Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Galerie będą znakowac ludzi i badać kamerą termowizyjną.

 

Otrzymałem kilka newsów od czytelniczki mego bloga tudzież słuchaczki mego kanału YT.. Newsy te dotyczą zmian w galeriach.

 

“Galerie handlowe w Polsce przygotowują się do złagodzenia obostrzeń dotyczących ich działalności. Być może już w połowie maja będą mogły zostać otwarte działające w nich sklepy odzieżowe, perfumerie oraz elektromarkety. Klienci galerii mają być jednak podzieleni na trzy grupy. Specjalna aplikacja przypisze ich do grupy zielonej (brak kontaktu z koronawirusem), żółtej (osoba po kwararantannie) oraz czerwonej (osoba po zakażeniu). Dzięki temu zwiększony miałby być limit klientów, którzy w jednym czasie będą mogli przebywać w galerii.”

https://gazetawroclawska.pl/galerie-handlowe-beda-znakowaly-klientow-by-pomiescic-ich-wiecej/ar/c3-14937470?fbclid=IwAR3DyhYHMJSs_56orfLDOq4JWcSGx9BPmZ-J1SCUi6E78uRpljTMZGptuRk

 

 

Słuchaczka/czytelniczka zapytała mnie, czy w sytuacji, kiedy klienci galerii mają być podzieleni na trzy grupy, zieloną, (brak kontaktu z koronawirusem), żółtą (osoba po kwararantannie) oraz czerwoną (osoba po zakażeniu) nalezy unikać galerii?

No więc ta sytuacja jest podobna do tej z chipem, jeśli patrzymy na to przez pryzmat apokalipsy. Sam chip nie jest znakiem bestii. Już teraz te tysiące Szwedów, którzy zachipowali się, może się nawrócić.

Natomiast kiedy będzie znak bestii nawrócenie po przyjęciu znaku bestii nie będzie możliwe.

To fałszywe religie stworzyły obraz Jezusa wiecznie pobłażającego, ale apokalipsa mówi zdecydowanie inaczej.

Znak bestii będzie decyzją życia i śmierci, ale tej drugiej śmierci.

Ci co nie przyjmą znaku bestii będą od następnego dnia po śmierci drugiej bezbożnych żyli na zawsze przy Bogu, bez chorób, bez korporacji farmaceutycznych, polityków i ogólnie rzecz biorąc zła.

 

Dlatego odwiedzanie galerii z tą aplikacją jeszcze grzechem nie jest, ale jest takim wstępem do dalszych procedur. Jeśli miałbym wybierać, toi nie będę chciał takiej aplikacji.

 

Popatrzcie,  mówiłem bodajże w czwartek , że będą światełka zielone, żółte i czerwone w paszporcie szczepionkowym. Pamiętacie?

A teraz dowiadujemy się, że takie światełka wprowadzą galerie. To jest kolejne proroctwo masońskich lucyferian, kolejne dyspozycje z góry dla marionetkowych polityków.

 

Galerie ogólnie rzecz biorąc są drogie, a my możemy wspierać drobnych i już dogorywających małych przedsiębiorców a nie wspierać system szatana.

 

Kolejny link .

Kamery termowizyjne wytropią chorych w centrach handlowych

 

Wygląda na to, że wkrótce kamery termowizyjne trafią na listę najbardziej poszukiwanych produktów w Polsce. Podobnie jak jeszcze niedawno maseczki czy rękawice ochronne.

Jak dowiedział się nieoficjalnie serwis money.pl, 22 kwietnia Ministerstwo Rozwoju rozpoczęło konsultacje z właścicielami centrów handlowych (o powierzchni powyżej 2 tys. metrów kwadratowych). Galerie mogłyby zostać otwarte w połowie maja, ale przedstawiono szereg warunków, które musiałyby zostać spełnione po otwarciu.”

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/kamery-termowizyjne-wytropia-chorych-w-centrach-handlowych-rzad-stawia-warunki/t1vqvs4?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

 

 

Czy warto wspierać takie przedsięwzięcie? czy na prawdę chcecie lepiej się poczuć płacąc za to wolnością?

 

Uważam, że póki się da, należy omijać galerie szerokim łukiem.

 

Popatrzcie również na to jak oni wprowadzają to wszystko zgodnie z zasada małych kroczków czy tez gotującej się żaby. Zaczęło się do zamknięcia szkol, później od dezynfekowania się i dystansu społecznego.

Następnie maski i w dalszej kolejności kamery termowizyjne. Wszystko zgodnie z rozkazami od światowej lucyferianskich elit przy milczeniu księży i pastorstwa.

 

W 4 fazie tzw odmrażania, bo tak nazywają to, co teraz naprawiają po tym jak bezprawnie spowodowali kryzys zamykając firmy wirusem mającym mniejsza śmiertelność w wielu państwach niz grypa będą  otwarte salony masażu, solaria, teatry, kina, siłownie i fitness…

 

Zatem zachodzi pytanie: czy my chrześcijanie musimy z tego wszystkiego korzystać? Zdecydowanie nie.

 

Solaria:
Opalać się możemy tym co Bóg dał.

Kino mamy w domu a i najlepsze filmy pisze zycie.

Fitness.

 

Od wielu lat ćwiczę pompki, jogging i nie potrzebuję żadnej  siłowni gdyż mam ławeczkę i hantle. .

Może to już jest ten czas, kiedy powinniśmy przywyknąć do tego, co ukazali w teledysku Avici…

 

 

Podsumowując, ja odradzałbym jeśli nie musicie chodzić do tych snobistycznych budynków  będących takim mini Wuhan, pełnym kamer a teraz kamer termowizyjnych,.. a to dopiero początek…

Popatrzcie, sama nazwa galeria już wiele mówi. Spójrzcie na to foto przedstawiające tradycjna galerię. Ludzie spacerują oglądając dzieła sztuki, ale galerie handlowe pełnią tę samą funkcję, a mianowicie, kupujący spacerują po takiej galerii oglądając piękne wystawy, kuszące do tego aby wejść do środka.

 

Galerie nie są już samym bazarem, zbiorem butików, ale nobilitują przeciętnego spacerowicza. Przypomnijcie sobie jak się czuliście pierwszy, drugi raz w dużej galerii handlowej? Myślę, że podobnie jak niektórzy w galerii sztuki. Jest prestiż, ekskluzywność. Nie musisz nic kupować by poczuć się lepiej. Na salonach…. Otoczenie ma wpływ na psychikę.

 

My chrześcijanie musimy się uczyc odcięcia od tego świata. Nie tylko dla Boga ale dla naszego dobra.

 

 

Updated: 27 kwietnia 2020 — 19:31

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: