Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Australijski szaman przywołuje duchy pogańskie w kościele podczas ceremonii święceń australijskiego diakona .

Okazuje się, że papież mówiąc o mistycznych przewodnikach duchowych nie był dwuznaczny. W Australii w kościele katolickim pw. Matki Bożej Gwiazdy Morza w Milton w Nowej Południowej Walii przed Mszą, na której miały się odbyć święcenia diakonatu,katolicy byli świadkami pogańskiego tańca obrzędowego oraz przywoływania pogańskich duchów grzechotkami, stukaniem w patyki i śpiewem.

Szaman Philip Butler we wstępie do rytuału aborygeńskiego Philip Butler powiedział, że on i jego rodzina są dumni z przyjęcia Justina Stanwixa, ordynariusza, do swojej społeczności.
Półnagi lider szamanizmu tamtych regionów Philip Butler tańczył i śpiewał przed ołtarzem kościoła katolickiego.

„Prosiłem o ochronę z powietrza, ziemi i oceanu – wyjaśnił wiernym swoje czynności Butler. – A następnie ten taniec, by przywołać duchy tych wszystkich zwierząt, by troszczyły się o nas wszystkich i strzegły”.

 

 

Zgromadzeni w kościele nagrodzili małżeństwo oklaskami. W czasie mszy biskup Brian G. Mascord z diecezji Wollongong zaprosił Butlera, by dołączył do niego w obrzędzie oczyszczenia wiernych. Podczas gdy biskup szedł przez świątynię kropiąc wodą święconą, Butler podążał za nimi z dymiącym koszykiem. Jak wyjaśnia Dorothy Cummings McLean z „Life Site News”, „według tradycyjnych wierzeń Aborygenów australijskich dym z pewnych roślin może przepędzić złe duchy”.

 

 

Kapłani Rzymu to ślepi przewodnicy ślepych.

 

 

Wydarzenie spotkało się z krytyką tylko części katolików, gdy film ze Mszy został zamieszczony na YouTube. Jedną z zbulwersowanych osób był ks. Neivandt, który spytał wprost o to, dlaczego „pogańskie oczyszczanie zostają wprowadzone do tak zwanego świętego i uświęconego Kościoła; czy ów biskup nie wierzy w Boga i Jego święty Kościół?”.

 

To, że szaman w kościele Rzymu powiedział, że ich piosenki i jego taniec będą prosić wiele duchowych ptaków i zwierząt, aby „opiekowały się nami wszystkimi i chroniły nas, gdy będziemy w kraju” świadczy o tym, do czego dąży światowy satanizm, a zostało przedstawione w najbardziej kasowym filmie jakim był Avatar – do kultu Gai, Matki Ziemi , czyli kultu demonów, za który to (kult gajów i wyżyn) starożytny Izrael był odtrącony przez Boga.

 

New Age to nowa-stara religia fałszywie pojmowanej miłości.

 

Ja wierzę, że w kościele katolickim, są kapłani szczerze wierzący w te herezje, których ich tam uczą, ale to pokazuje także na przykładzie tego kościoła jak katolicy bezmyślnie przyjmują synkretyzm religijny co jest także dowodem na bierność wobec niebiblijnego kultu maryjnego.
Kiedyś zaczęły się wkradać niebiblijne doktryny, które dziś są normą, dogmatem i już tradycją.

 

źródło:

 

 

 

 

Updated: 23 września 2020 — 18:45

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: