Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież wezwał 14 maja do modlenia się do swoich bogów. Powstaje jedna religia światowa.

 

 

 

Updated: 15 maja 2020 — 10:38

2 komentarze

Add a Comment
  1. Z podobnego powodu się zaczęłam nawracać, gdyż przestało mi pasować czemu nagle krk głosi, ze nie trzeba chodzić do koscioła przez pandemie, gdzie ich spowiedź uszna się podziała, jest jakaś duchowa eucharystia (tak powiedziała gosposia naszego plebana) podczas ogądania mszy online, przez to nie ma “grzechu”. Kiedyś to na kazaniach u mnie ksiądz doslownie krzyczał, że grzech nie pójsc na mszę w niedziele i nie wiadomo czemu głosił to do ludzi na mszy uczestniczących jakby byli temu winni. Kler mówił raz tak, teraz sobie zmienił swoje założenia. To taki absurd jak się myśli, że wg ich myślenia jak nie zjesz oplatka, to nie idziesz do nieba, a teraz nie ma oplatków, to nagle jestes usprawiedliwiony/a.(?) Inni wgl tego nie widzą, tej manipulacji, przecież to “norma”. Zaczełam kopać w informacjach, najpierw trafiłam na stronę o herezjach krk i to otworzyło mi oczy, a teraz Biblia.. Smutno mi tylko że w rozmowie zatwardziałymi ludzmi o tym fenomenie krk, ludzie atakują takich, że są łatwowierni i dają sobie łatwo wmawiać spiski, bo przecież odejscie od krk to znowu ideologiczny wymysł. Moja rodzina mi tak ubliża i wtedy sama się czuję jak chorągiewka, pewnie wam bracia i siostry też nie raz było przykro z powodu ubliżania. To i Pan Jezus mnie podtrzymuje na duchu, ale trzeba schować dumę na bok i dalej służyć Bogu…

  2. Teraz jak czytam mój komentarz o krk to brzmi troche agresywnie.., jednak to nie było moją intencją, wciąż jestem świeża i powoli odzyskuje równwage po takim mega zwiedzeniu..
    Przy okazji doszłam w międzyczasie do wniosku, że ta niechęć ze strony bliskich może wynikać ze strachu i troski przed nieznanym, bo uważa się jak coś jest przez większość wypróbowane, to niby bezpieczne, takie myślenie mas..
    To mi troche przypomniało Mateusza 16 21;23. Piotr mimo że wydawało mu się, że myśli dobrze i nie chciał, żeby nasz Mesjasz ucierpiał fizycznie, to ze swojej niewiedzy przeszkodziłby Jezusowi w planie odkupienia, w tym co słuszne. Tak samo można to przełożyć do naszych rodzin, ze swojej niewiedzy, zwodzenia i troski chcą ochronić przed wąską bramą, bo znają tylko tą szeroką “bezpieczną”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: