Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Koronawirus, 5g i maski z dodatkiem miedzi.

Tekst jest transkrypcja filmu z USA z komentarzem czytelniczki i moim.

Kolejne rewelacje naukowe, np. takie że znaleźli tlen poza drogą mleczną. Ludzie, kto wierzy w to, że byliśmy na ksieżycu, że wysyłamy cokolwiek na marsa, albo że jesteśmy w stanie zmierzyć poziom tlenu poza drogą mleczną? Jest niewiarygodne wprost, że ludzie kupują takie przekazy. Nauka, naukowcy niestety są częścią okultu.

I teraz podkreślam, że nie wszyscy naukowcy, ale Ci z góry, Ci którzy kształtują obecny światopogląd dla mas.

Teraz przejdźmy do 5G. Stawiane będą (JUŻ SĄ) tysiące anten, do przekazywania milimetrowych fal 5G. Czy ktoś wie, że jest broń wojskowa?

Te fale milimetrowe, rozrywają tlen. Rozbijają molekuły tlenu. Obejrzyjcie ostatnie nagranie pani Dana Ashlie aby dowiedzieć się więcej. Jest ono po angielsku. Okazuje się, że kanał na youtube tej Pani jest mocno cenzurowany, mimo tego że ma tylko około dwa, trzy filmy w miesiącu wrzucane na ten kanał. Wkraczamy w nową fazę cenzury, jak zauważyliście już po tym co się dzieje na FB czy YT. Załamujące jest to, że większość ludzi nie widzi kompletnego braku słońca ostatnio.

Ludzie są ślepi, nie patrzą w niebo, do góry, a jak patrzą to i tak nie widzą. Nie widzą smug chemicznych, nie widzą braku słońca. Ich duchowa ślepota przekłada się na ślepote w rzeczy samej, per se. Obserwuje, że dni słonecznych jest niezwykle mało, są one rzadkością.

Za to ludzie ci chodzą i mówią : aha globalne ocieplenie, a nie mówiłem że to prawda? ! To samo ze śniegiem. Gdzie się podział? Słyszałam, że śnieg jest bardzo potrzebny glebie, ma ogromne znaczenie dla jej głebokiego nawilżenia i chroni przed wyjałowieniem ziemi. To niezwykle ważne dla upraw.

Jednak wiemy, że natura nie działa tak, że coś zmienia się w pogodzie, w klimacie nagle, jak za włączeniem przełącznika. Spotykam się z opiniami i sama obserwuje, że ludzie jednak zauważają te nagłe zmiany pogody, gwałtowne przechodzenie w ciągu dnia, od deszczu, przez słońce, po śnieg itd.

Pogoda szaleje. Nikt nie widzi oprysków, nie łączy tego. Dlaczego? Dlatego, że ta pogoda jest „produktem” ludzkiego działania. Przerażają ce jest, że ludzie tego nie widzą. Wiemy o programie kredytu społecznego w Chinach, o cenzurze, inwigilacji w tym kraju oraz o geoinżynierii jak i wprowadzaniu tam 5G. Dana Ashlie uważa, że pojawienie się tej epidemii w Chinach, wiąże się z uruchomieniem tam 5G. Koronawirus jest zwykłym wirusem, jak wirus grypy. Użyją go, do wielu rzeczy.

 

Podobno Izrael ma super skuteczne maski przeciwko temu wirusowi, które nigdzie indziej nie są dostępne. Ciekawe. Być może chodzi o to, że ludzie zanieczyszczeni barem, aluminium itp. które sypią na nas z nieba, są bardziej podatni na wirusa. Być może mają rodzaj krwi, bardziej podatnej, a to wszystko w połączeniu z 5G wywołuje taki obrót spraw jak widzimy. Może chodzi o rozpoczęcie szczepień. Bardzo możliwe, że człowiek nie mający odpowiedniej krwi, jest celem wirusa. Izrael proponuje super rozwiązanie w postaci masek z dodatkiem miedzi, które jednak przez ten dodatek są bardzo podatne na przewodzenie elektryczności. Czy to nie zastanawiające? Maski z miedzią? Na wirusa?

Nazywają to pandemią a ja nazwę to depopulacją. Tu jest klika czynników, które połączone razem, tworzą taką kulminacje. Nasz czas się skraca. Niesamowicie się skraca. Jednocześnie ludzie mówią szalone rzeczy o księżycu, słońcu, gwiazdach. Zastanawiają mnie linki, wideo z Chin. Są one dosyć podejrzane wg mnie. YT może zatrzymać każdy filmik pod wieloma pretekstami. A tutaj wychodzą takie filmy, z najbardziej ocenzurowanego kraju na świecie. Ich social media poddane są niewyobrażalnej dla nas cenzurze. Dziwne, że ich algorytmy nie wyłapują tych treści. Tak więc nie wiem co o tym myśleć. Okazuje się, że ten statek który został poddany kwarantannie był wyposażony w sieć 5G. Do takich dokumentów dotarła Dana Ashlie. Ale jak to możliwe, że statek ma taką sieć 5G skoro ona potrzebuje jakiejś anteny, sieci anten rozstawionych bardzo blisko jedna od drugiej? Przecież statki są na morzach … Mamy jednak satelity ! Jest też możliwość puszczania balonów wypełnionych helem. Nie wiadomo jak to dokładnie działa w takich przypadkach. Patrzcie jak coraz gęściej rozmieszczane są wieże telefoniczne.

 

Jak to wspomniałem w moim wczorajszym filmie, na wsiach prawdopodobnie nie ma ani jednego przypadku koronawirusa…..No chyba że został importowany z Niemiec, Włoch czy Norwegii, ale nawet i o tym nie ma informacji.

Śledźmy temat ponieważ chodzi o zdrowie nasze i naszych bliskich….

 

 

Updated: 18 marca 2020 — 10:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: