Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Macron staje się nie tylko liderem NWO, ale dyktatorem we własnym kraju.

 

 

Miesiąc temu mówiłem w filmie na moim kanale, że 23 marca Sekretarz Generalny ONZ António Guterres zaapelował do przywódców państw o zawieszenie broni. Powiedział on, że dziś świat stoi w obliczu wspólnego wroga – zakażenia koronawirusem COVID.

Stali członkowie Rady Bezpieczeństwa ONZ (USA, Chiny, Francja, Bank Światowy) wsparli ten apel. Nie poparła tylko Rosja….

 

W kwietniu prezydenci Francji i Rosji przeprowadzili rozmowę telefoniczną, podczas której Emmanuel Macron wezwał Władimira Putina do zakończenia działań wojennych w Donbasie, Libii, a głównie w Syrii. Omówiono także unijną operację humanitarną w prowincji Idlib.

Putin między wierszami dał znać, że nie przyjmuje tej pokojowej oferty, ale scalanie liderów waznych graczy na świecie czyni z Macrona lidera i tak jak wspominam numerem jeden kandydatów na antychrysta.

 

 

Dodatkowo Prezydent USA Donald Trump i prezydent Francji Emmanuel Macron w niedzielnej rozmowie telefonicznej zgodzili się co do potrzeby zreformowania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), powiedział rzecznik Białego Domu Judd Deere.

https://pl.sputniknews.com/polityka/2020042712315809-trump-i-macron-who-potrzebuje-reformy-sputnik/

 

Czy zauważacie, że w tej globalnej polityce przestają się liczyć Niemcy, a  na negocjatora sytuacji na świecie wychodzi Francja z Macronem?

 

Macron staje się powoli dyktatorem we własny m kraju.

 

“Pewna mieszkanka Tuluzy wywiesiła liczne banery przed swoim domem. Na jednym z plakatów widniał napis: “Macronavirus, kiedy to się skończy?”. Teraz kobieta znajduje się w policyjnym areszcie. Podobne przypadki akcji służb miały mieć miejsca w innych miastach na terenie Francji.

 

W Polsce z rządzących można drwić jak na przykładzie tego banera;

 

fot: newseek.pl

 

 

W świecie protestanckim przyjęło się mówić, że antychryst będzie powszechnie lubiany. Obserwując obecna scenę polityczna wokół teatrowirusa i to co robi nie tylko Macron, ale WHO i Gates, uważam, że antychryst będzie Dyktatorem.

 

 

 

 

 

Updated: 30 kwietnia 2020 — 13:24

1 Comment

Add a Comment
 1. Księga Daniela 7, 23:25

  “Więc tak powiedział: Czwarta bestia oznacza czwarte królestwo na ziemi, które będzie inne od wszystkich królestw. Pożre całą ziemię, skruszy ją i podepcze. A dziesięć rogów znaczy, że w tym królestwie powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny, który będzie odmienny od pierwszych oraz poniży trzech królów. I będzie mówił słowa przeciwko Najwyższemu, będzie niszczył świętych Najwyższego oraz zamierzał zmienić wyznaczone czasy i prawa, gdyż będą wydane w jego ręce aż do czasu, czasów i pół czasu.”

  Bestia reprezentuje królestwo, w Apokalipsie Jana mamy wyszczególnienie, że Bestia zostanie zraniona i zdumieją się mieszkańcy ziemi, gdy ożyje ponownie. Bestia może być odrodzonym Cesarstwem Rzymskim – ale nie takim jak w starożytności ograniczającym się tylko do Mare Nostrum, ale obejmującym cały świat, można przypuszczać, że to zjednoczona Europa powiedzie świat ku światowej jedności (zwłaszcza, że Trump stoi na uboczu). W odrodzonym Cesarstwie Rzymskim (które tradycyjnie prześladuje świętych Pana) ma powstać dziesięciu królów, spośród nich wyjdzie jeden król, który poniży trzech pozostałych.

  Koalicja 10 państw w Europie, na razie nic nie pasuje oprócz Macrona i jego European Intervention Initiative (Ei2)do projektu przystąpiło w II poł. 2017 roku 9 państw tzw. założycielskich + Finlandia wkrótce po oficjalnym powołaniu Inicjatywy: w sumie 10 “królestw”. Obecnie jest to 14 państw i wkrótce mogą dołączyć kolejne, są to podwaliny pod jedną europejską armię (co pasuje również do roz.12 Apokalipsy, opuszczenie przez Jowisza konstelacji Panny po 9,5 miesiącach 23 września 2017 roku, po czym Macron ogłosił plany jednej europejskiej armii). Podobnie jak Liga Narodów po wojnie została przekształcona na ONZ, tak Ei2 po jakimś zdarzeniu może zastąpić NATO w Europie. Nasuwa się więc pytanie? czy zjednoczona europejska armia stworzona z inicjatywy Macrona będzie miała w przyszłości za zdania walczyć i zwyciężać świętych Pana? tak jak to robiły legiony rzymskie z pierwszymi chrześcijanami?

  Oczywiście wszystkiemu będzie akompaniować Babilon, Nierządnica przeciwstawna Niewieście (kościół Jezusa). Tu już nie ma wątpliwości, że Nierządnicą i Babilonem jest Watykan i jego kościół (chyba wszyscy o tym wiemy).

  A teraz ciekawe (moim zdaniem) uzupełnienie, a kluczem jest Pergamon! wiemy, że w Pergamonie (obecna Turcja) mieścił się tron Szatana, świątynia Zeusa (Jowisza).
  ‘Całe miasto było bastionem babilońskich wierzeń i kapłaństwa – Babilon został podbity przez Medopersję, nie mniej jednak duchowieństwo Babilonu zbuntowało się przeciwko Medopersji i przeniosło swoje centrum uwielbienia do Pergamonu. Co ciekawe to właśnie w tym okresie babilońscy duchowni przyjęli kamienny posąg oraz dagońskie szaty (z charakterystycznym “rybim” nakryciem głowy). Ostatnim babilońskim arcykapłanem Pergamu był Attalus III, a nosił on tytuł Pontifex Maximus Pergamon (budowniczy mostów pergamonu), z chwilą w której Attalus zdał sobie sprawę z tego że zostanie zwyciężony i podbity przez Rzym oddał swój tytuł rzymskiemu imperatorowi, cesarzowi (a w testamencie całkowicie poddał swoje królestwo Rzymowi). Ten tyłu jako skrót liter P.M można także zaobserwować dziś za imionami rzymskich biskupów, którzy przywłaszczyli sobie ten tytuł po tym jak w roku 378 rzymski cesarz Gracjan odmówił sobie tego przymiotu.’

  Jak to się na pierwszy rzut oka wszystko ładnie łączy. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: