Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

QAnon to dezinformacja NWO. Kłamstwo Wielkiego Przebudzenia.

Miałem taki imperatyw aby dla błądzących owieczek stworzyć ten materiał..

Jaka jest historia QAnon i czym on jest?

 

W listopadzie 2017 r. niewielki twórca filmów na YouTube i dwóch moderatorów witryny 4chan, jednego z najbardziej ekstremalnych forów dyskusyjnych w Internecie, zebrali się i stworzyli otoczkę tajemnicy jakoby mieli poufne informacje od ludzi związanych z rządem USA. W ten sposób zaludnili swoje forum dyskusyjne.

 

 

 

W ciągu następnych kilku miesięcy tworzyli filmy , społeczność Reddit, biznes i całą mitologię na podstawie postów w 4chan , osoby o pseudonimie  „Q”, która twierdzi, że jest wysokim rangą oficerem wojskowym. Teorię, którą głosili , przekształcili się w Qanon.

Teoria spisku Qanon opiera się na przekonaniu, że Trump i tajemnicza osoba znana jako „Q” walczą z potężną grupą elitarnych pedofilów w mediach i Partii Demokratycznej. Q podobno komunikował się ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem zakodowanych postów zwanych „Q dropami” na quasi-anonimowym forum 8chan. Po usunięciu 8chan Q lub kogoś korzystającego z Q wznowił wysyłanie wiadomości na 8kun.

To co teraz robię z tym materiałem, to rozprawiam się z mega zwiedzeniem. Ludzie nabrali się na NSZZ Solidarność, na rewolucję październikową, francuską i wiele innych zrywów sterowanych,  a teraz poddają się utopii nieznanej organizacji….prosyjonistycznej.

 

 

QAnon to kolejna bajeczka mająca na celu przekierować uwagę z proroctw biblijnych na teorie spiskowe nie mające pokrycia w rzeczywistości.

 

Część atrakcyjności Qanon polega na jakości gry. Obserwujący czekają na wskazówki pozostawione przez „Q” na forum. Kiedy pojawiają się wskazówki, wierzący analizują podobne do zagadek posty wraz z przemówieniami, tweetami i artykułami prasowymi Trumpa, aby potwierdzić główną narrację, że Trump wygrywa wojnę ze złem.

Obecnie są dziesiątki komentatorów, którzy analizują posty „Q” – na forach dyskusyjnych, w filmach na YouTube i na swoich osobistych stronach – ale teorię tę poparła garstka ludzi, którzy pracowali razem, aby pobudzić dyskusję na temat postów „Q”, ostatecznie wprowadzając teorię na większe platformy i zdobywając zwolenników – strategia, która okazała się kluczem do rozprzestrzeniania się Qanon i zysków finansowych twórców.

Medialna tuba QAnona to oczywiście osoba słusznego pochodzenia. Poczytajcie w wikipedii o panu Fulfordzie.

QAnon ma wielu swoich wyznawców i i ostatnimi czasy daje się to zauważyć w Polsce.

Ethan Zuckerman, dyrektor Centrum Mediów Obywatelskich MIT, który wcześniej pisał o wpływie Qanon na politykę i społeczeństwo powiedział:

 „Wątpię, aby prezydent Trump wierzył, że ktoś w jego wewnętrznym kręgu ujawnia historie jako„ Q-Clearance Patriot ””,
„Ale każdy, kto pracował z Trumpem – zarówno w jego biznesie, jak i w kontekście prezydenckim – wie, że Trump potrzebuje ciągłych pochwał i ukojenia, i podejrzewam, że wiele memów związanych z Q zwraca uwagę prezydenta, gdy jego pomocnicy próbują pogłaskać jego ego. „

Jak wspomniałem wczoraj Trump mocno forsuje 5G pod bezgotówkowy system bestii a wyznawcy QAnonu antystemowość Trumpa.

To Jezus jest prawdą i nikt nie może stanąć wyżej od Niego.

 

https://detektywprawdy.pl/2015/08/13/trump-ma-najsilniejsze-zydowskie-powiazania-ze-wszystkich-kandydatow-na-prezydenta-z-partii-republikanskiej/

 

To Jezus jest wybawcą a nie żaden człowiek, a więc pokładanie nadziei w jakiejś organizacji która popiera  Trumpa jest grzechem bałwochwalstwa i zwiedzeniem.

Jeśli ktoś wam wciska ten kit że jakiś QAnan wyciągnie świat z wpływu kościoła rzymu, Jezuitów i syjonizmu to najlepiej jakby taka osoba zrewidowała swoje przemyślenia.

 

To co nadciąga jest nieuchronne i żaden człowiek tego nie zatrzyma.

Zagadka: co maja wspólnego Qaonowocy, protestanccy charyzmatycy oraz new ageowcy?

Już wyjaśniam. Jako prosyjonistyczne organizacje mają jedno i to samo hasło: wielkie przebudzenie.

 

Dyspensjonaliści mają swoje duchowe przebudzenie, QAnan ma swoje przebudzenie oraz new age ma swoje przebudzenie.

Znany jezuita i pisarz książek Anthony De mello wydał książkę pt Przebudzenie. Stała się ona fundamentem ideologii new age,a  jezuici toi organizacja Edomitow, mająca na celu przejęcie Rzymu zgodnie z Biblią,  kiedy bestia przejmuje nierządnicę i prace porządkowe trwają nad oficjalnym przejęciem od 13 marca 2013 roku , od kiedy jezuita został wybrany na papieża. Przy czym wszyscy poprzedni papieże byli prosyjonistyczni.

Owo wielkie przebudzenia będzie mega kłamstwem, ale nie dla wiernych Jezusowi i Jego Słowu ludzi…

Kiedyś mówiło się: wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Ale od kiedy bestia przejmuje władze można powiedzieć, że wszystkie drogi prowadzą do syjonizmu..

Ja rozumiem tych ludzi, którzy chcieliby lepszy świat. Ja tez miałem podobną postawę i oczekiwania. Wierzyłem nie w Boga, ale  we wszystkie partie Korwina Mikke, ale teraz korwinizm bardziej niż kiedykolwiek jest bezradny.

 

Podsumowując, QAnon to utopia i wielkie oszustwo mające odsunąć ludzi od proroctw biblijnych właśnie się wypełniających.
Nie ma żadnej różnicy między Korwinowcami, fanami repitilian, a Qanonowcami…

Oni wszyscy mają swoich bożków.

Nie szukajcie Szanowni czytelnicy spisków.

Paweł apostoł napisał:

 

Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.

 

Nie wiedza o tajemnych planach zbawia, ale miłość a Jezus to miłość.

Paweł nie neguje wiedzy, prorokowania itd, ale pokazuje, że to wszystko jest niczym przy miłości. Jesli nie znajdziemy najpierw królestwa Bożego a to jest krolestwem miłości, to żadne spiski nie pomogą w zbawieniu.

 

Zacznijcie czytać biblię, która daje prawdziwą wolność. Przyjdźcie do Jezusa bo jego imię z hebrajskiego to Bóg zbawia, czyli Bóg uwalnia od niekorzystnej sytuacji…

Nie musicie wcale umierać śmiercią druga. Możecie żyć wiecznie, czyli zawsze. Nie odrzucajcie takiej oferty od prawdziwego Boga.

 

 

Wykorzystywane źródło:

https://www.nbcnews.com/tech/tech-news/how-three-conspiracy-theorists-took-q-sparked-qanon-n900531

 

Updated: 31 marca 2020 — 11:46

1 Comment

Add a Comment
 1. ludzie zawsze lubią doszukiwać się pewnych rzeczy w bardzo zawiłych sprawach, gdy tak naprawdę mają wszystko podane jak na tacy chociażby w proroctwach biblijnych, a nawet przez “tych na górze” w formie podprogowej, a nawet i prosto bez zbędnych ceregieli jak np. okładki poczytnej gazety The Economist. W egzemplarzu na 2019 rok na okładce znalazło się wiele postaci i rzeczy:

  1. człowiek arturiański – najbardziej znany wizerunek człowieka wpisanego w okrąg (sfera nieba), kwadrat (ziemia) – człowiek ten ma na oczach okulary 3d, nie widzi rzeczywistości w swoich rękach trzyma smartfona (nowe technologie), piłkę bejsbolową (sport), liść marihuany (używki), wagę z ludźmi (być może symbolizującą politykę) – to wszystko przesłania mu dostrzeżenie prawdy.

  2. U góry siedzi wyraźnie zasmucony Mahatma Gandhi z kołowrotkiem – jest to symbol walki z wyzyskiem (w ten sposób Mahatma Gandhi walczył z brytyjskim imperializmem, poprzez wywarcie presji na lukratywny dla Brytyjczyków przemysł tekstylny w Indiach, polecił Hindusom dziergać ubrania w domach na przekór UK).

  3. Obok Gandhiego leci bocian trzymający “pakunek” z kodem kreskowym o numerach 717271883 i 9, po wpisaniu tego w wyszukiwarkę pokazuje nam miejscowość Ephrat w Pensylwanii. Efrat po polsku to miasto w Izraelu w niedalekim sąsiedztwie Betlejem (wspomniane zresztą wraz z Betlejem w Księdze Rut). Betlejem, kod kreskowy, bocian.. zwiastun narodzin – dziwne połączenie.

  4. Na dole widnieje autoportret Artemisii Gentileschi, która namalowała siebie na wzór obrazu świętej Katarzyny Aleksandryjskiej – symbol cierpienia za wiarę i przekonania. Sama Artemisia zgwałcona, poddawana była torturom aby udowodnić swą niewinność i prawdomówność.

  5. Zwierzęta na okładce reprezentują kraje: Buldog – Wielką Brytanię, Słoń – Indie, Panda – Chiny tylko jedno zwierzę nie pasuje do całości jest to Łuskowiec Jawajski, bardzo dziwny zbieg okoliczności, mało popularne zwierze na okładce największej branżowej gazety, a jednak ostatnie doniesienia mówią, że koronawirus przeniósł się z przemyconego łuskowca jawajskiego na człowieka w Chinach (albo była to już dawno ustalona teza?).

  5. Powyżej stoją czterej jeźdźcy apokalipsy, nic może nie byłoby w tym interesującego, gdyby nie jeden z jeźdźców w koronie niczym ze statuy wolności nie był wyposażony w maseczkę taką jak teraz ludzie noszą w obawie przed wirusem (widać to tylko w powiększeniu)

  6. Ostatnim elementem jest twarz z podpisem “rozpoznawanie twarzy” chyba wszyscy wiedzą o co chodzi, niedaleko znajduje się podobny rysunek tylko z twarzą Trumpa ciekawe są litery będące niejako punktami wykreślonymi z jego twarzy, poprzez wyraźny dostęp nie tworzą one jednego wyrazu a dwa: NMC – jest to oznaczenie baterii jonowo-litowych wykorzystywanych m.in. w chipach, bateria taka ładuje się poprzez mikro-zmiany temperatur (istnieją tylko dwa miejsca na ludzkim ciele gdzie temperatura waha się najbardziej jest to zewnętrzna dłoń w okolicach kciuka i czoło na linii włosów). Drugim wyrazem jest EHA i literka która przenosi się na górę wygląda jak P, ale została przestawiona, gdyby była w linii prostej jak pozostałe dawała by literkę D czyli EHAD z hebrajskiego “jedyny”.

  Oprócz wymienionych na okładce jest też Putin i jego rurociągi; Druga strona księżyca (USA planują wysłać sondę); Sonda kosmiczna New Horizon, która opuściła układ słoneczny w kierunku pasa Kuipera, przypisana tam średniowieczna maksyma Ultima Thule oznacza “granice znanego nam świata”. Jest też Angelina Jolie jako Monalisa i amerykański pielęgniarz i pisarz Walt Whitman; Wulkan i postać wzorowana na Pinokia – symbol kłamstwa (ale nie potrafię zidentyfikować, postać ta wpada mi trochę w Pony Ma, jednego z najpotężniejszych ludzi na świecie, właściciel Tencent Holdings – największej międzynarodowej firmy technologiczno-inwestycyjnej na globie ziemskim – co ciekawe łączy on swoje usługi z bazami policyjnymi w Chinach by w ten sposób śledzić użytkowników aplikacji).

  Swoją drogą okładka na 2020 jest równie ciekawa. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: