Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie martwcie się o jutro. Drukarki z pieniędzmi już pracują.

Punktem wyjścia w rozumieniu m.in kryzysu finansowego związanego z tym koronnym wirusem jest uświadomienie sobie, że ludziom przeciwnym Bogu nie zależy aby nas wszystkich unicestwić.

 

 

Celem stworzenia chaosu finansowego, zdrowotnego, moralnego jest zniewolenie i inwigilacja a nie upadek wszystkich korporacji.

 

Wiem, że wielu boi się o tzw jutro….

Jak to będzie za miesiąc, pół roku, z czego będę żył, żyła.

Nawet tzw antysystemowcy podsycają panikę.

Ale my zakotwiczeni w Słowie wiemy, że:

 

 

“Spójrzcie na ptaki niebieskie, że nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je; czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one? (27) A któż z was, troszcząc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć?”

 

 

System nas potrzebuje. My jego nie potrzebujemy, ale on chce abyśmy go pokochali….

 

 

Polski rząd już uruchomił dopłaty.

Ale wczoraj raptem Senat przegłosował pakiet stymulacyjny warty ok. 2 bilionów USD:

 

 

Ok. 2 biliony USD, czyli blisko 10 proc. PKB USA, wart jest przegłosowany w środę przez amerykański Senat pakiet stymulacyjny mający na celu złagodzenie skutków koronawirusa. To największa pomoc finansowa dla gospodarki w historii. 2 biliony USD to – zgodnie z danymi Banku Światowego – kwota przewyższająca PKB takich państw jak Kanada, Rosja czy Brazylia.

Pakiet przewiduje m.in. fundusz o wartości 500 mld USD na pomoc dla branż znajdujących się w trudnej sytuacji. Ponadto pakiet przeznacza 350 mld USD na pożyczki dla małych firm, 250 mld USD na zwiększoną pomoc dla bezrobotnych i 100 mld USD dla szpitali. Zapisano w nim również jednorazowe bezpośrednie transfery pieniężne w wysokości 1200 USD dla każdego Amerykanina zarabiającego mniej niż 75 tys. USD rocznie.

https://www.newsweek.pl/wiedza/zdrowie/koronawirus-w-polsce-rzad-zaostrza-zasady-kwarantanny-zakaz-wychodzenia-z-domu/xr1qgc9

Ich celem nie jest tylko okradnięcie nas, plajta firm, brak wypłacalności, ale ich celem jest uzależnienie nas jak niewolnika od swego pana. Bóg daje wolność. Oni tej wolności nie dają.

 

 

Amerykanie otrzymają: 1,200 $ za osobę dorosłą.
Kanadyjczycy otrzymają 1,500 USD miesięcznie przez 4 miesiące lub $ 6,000 +USD.

 

Taka mega pomoc jest dowodem na to, że gdyby chcieli, to już dawno pomogliby ludziom. W Polsce przeciętny Polak pracujący przez całe życie nie dostaje emerytury ale jałmużnę.
Ale teraz dają pomocowe pakiety. Nagle pieniądze się znalazły. gdyż oni mają monopol na drukowanie banknotów, a jak zostanie zlikwidowana gotówka, to nawet drukować nie będą musieli, a jedynie wstawiać w odpowiednie kolumny cyfry…

 

 

Już 3 lata temu pisałem o celu powstania dochodu gwarantowanego na przykładzie Kanady.

Kanada kolejnym krajem z dochodem gwarantowanym.

Dochód gwarantowany jest to zapomoga od państwa bez względu na to czy pracujesz czy nie…

Takie czy się śpi czy się leży dwa patyki się należy…Historia zatacza koło.

Ale musicie wiedzieć, ze Kanada jest krajem na wskroś satanistycznym…
Tam biblia jest prześladowana , a sataniści oraz lgbt oficjalnie działają .

 

 

Z tego co wiem, otrzymanie zapomogi od państwa polskiego jest tak napiętnowane biurokracją, że brakuje w tym wywiadzie formularzowym tylko numeru buta, podania czasu na setkę i preferencji kulinarnych.

 

Tak wszyscy otrzymają pieniądze, ale w pewnym momencie będzie się to wiązało z przyjęciem znaku bestii połączonym z odrzuceniem Prawa Bożego…Od kilku lat o tym mówię, a teraz będę musiał przestrzegać…

Taki jest cel ostateczny. Dlatego nie martwice się, będziemy mieć z czego żyć…..
Pomoc socjalna również będzie odbywała się małymi kroczkami.
Najważniejsze to wytrwać do końca w posłuszeństwie Słowu Bożemu…

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: