku góry Ceahlau, lokalnie znanego miejsca kultu religijnego i jednej z ważniejszych gór Rumunii.

 

Generalnie Ceahlau jest znane jako „rumuński Olimp”…i  jest to jedyna góra w Rumunii, która ma swoje święto religijne.

 

Nie umieściłbym tej wiadomości gdyby nie fakt, że żyjemy w czasach tuz przed nadejściem antychrysta i być może są to jakieś dzieła przypadku a może coś więcej o czym na razie nie wiemy.

 

 

 

 

 

 

Updated: 2 grudnia 2020 — 10:19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: