Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

MATERIAŁ SPECJALNY: COVID-19 i TECHNOLOGIA 5G!

 

 

 

 

3 komentarze

Add a Comment
 1. Panie Piotrze,
  dobrze, że Pan to zamieścił, warto by dopisać, że jest wątek z Polski. Dużo jest w internecie na temat samego 5G, montowania masztów w szkołach w USA ale to jedyny, który ma nawiązania do tego, jak to jest rozwiązane u nas!

  Zna Pan jakieś wersety z Pisma, które by mogły nawiązywać do 5G?

  Piotr.

  1. Dołączam się do prośby, mnie też ciekawi czy są jakieś wersety z Pisma które można byłoby zastosować do 5G…

  2. 5G nie jest elementem nadrzędnym, tylko częścią układanki więc trudno szukać konkretnych, bezpośrednich wersetów w Biblii. Ogólnie tą technologię, można przypasować do znamienia bestii, które będzie cyfrową identyfikacją ludzi (chociaż nie wiadomo na razie pod jaką postacią) i wszelkich transakcji – do działania takiego systemu potrzeba najpierw potężnych zasobów przesyłowych – obecne sieci od razu padłyby od takiej ilości informacji. 5G można w ten sposób połączyć z nieograniczoną władzą Antychrysta.

   “Także was, będących umarłymi w fałszywych krokach i grzechach, w których niegdyś żyliście według porządku tego świata, w zgodzie z przywódcą zwierzchności sfery powietrznej, duchem działającym teraz pomiędzy dziećmi
   nieposłuszeństwa.” – Efezjan 2,1:2 mówi nam o porządku świata i Szatanie będącym przywódcą sfery powietrza – 5G to technologia oparta na falach, a fale rozchodzą się w powietrzu, są nie widoczne, ale mają na nas wpływ podobnie jak “syn Jutrzenki”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: