Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mesjasz żydowski przyjdzie między wrześniem 2020 a wrześniem 2021.

 

Według portalu Breaking News Israel “rabin Matityahu Glazerson, ekspert w dziedzinie kodu biblijnego, ujawnił lata, w których Mesjasz mógł teoretycznie przybyć, ale tego nie zrobił. Ujawnił także, kiedy przybędzie Mesjasz. Rabin Glazerson rozpoczyna prezentację od wyjaśnienia, że ​​są chwile, kiedy Mesjasz ma przyjść „naturalnie”, ale jego przyjście zostało opóźnione z powodu grzechów Izraela.

 

Sęk w tym, że Mesjasz już był na ziemi ale oni go nie poznali

Ten mesjasz, którego się oni spodziewają,  będzie dla chrześcijan oczywiście antychrystem.

 

Rabin dowodzi , jak Kody Tory pokazuje, że w żydowskim roku kalendarzowym 5775 (2014-2015) Mesjasz miał przybyć, jednak nie przybył z powodu grzesznego zachowania obecnego Izraela.

 

To sa ważne słowa pomimo, że oni co roku ogłaszają przyjście ich wybawiciela. Tylko od czego ma ich wybawić skoro rządzą na całym świecie?

 

Wg rabina podobna sytuacja miała miejsce roku następnego: 5776 (2015-2016)a także w następnym gdzie przez grzech mesjasz się obraził i nie przyszedł a był to rok 5778 (2017-2018). Tym razem powodem zawrócenia z drogi  na ziemię mesjasza był brak wiary w Boga, (seksualna) nieczystość i zbezczeszczenie szabatu. To były powody, dla których Mesjasz nie przybył w tych latach.

 

Rabin Glazerson następnie ujawnia, że ​​Mesjasz przybędzie w żydowskim roku kalendarzowym 5781, który może być w dowolnym momencie od nocy Rosz Haszana 18 września 2020 r. Do końca 5781 dnia 6 września 2021 r. Rabin Glazerson dodaje, że kiedy tak się stanie, lud Izraela obejmie ziemię, jak zapisano w księdze liczb 33.

Czy te 33 to przypadek? No tak ich mesjasz musi być wtajemniczonym 33 stopnia.

Rabin dodaje jednak, że przyjście mesjasza może się zdarzyć tylko wtedy, gdy naród żydowski będzie pokutował.

Ciekawe w jakiś sposób?

W sumie ejst z czego. Przemysł muzyczny, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, zadłużanie państw, itd.

Dlaczego uznałem za istotne?

Ano dlatego, że wszyscy politycy na świecie w marcu i kwietniu mówili o okresie półtora roku, co znaczy trzy razy sześć miesięcy. Od załóżmy marca 2020 półtora roku mija dokładnie we wrześniu 2021, a więc potraktowałbym tę datę jako bardzo ważną dla nich a w konsekwencji dla świata.

Na razie przygotowują grunt ich mesjaszowi.
Mowa jest o bezczeszczeniu szabatu i nieczystościach seksualnych.
Czy mówi wam to coś?
Bo mnie mówi. 7 praw noachidzkich będzie najprawdopodobniej uniwersalnym prawem na całym świecie.
Może się mylę w tym tropie, ale póki co tak to widzę. Sami spójrzcie na te prawa:

Ja uważam, że te prawa będą wywrócone.

Dla przykładu 6 prawo dotyczące zwierząt spowoduje zakaz hodowli zwierząt i jedzenie mięsa ,  a musicie wiedzieć lub przypomnieć sobie, że Bil Gates zainwestował miliony właśnie  w tego typu substytuty jedzenia.

Co do zakazu zabójstwa jest tam także mowa o zakazie aborcji. Teraz bardziej jasne staje się tak wielkie zaangażowanie kościoła edomsko-chazarskiego jakim jest kościół katolicki w ruchy antyaborcyjne.
Ja nie popieram aborcji, ale kiedy się to już stało, to  nigdy nie skazałbym takiej kobiety na śmierć. Samą karą jest już dozgonna udręka jeśli taka osoba ma sumienie.

Co oni rozumieją przez rozwiązłość?

Między innymi nakaz formalizacji małżeństwa, ale i tez zakaz sodomii, a więc tak jak wam wiele razy mówiłem geje i lesbijki mogą stać się ofiarami tego systemu antychrysta. Jeśli wygra Duda, to bardziej prawdopodobne będzie to co mówię. Jeśli Trzaskowski to bardziej będzie prawdopodobne że się mylę co do roli LGBT.

Była mowa o szabacie. W piękny sposób zostaliby kupieni adwentyści. Ja świętuję szabat, ale powiem wam że jeśli ktoś ma z tego konika, forsuje na silę, to jest dla mnie podejrzany.

Na koniec: zakaz bałwochwalstwa.

Czy wiecie ze oni nakazują? modlenie się tylko do Boga.

Czy wiecie jakie może to mieć konsekwencje? ano takie, że imię Jezus zostanie zakazane lub będzie zakaz modlenia się w imię Jezusa. Cały świat walczy z imieniem Jezus. Nie z Buddą, Allahem ale z Jezusem.

Nie wiem jak wam, ale mnie to się teraz zaczyna powoli wszystko układać w całość. Jak będzie zobaczymy.

 

źródło informacji:

https://www.breakingisraelnews.com/153722/bible-codes-expert-reveals-when-messiah-will-arrive-watch/

 

 

Updated: 26 czerwca 2020 — 17:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: