Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Właściciel 666 Avenue Jared Kushner wraca do gry. Chce śledzić wszystkich zarażonych online.

Ten starszy doradca w Białym Domu, skontaktował się z szeregiem firm zajmujących się technologią medyczną, aby stworzyć krajowy system nadzoru nad koronawirusem, aby dać rządowi obraz w czasie rzeczywistym, gdzie pacjenci szukają leczenia i czy szpitale mogą ich pomieścić.

 

Trumpa namaszczali charyzmatycy współpracujący z demonami jak Paula White. Natomiast zięć jest  wyznania judaistycznego, i ma siedzibę przy 666 Avenue.

Jared Kushner i jego zespół zadaniowy ds. Koronawirusa poszukują krajowego systemu nadzoru COVID-19

Proponowana sieć krajowa mogłaby pomóc w określeniu, które obszary kraju mogą bezpiecznie złagodzić zasady dystansowania społecznego, a które powinny zachować czujność. Ale oznaczałoby to także znaczny wzrost wykorzystania przez rząd danych dotyczących poszczególnych pacjentów, co wymusiłoby nowe obliczenia dotyczące limitów prywatności w obliczu kryzysu krajowego.

„TO PRAWDZIWY KRYZYS – MUSIMY GO PRZEZWYCIĘŻYĆ I DOŁOŻYĆ WSZELKICH STARAŃ, ABY CHRONIĆ ZDROWIE LUDZI”, POWIEDZIAŁA JESSICA RICH, BYŁA DYREKTOR BIURA OCHRONY KONSUMENTÓW FEDERALNEJ KOMISJI HANDLU.

 

Zło chce ratować nas od zła, które nam przygotowało.

 

 

W związku z tym, że ludzie oddają swoją wolność i dlatego, że nie interesuje ich prawda, system edomicko-watykański robi z nimi/nami co tylko chce.

 

 

Ludzie są gotowi uwierzyć w sens logiczny śledzenia pacjentów skoro Polak już kabluje na Polaka…

Ale za niedługo okaże się wszyscy musza być śledzeni bo jak wiemy koronawirus mógł mieć prawie każdy jeszcze przed wybuchem koronawirusa…My już wiemy, że ten wirus znany był w medycynie od lat 60ych i że uaktywnia się przy osłabieniu organizmu, a to będzie przybierać na sile na całym świecie z powodu częstotliwości wojskowej jaką jest 5g…Wtedy uaktywni się koronawirus i każdy pawie będzie chory i każdego trzeba będzie śledzić i umierać będą ludzie  będą na koronawirusa a nie z powodu 5g….

 

Ciekawostka.

Natalie Prtman opisała swojego kolegę z klasy na Harvardzie jako supervillain (welen) co oznacza czarny charakter.

Dotychczas Kushner był w cieniu Trumpa i nie tylko dlatego, że nie jest prezydentem..

 

Jak czytamy w theguardian:

Sytuacja zmieniła się w zeszłym tygodniu. W czwartek Kushner, który wziął na siebie ogromną odpowiedzialność za reakcję administracji Trumpa na Covid-19 , po raz pierwszy publicznie pojawił się na codziennej odprawie koronawirusa w Białym Domu. Jego chwila w centrum uwagi wydawała się być sygnałem alarmowym dla USA. Nagle stało się rażąco oczywiste, jak niebezpieczna jest pycha Kushnera.

Z kolei CNN nadało tyttuł p Jardeowi notabene jednemu z moich kandadatów na antychrysta guru koronawirusa.

To wszystko miałoby sens Ten człowiek ma bardzo silne powiązania z judaizmem. Zna się z Natanjahu,.

Lev Parnas, zydowski biznesmen powiedział, że Mesjasz jest „osobą, która przybyła, aby ocalić cały świat”.

 

Stworzyli chaos by wypromować swojego zbawiciela. Tym się różni antychryst od Jezusa, że jego środowisko wywołuje chaos,  by ich zbawiciel zbawił w sposób autorytarny świat..
Jezus przychodzi do chaosu, aby dać ludziom wolność od prawa szatana czyli bezprawia…

 

Trump zaprzeczył jakiejkolwiek wiedzy o tym, co zaproponował Kushner – ale dodał, że uważa, że ​​„nie jest to zły pomysł” i „brzmi to bardzo naukowo… ale ma to również związek z prawami i innymi kwestiami konstytucyjnymi”.

Ale te można znieść. Wypowiedź Trumpa to typowe lawirowanie.

 

 

Jared Kushner to bardzo niebezpieczny człowiek. Jakich wielu z resztą.
Ale ten Starszy doradca Trumpa należy do elitarnego kultu Czasów Ostatecznych, o czym pisałem , który szczyci się takimi członkami jak Rothschildowie i stara się wywołać “przepowiadaną” wojnę światową .

 

Kult Czasów Ostatecznych wierzy, że Żydzi są narodem wybranym przez Boga, a wszyscy inni są śmieciami.

Problem w tym, że nie ma takiego namaszczenia jak Trump. Nie tak dawno o Trumpa modliło się ok 700 pastorów.

 

Macron Trump oraz Kanclerz Niemiec chcą globalnego sojuszu. wszystko się wypełnia..

Mamy teraz Paschę, która świat Edomu sobie zawłaszczył, ale dwie ważne persony z Izraela zapowiadały nadejście podczas tego święta nadejście mesjasza.
Czy już w ciągu kilku dni nadejdzie fałszywy wybawiciel od covid-19? Przekonamy się niebawem…

 

Na dole wersja filmowa rozszerzona, gdyż tekst jest transkrypcją filmu.

Updated: 9 kwietnia 2020 — 15:13

2 komentarze

Add a Comment
  1. ten gość przyprawia mnie o gęsią skórkę, bo gdy pierwszy raz zobaczyłem męża Ivanki to na myśl przyszedł mi chłopiec z filmu Omen. Taki małomówny, poważny, konkretny, nielubiący sprzeciwu, zawzięty.. nie wiem jakich słów jeszcze użyć. A też nawet śmieszne, w filmach o Omenie (antychryście) przewija się postać prezydenta USA, który jest ojcem chrzestnym dla wujka Omena (Roberta Thorna), który go później adoptuje. Również zabawny jest rysunek Jimy Careya (który nie raz wypowiadał się o tajnych stowarzyszeniach) przedstawił on Jareda w ogniu z liczbą 666.

    Osobiście nie wiem, czy Kuśnierz będzie antychrystem, jest trochę mało sympatyczny nie da się go lubić, chociaż pewnie niektórym ta powaga i dostojność mogłaby zaimponować.

  2. Donald Trump (tłumaczenie nazwiska: głos trąby)
    Jared Kushner (tłumaczenie nazwiska: niem. Kürschner – kuśnierz, za wikipedią Kuśnierstwo – dział rzemiosła i przemysłu zajmujący się wytwarzaniem wyrobów skórzanych – jedyne wyroby skórzane jakie znam a które można szczepić to ludzie)
    Bill Gates (ang. wrota, brama)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: