Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Allegro, Carrefour, Biedronka usuwają książki “Zdrowie bez leków”.

Kolejny krok NWO: usuwanie informacji o lekach z Bożej apteki…

Główny inspektorat sanitarny wydał oświadczenie:

 

– Informacje upowszechniane na stronach internetowych (Zięby) w związku zagrożeniem ze strony nowego koronawirusa stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Stanowczo podkreślamy, iż informacje te nie są poparte badaniami naukowymi i uznaną wiedzą medyczną – czytamy w stanowisku.

: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zdrowie-bez-lekow-wycofane-z-biedronki-i-carrefoura-allegro-usuwa-oferty-z-ksiazkami-jerzego-zieby

 

Jeśli leczenie musi być poparte badaniami naukowymi to wszystkie zielarki przez ostatnie tysiące lat powinny siedzieć w więzieniach i istotnie Rzym palił na stosach takie kobiety..

 

Ale jeśli faktycznie p Zięba jest szarlatanem i leczy bez oparcia o badania naukowe i jest w tym momencie wg kast lekarskiej przestępcą, to należałoby wsadzić także do więzienia cały sanepid, ministerstwo zdrowia ponieważ wdrażane jest w Polsce 5G bez przeprowadzenia badan naukowych na szkodliwość tej częstotliwości wojskowej służącej do rozpraszania tłumów…

 

 

Mówiłem jako pierwszy w Polsce że zaczyna się NWO,  a niebawem biblijny wielki ucisk.
Do Pana Zieby mam stosunek neutralny. Nie podobają mi się jego new agowskie praktyki hipnozy, ale prawda jest niepodważalna. Dzięki jego publikacjom wzrosła świadomość ludzi o zdrowiu tak samo jak dzięki Adolfowi Kudlińskiemu o ziołach.

 

Sam kupuję Zdrowie bez leków i uważam to pismo za bardzo przydatne źródło informacji, które wkomponowuje się w Boże zasady.

Teraz już wszystko będzie lecieć zgodnie z zasadą domina. Ograniczenia po ograniczeniach. Chciałbym tylko by ludzie z tego kręgu zdrowego odżywiania itp w końcu zrozumieli, że światem  rządzą ludzie przeciwni Bogu, żeby przyszli oni do źródła, Ziola stworzył Bog .

Dzisiaj usuwa się pozycje Zięby jutro kanały  YouTube, blogi. Niestety tak to będzie wyglądać. Wszystko dla “dobra” ludzi……

 

Ludzie muszą się zdać na szczepionki i medycynę korporacji medycznych.

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: