Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek ustępuje miejsca antychrystowi. Wyparł się pozycji Namiestnika Chrystusa.

 

 

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja wciąż obstaję przy tym, że anty-chrystusem będzie William – Will I am. na dodatek jeśli potwierdzą się doniesienia, że królowa Elżbieta II abdykuje w najbliższym czasie to mgła tajemnicy nieco się przerzedzi. Ważne też jest to co się dzieje na niebie, Bóg zabronił magi, okultyzmu i zabobonów, ale nigdy nie potępił astronomii. W najbliższym czasie na nocnym niebie zobaczymy Wenus (gwiazdę zaranną, jutrzenkę) na tle Plejad (siedmiu sióstr) zdarza się to raz na 8 lat, ale jest wciąż jest to wyjątkowy widok, gdyż Wenus swoim blaskiem przyćmiewa tą gromadę gwiazd. w kwietniu/maju spodziewana jest też kometa C/2019 Y4 (Atlas) która zmierza w kierunku słońca i przybiera na jasności (jeśli się nie rozpadnie, to astronomowie przewidują spektakularny pokaz na nocnym niebie, jej ogon może ciągnąć się nawet przez połowę nieboskłonu).

  1. Też bym się nie zdziwiła gdyby to był William…

 2. Temat moim zdaniem marginalny i w zasadzie jest to problem katolików, których boli, że papież Franciszek nie używa już tytułu “wikariusza Chrystusa”. Dla katolików jest, to dowód zdrady papieża na rzecz antychrysta.
  Tymczasem z punktu widzenia niekatolików, protestantów i innych…. przecież dotychczasowe używanie przez papieży tytułu “wikariuszy Chrystusa” samo w sobie było złe, ponieważ ten tytuł to uzurpacja papiestwa do kontroli całego chrześcijaństwa!!!!
  A zatem dla niekatolików w tym dla Ciebie Piotrze, ta wiadomość powinna być pozytywna, gdyż papież Franciszek rezygnując z tego tytułu, zrezygnował tymczasem z prymatu i kontroli przez papiestwo nad całym chrześcijaństwem.

  No i czy tytuł “wikariusze Chrystusa” jest Biblijnym tytułem??? Czy Isus/Jezus Chrystus był proboszczem????

  1. Większość katolików, których znam,uwaga…nie wierzy w antychrysta.
   A co do jego postaci, kim on będzie ? W moim mniemaniu Trump.
   Jak zatem tego dokona, że wszyscy w niego uwierzą? Ano przedstawi niezbite dowody na zbrodnie i zboczenia najbardziej znanych i dotąd wpływowych ludzi z całego świata. Byłych prezydentów, duchownych, obecne rodziny królewskie (tak tak głównie tą z wyspy). Ujawni to co było przez lata skrywane. Zabierze im bogactwa i rozda wszystkim. W ten sposób zyska przychylność ludzi na całym świecie. Wiele lat się zastanawiałem jak antychryst (według islamu bodajże dziadzial jak dobrze pamiętam i piszę) przekona do siebie wszystkich ludzi a w szczególności kobiety, które ulegną mu najbardziej- wyda pedofili. A potem ich osądzi. Qanon to nie przypadek. Taka Vendetta czy Walkiria. To już się dzieje od dwóch lat, na razie po cichu.
   Oczywiście jeśli to nie będzie Trump we własnej osobie, tylko coś co nie przypomina i nie jest człowiekiem z krwi i kości, to i tak za konsoletą z efektami specjalnymi będzie stał on.

   1. Ten największy w historii przewrót będzie także na polu militarnym. Taki np. Watykan ma swoją armię. Po to się wprowadza stany nadzwyczajne właśnie. Obozy FEMA nie są dla obywateli. Są dla obecnych elit. A dlaczego w Polsce nie ma takiego stanu? To proste. Już rządzi nowe rozdanie. Polska może stać się taką jednostką terenową w Europie. To by tłumaczyło zakup uzbrojenia z USA i zadłużanie się na potęgę wiedząc doskonale, że nie trzeba będzie tego spłacać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: