Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor z USA przysięga kontynuować nabożeństwa pomimo ograniczeń związanych z koronawirusem i wizyty policji.

Pastor z Baltimore przysięga kontynuować usługi pomimo ograniczeń związanych z koronawirusem i wizyty policji

 

 

Pastor przysięga odprawić nabożeństwa w tę niedzielę i później po tym, jak policja w Baltimore próbowała zakończyć nabożeństwo w jego kościele w związku z rosnącymi ograniczeniami związanymi z koronawirusem na spotkaniach towarzyskich. Wielebny Alvin Gwynn starszy powiedział, że wygłasza kazanie w niedzielę 10 wiernym, gdy cztery radiowozy z „ośmioma lub dziewięcioma oficerami” zatrzymały się przed kościołem baptystów  i kilku próbowało wejść do budynku.

 

Trzeba być oderwanym od rzeczywistości aby nie widzieć NWO i przedbieg Wielkiego Ucisku. Cztery radiowozy z 10 policjantami do 10 osób. Policjanci mogą być narażeni   na koronawirusa, ale wierzący w Jezusa nie.

Problem polega na tym, że nie znam ani jednego pastora przynajmniej w Polsce, który zdefiniowałby bestię biblijną. Jak myślicie dlaczego?

Przecież każdy wie, kto rządzi światem….

Bestia, która była a nie jest. Ci, którzy uśmiercili Jezusa, którzy widza tylko pieniądze i władzę.

 

Gwynn, wieloletni starszy pastor kościoła na Loch Raven Boulevard, powiedział, że ochroniarze uniemożliwili wejście oficerom, dopóki nie skończył kazania. „Powinieneś to zobaczyć, człowieku, wyglądało to jak nalot policji na  melinę narkotykową” – powiedział.

Kiedy rozmawiał z oficerami na zewnątrz, zapytano, czy „przeczytał rozkaz gubernatora” –  nawiązanie do dyrektywy gubernatora Larry’ego Hogana wydanej 19 marca,  ograniczającej liczbę zebrań w stanie do 10 osób lub mniej.

Kiedy poprosił funkcjonariuszy o wyjaśnienie, dlaczego tam byli, Gwynn powiedział, że ​​wyglądają na „zdezorientowanych”, odmówili odpowiedzi i wezwali przełożonego. Porucznik Suzanne Fries doradził funkcjonariuszom na miejscu, aby „zamknęli spotkanie”, zgodnie z raportem z incydentu dostarczonym przez Departament Policji w Baltimore. „W tym momencie nabożeństwo zakończyło się, a tłum rozproszył się”…

 

Nadchodzi antychryst i jednym z tego przejawów będzie zakaz zgromadzeń inaczej myślących.

 

 

 

Updated: 1 kwietnia 2020 — 18:14

1 Comment

Add a Comment
  1. Zdrowia temu człowiekowi (zarówno psychicznego, jak i fizycznego), jak i uczestnikom nabożeństw!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: