Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę i wsparcie finansowe dla Kamila.

Otrzymałem prośbę słuchacza/czytelnika jak poniżej:

 

 

 

Jestem twoim sluchaczem i bardzo prosze Cie o pomoc w zbiórce pieniędzy. Uległem wypadkowi w pracy. Mam oparzoną gałkę oczna powiekę i policzek. Poważnie uszkodzona rogówkę oka i siatkówkę.
Nie mogę starać się o odszkodowanie gdyż jak to w praktyce pracy bywa, wszystko szybko i szybciej. Nikt nie będzie czekał na to aż założysz cała odzież ochronna na kilka sekund aby coś zrobić. Tak było i w moim przypadku. Brygadzista pogania wszystkich i w związku z tym nie ubrałem okularów gdy wszedłem za kotarę aby poprawić kosz który wisiał na suwnicy przed włożeniem do kwasu. Mój pech…. Stało się…. Ledwo widzę na oko a dokładniej mówiąc bardzo joewyraznie. Byłem na NFZ w Tarnobrzegu u okulisty lecz tam z laską udzieliła mi pani pomocy. Drugi raz na kontroli byłem w sobotę 21.11.2020 i. “Lekarz” miała bardzo wielkie pretensje bo ja obudzilem. Bardzo proszę Cię o pomoc.

 

https://zrzutka.pl/bw2bed

 

 

Pomóżmy temu człowiekowi, który deklaruje się jako brat w wierze.

Zrzutka prowadzi weryfikację beneficjentów darowizn pod kątem bezpieczeństwa.

 

 

Jezus powiedział do swoich uczniów: Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie. Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.”

Mt

 

 

Naśladowanie Jezusa to przede wszystkim spoglądanie na drugą osobę i jej potrzeby. Szatan nie próżnuje.

Swoją droga każdego dnia dziękujmy Bogu za to co mamy.

 

Zdrowiej Kamilu w imię Jezusa.

 

Do Boju Dzieci Boże!

 

 

DP.

Piotr

 

 

 

Updated: 24 listopada 2020 — 16:59

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: