Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stara choroba zabija każdego dnia 95% populacji ludzi. Koronawirus przy niej się kryje.

Koronawirus jest poważnym zagrożeniem zwłaszcza dla starszych osób. Jednakże jest taka choroba, która zabija każdego człowieka od Adama i Ewy. Jest nią grzech. Ludzie przejmują się uszczerbkiem na zdrowiu spowodowanym chorobą – koronawirusem –  taką jak grypa. Dobrze czynią. Ale ręce należało myć zawsze. Od dawna także należało unikać kontaktów z chorymi i jest o tym wzmianka w biblii.

Biblia mówi o kwarantannie:

 

(1) Dalej powiedział Pan do Mojżesza i Aarona: (2) Jeżeli u kogoś na skórze ciała pojawi się nabrzmienie albo wysypka, albo biała plama, która na skórze jego ciała jest oznaką trądu, to przyprowadzą go do kapłana Aarona albo do jednego z jego synów kapłanów. (3) Kapłan obejrzy chore miejsce na skórze ciała: jeżeli włosy na chorym miejscu stały się białe i jeżeli znak zdaje się być wklęśnięty w stosunku do skóry ciała, jest to plaga trądu. Kapłan stwierdzi to i uzna człowieka za nieczystego. (4) Jeżeli jednak plama na skórze jego ciała jest biała, ale nie zdaje się być wklęśnięta w stosunku do skóry i włosy nie pobielały, to kapłan odosobni chorego na siedem dni”

 

Nie ma nic nowego pod słońcem. Takich opisów jest więcej…

 

 

Ludzie myślą, że zakaz jedzenia świni był jakimś rytuałem a to było dobre dla człowieka, ponieważ świnia była od zarania dziejów odkurzaczem miast, czyli zarazek i tego wszystkiego co jest nieczyste. Taką funkcję dzisiaj pełnią dziki. Wchodzą do miast zwłaszcza na wybrzeżu i grzebią stadami w śmietnikach…a musicie wiedzieć, że świnia nie wydala potu, a więc zatrzymuje toksyny. Tak jest stworzona przez Boga.

 

Biblia mówi, może ciało jest świątynią Ducha Świętego, a o świątynie należało dbać w sposób szczególny. Po zburzeniu 2 świątyni w Jerozolimie  świątyniami stały się ludzkie ciała dla mających w sobie Ducha Bożego. O tę świątynię właśnie należy dbać. Problem w tym, że ludzie o te świątynie nie dbają. Mówimy tak wiele o koronawirusie, ale kto zwraca uwagę na skład spożywanego mięsa, na ilość cukru, konserwanty, pszenicę, glifosat, które również zabijają?

Kto dba o dotlenianie i ruch?

 

Jest jednak coś, co zabija bardziej niż koronawirus, świnia, cukier i wszystkie inne złe produkty razem wzięte. Tym czymś jest GRZECH.

 

Tak wiele mówi się o myciu rąk, higienie, podczas kiedy sam Jezus powiedział:

 

 Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym. (12) Wtedy przystąpili do Niego uczniowie i rzekli: Wiesz, że faryzeusze zgorszyli się, gdy usłyszeli to powiedzenie? (13) On zaś odrzekł: Każda roślina, której nie sadził mój Ojciec niebieski, będzie wyrwana. (14) Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną. (15) Wtedy Piotr zabrał głos i rzekł do Niego: Wytłumacz nam tę przypowieść! (16) On rzekł: To i wy jeszcze niepojętni jesteście? (17) Nie rozumiecie, że wszystko, co wchodzi do ust, do żołądka idzie i wydala się na zewnątrz. (18) Lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to czyni człowieka nieczystym. (19) Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa. (20) To właśnie czyni człowieka nieczystym. To zaś, że się je nie umytymi rękami, nie czyni człowieka nieczystym.

 

 

 

 

Ludzie codziennie myślą jak komuś wbić szpilę. W tym pseudochrześcijanie.

Jezus powiedział, że to grzech czyni człowieka nieczystym , a więc zgodnie z prawem starożytnego Izraela,  a nie tego uzurpatorskiego jak dzisiaj Edomitów i Chazarów, tacy ludzie są nieczystymi jak świnie, czyli nie mogą być uznani za świętych.

 

To grzech zabija i czyni człowieka nieczystym. Jezus nas z tego oczyszcza jeśli się nawracamy i idziemy za Jezusem. Jeśli staramy się być dobrymi ludźmi. Zbawienie nie ejst dane raz na zawsze, nie jest rytuałem, sakramentem,. Zbawienie należy pielęgnować, tak samo jak myć ręce należy codziennie.

Tak bardzo ludzie martwią się o ciała

 

“Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie!: Łukasza 12.

 

Grzech powoduje śmierć gorszą od koronawirusa bo zabiera życie wieczne. Jezus przyszedł zniszczyć tego wirusa swoją ofiarą na krzyżu, aby Ci, którzy wierzą w życie wieczne odeszli od tych grzechów, aby mieli pragnienie bycia dobrym człowiekiem w oparciu o Słowo Boże.

 

„Wtedy Ja dam im nowe serce i nowego ducha włożę do ich wnętrza; usunę z ich ciała serce kamienne i dam im serce mięsiste, aby postępowali według moich przepisów, przestrzegali moich praw i wykonywali je. Wtedy będą mi ludem, a Ja będę im Bogiem. Lecz tym, których serce idzie za ich ohydami i obrzydliwościami, włożę ich postępki na ich głowy – mówi Wszechmocny Pan” Ezech. 11:19-21″

 

 

Nie bójcie się zatem koronawirusa, który ciało może zabić, ale bójcie się tych ludzi, którzy zaszczepiają Was tym Szanowni  Czytelnicy, co spowoduje zatrucie duchowe.

Ludzie podtrzymują wszelką niesprawiedliwość, oglądają programy, w których wytatuowani ludzie stanowią autorytety. Słuchają muzyków, którzy przeklinają, wspierają polityków, którzy naród zniewalają, wierzą religiom, które budują nową wieżę Babel jaką jest ekumenizm.

 

Koronawirus pokazał najbardziej dzikie ludzkie instynkty, kiedy człowiek walczył z człowiekiem o papier toaletowy, a należy mieć świadomość, że kryzysu jeszcze żadnego nie ma.

 

Paweł apostoł napisał dwa tysiące lat temu:

 

Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy.

 

Wystarczy wejść na Facebooka czy przeczytać komentarze na Youtube aby zobaczyć jak niewiele osób potrafi się kulturalnie różnić.

Grzech jest zarazą, ponieważ tak jak chłopak z poprawczaka ściąga innych do swej subkultury tak grzech tworzy modę, przechodzi na innych.

 

Bójmy się tej zarazy, a na koronawirusa polecam leki z Bożej Apteki….

Kiedyś pewien mężczyzna powiedział do syna “posprzątaj po sobie”. On na to “zaraz”. Tak… odkładanie nieczystości jaką jest grzech na później jest istotnie zarazem, zarazą…

 

 

Updated: 19 marca 2020 — 17:03

1 Comment

Add a Comment
 1. Dobrze opisane…
  Przypomniał mi się taki mem, który widziałam na Fejsie (tłumaczę opis z angielskiego):
  “Oni: Biblia nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania.
  Ja, podczas epidemii/pandemii: …Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, ludzie umysłu dwoistego.
  (cytat z Apostoła Jakuba. rozdział 4 wers 8)”
  https://www.facebook.com/AnarchoChristian/photos/a.1949733435305188/2588912651387260/?type=3&theater

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: