Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Firma Hemp&Wood zachipuje Polaków. Czy to już jest znak bestii biblijnej?

 

Podesłano mi najpierw link do pap.
Ten nie wyglądał wiarygodnie, strona rozjechana jakby jakaś fałszywka, nie ma kolumn, logo itp.
Z takimi newsami zawsze istnieje ryzyko fake newsa, czyli dezinformacji.

Nie dowierzałem. Ale sprawdziłem, w kilku miejscach. Okazało się że to prawda, że rząd polskojęzyczny chce nas zachipować. To nie była mina…
Rząd matki boskiej szczepionkowej , któremu powierzyli Polskę chce nas zachipować oczywiście pod płaszczykiem troski o nasze zdrowie. Zło musi być zracjonalizowane.

Pamiętam jak na blogu miałem hejterów, którzy mówili, że ja straszę takimi newsami o chipach w przyszłości. No to teraz podam jeszcze kilka źródeł.

Puls biznesu. wiarygodne źródło:

 

W ramach joint venture z amerykańską firmą biotechnologiczną Alivecel przeniesie do Polski część badań nad narzędziem do monitoringu stanu zdrowia — implantem wszczepianym podskórnie, umieszczanym w dłoni między kciukiem a palcem wskazującym.

Teraz popatrzcie na reklamę którą nieraz na blogu umieszczałem od wielu lat jak to będą zachęcać do przyjęcia chipu wymieniając jego walory prozdrowotne, praktyczne. Ta edukująca pod kątem znamienia bestii reklama ma minimum 10 lat. Na YT jest tyle.

Czy widzicie jak biblijni poszukiwacze prawdy już dawno ostrzegali o chipie?
Zapraszam na minutę proroczej reklamy

Czekać aż niebawem w tv pojawią się pierwsze prawdziwe takie reklamy:

 

No właśnie i oni w ten sposób wypełniają owo proroctwo:

Skonfigurowany z aplikacją sensor może na bieżąco kontrolować poziom glukozy i insuliny. Prace nad nim są mocno zaawansowane. Gerard Bencen, prezes Alivecel, zaznacza, że tego rodzaju czujniki są dostępne na rynku, wymagają jednak częstej wymiany, maksymalnie co trzy miesiące. Alivecel okres użytkowania implantu wydłuży kilkukrotnie. Wspólnie z Polakami zespół skoncentruje się również na modyfikacji technologii w sposób, który pozwoli na jej zastosowanie w diagnostyce np. nowotworów oraz wykrywaniu koronawirusów COVID, SARS i MERS.

Chip w ludzkim ciele, to już jest hybyrdyzacja człowieka. Człowiek staje się powoli robotem, a zaczęło się tak bardziej na grubo od smartphonów. Te telefonoorganizery to już prawie nasze ciała…

COVID-19 przyspieszył przejście do społeczeństwa bezgotówkowego z kilku powodów.
Straszono nas że gotowka nosi na sobie wirusa.
Schronienie w domu oznacza, że ​​w Internecie robi się więcej zakupów.
To wszystko to przemyślana w najdrobniejszych szcegółach akcja.

Czy to już jest znak bestii?

Według mojej oceny jeszcze nie. Dlaczego? ano dlatego, że po pierwsze taki chip już mieli około 5 lat temu Szwedzi. Oczywiście żaden chrzescijanin takiego chipu nie implantował sobie ani tego nie zrobi teraz.
Ja na pewno z tej oferty nie skorzystam. Przynajmniej dobrowolnie.

 

Po drugie znak bestii jest na rękę lub na czoło.
Po trzecie jak przeczytałem wam przed chwilą te chipy mają krotki okres żywotności i należy je wymeiniać co kilka miesięcy. Aleeee…. jest to poważny wstęp do znaku bestii, który zapewne będzie za półtora roku, za te słynne 18 miesięcy…i jeśli się nie mylę, to będzie to, co pisuję na blogu od 8lat: tatuaż elektroniczny.

Teraz ciekawostka.

Logo  firmy Alivecel. Czemu mnie nie dziwi że jest to piramida?

 

 

Zgodnie z ustaleniami Alivecel zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Hemp & Wood będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.

Przeczytałem w necie taki prozaiczny komentarz na blogu dotyczącym inwestowania w akcje:

“Ów Hemp & CokolwiekDziś to dawne EBC Solicitors, samozwani specjaliści od “doradztwa” na rynku NewConnect. Doradzili (samym sobie), że nie opłaca się już “robić technologii”, przeszli na konopie (modne), a teraz na wirusy (MODNE!) – znają się, jak dymać inwestorów.”

 

To oznacza, że te firmy nie mają w sobie żadnego morale. Powiecie jak większość korporacji. To prawda, ale my tu mówimy o chipach i warto znać ich podejście do ludzi inne niż pięknie ułożone hasła przez speców od marketingu czy polonistów, typu “w trosce o zdrowie Polaków” lub “czynimy wiele starań”. itd takie bal bla bla dla zamydlenia oczu.

 

Księga objawienia, czyli zdjęcia zasłony tego co ma się wydarzyć przewidziala to juz 2000 lat temu. To juz ten czas. Dlatego uzależniają nas od siebie, tworząc te tarcze pomocowe.
Korwin Mikke i pan Tanajno wam nie powiedzą o tych proroctwach tak samo jak jutuberzy spiskowi.

To nie ejst tak, że ktoś wie o chipach to zostanie zbawiony. Judasz wiedział wiele o Jezusie i nie został zbawiony. Na necie jest wiele hejtu, ludzie ubliżają innym. Mają po prostu popsute serca. Spiski nie zbawiają. Oglądałem kilka dni temu człowieka na yt, którego kanał polecił mi ktoś.

Ten jutuber, starszy człowiek w czasie ok 20 min bodajże z 30 razy nazwał frajerami swoich widzów, tylko dlatego, że chcieli wspomagać protesty w Polsce. Niesamowita nienawiść. Esencja zła. Taka nienawiść jest typowa dla Chazarii, choć nie tylko. Niestety wśród komentujących spotkałem tam człowieka dobrze znającego Pismo. Wspierał on tego nienawistnika.

Ludzie nie potrafią rozróżniać dobra od zła. Ogólnie patrząc na komentarze u mnie, które kasuje czy u innych, to ludzkość ma strasznie dużo zła w sobie. Ale ci ludzie nawet znając prawde o chipach nie będą zbawieni. Może będą mieli szansę nawrócić się w czasie wielkiego ucisku. Musza doznać wstrząsu aby zapragnąć Bożej miłości, błagać Boga o to aby Bóg przemienił ich serca.

Jednakże na sam pierw muszą dokonać autodiagnozy.
Teraz jest jeszcze czas na nawracanie czyli na zdanie sobie sprawy ze swojego złego serca, ale ten czas się kończy…
Jedyne zbawienie jest w Jezusie Chrystusie, który to ostrzegał nas przed znakiem bestii.

Niebawem swiat się podzieli na ludzi systemowych i na wierzących w Boga. Nie będzie tak, że ktoś wyznaje new age, ma swojego Boga i nie przyjmie znaku bestiii i będzie zbawiony. Taki człowiek zostanie postawiony pod ścianą wyboru: albo antychryst albo Jezus. Innej drogi nie będzie, a więc zalecam już teraz podjąć tę ważną decyzję.

Widzicie ja mam śmiałość mówić o tym chociaż wielu to przeszkadza. Mam komentarze, ze wiadomości ok, sarenki ok, ale nie biblia. Demony tych ludzi parzy biblia.
Ci którzy oglądali mój film o tym ze to dobry czas na oczyszczanie pamiętają ze mówiłem ze teraz Bóg pieczętuje ludzi, że oddzielają się powoli kozły od owiec, że tj czas na przemyślenia, a zatem ja apeluje do nieopornych, abyście przyszli do Boga zanim dotknie was trwoga. Nie do mnie, ale do Jezusa Chrystusa i nie interesuje mnie, że te dwa słowa Jezus i Chrystus działają na wielu alergicznie.

Już wiele osób widzi co się dzieje i wiedzą o szczepionkach i chipach i nie godzą się na to, myśląc, ze to wszystko można załatwić ludzkimi metodami. Zmartwię was. Na nic wasz bunt. Proroctwa zawsze musiały się wypełnić. Stańcie po dobrej stronie.

 

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: