Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy koronawirus może w ogolę nie istnieć?

Taka teza krąży w obiegu i ma ona spore podstawy. Ja publikuję Wam poniżej komentarz czytelnika na Facebooku z mojego profilu Detektyw Prawdy:

 

______________

Nie ma żadnego wirusa. Jedyne co mogą zrobić to wypuścić do obiegu np. przez wodociąg substancję o określonym działaniu. Wirusy, mimo że mnożą się dopiero po dostaniu do organizmu człowieka, fauny i flory, byłyby dla nich mimo wszystko zbyt ciężkie do skontrolowania, ujarzmienia i przewidzenia. Nie są w stanie skontrolować powietrza z jego wiatrem i podmuchami, a np. wodociągi jak najbardziej. Wypuszczony wirus atakowałby przypuszczalnie też inne zwierzęta i rośliny, chyba że stworzyli wirusa typowo ludzkiego. Nawet jeśli byłby to wirus ludzki, musieliby mieć antidotum dla wszystkich swoich ludzi. W tym momencie ludzi zaangażowanych w przedsięwzięcie jest naprawdę dużo, biorąc pod uwagę rolę jaką w pacyfikacji ludności cywilnej spełniają wojsko, policja sanitarno-szczepionkowa i najemne firmy militarne, paramilitarne i “ochroniarskie” typu grom. Nie ma najprawdopodobniej żadnego wirusa.

 

 

Skanują ludziom tylko czoła i z tego mają obrazy mózgu, jakby to im było potrzebne do wykrycia wirusa albo do walki z nim. Testy na obecność koronawirusa to testy komercyjne, jak najbardziej zależne od ośrodka, który je wyprodukował. Zrobienie testu na wirusa to kilka tygodni, tutaj jest to kwestia kilku dni. Testy są sfałszowane, bo w zamierzeniu mają dać pewną grupę ludzi z wynikiem pozytywnym. Nie ważne, że koronawirus nie istnieje. Mierzą ludziom temperaturę, jakby temperatura miała być wyznacznikiem bycia zakażonym jakimkolwiek wirusem (promieniowanie elektromagnetyczne też podnosi temperaturę).

 

 

 

Noszenie masek ochronnych ma działanie odwrotne do prewencyjnego.

 

 

Doskonale jest to opisane w pewnym filmie o wyimaginowanej epidemii, która dotknęła Los Angeles. Maska ochronna i zamknięcie się w domu, najlepiej z pozamykanymi oknami, ma działanie odwrotne do zamierzonego, bo to właśnie w takich warunkach rozwiną się patogeny. To co jest to zmasowany atak promieniowaniem elektromagnetycznym, zwłaszcza w Wuhan i północnych Włoszech, gdzie działa już 5G. Vodafone, które montowało 5G we Włoszech, wraz z innymi operatorami udostępni swoim użytkownikom w ramach “solidarności cyfrowej” związanej z koronawirusem darmowe gigabajty we wszystkich czerwonych strefach.

 

W praktyce jest to dokręcanie wajchy na większą moc i częstotliwość, żeby zgonów było jeszcze więcej. Fal elektromagnetycznych nikt o nic nie posądzi, bo przecież ich nie widać. Są tylko mierzalne za pośrednictwem mierników i słyszalne, ale tylko w pomieszczeniach. Nie sądzę, żeby to wirus powodował, że ludzie w Wuhan mają zachowania depresyjne i o podłożu psychicznym i że padają akurat na ulicy i akurat w pobliżu anten 5G (a te są co kilkadziesiąt-kilkaset metrów).

 

 

Agenda onz, zwłaszcza 2030 jasno określa i pokazuje również poprzez reklamy komercyjne, że w miastach tzw. “przyszłości” ma nie być w ogóle drzew. Dlaczego? Bo drzewa biorą na siebie promieniowanie elektromagnetyczne. Futurystyczne miasto wg onz to bezdrzewne megalopolis złożone z wieżowców. Dostęp do lasów ma być zabroniony a w najlepszym razie monitorowany. Wzdłuż wszystkich dróg międzymiastowych mają być ustawione anteny 5G. Co więcej, anteny 5G mają być nawet w lasach, czyli praktycznie wszędzie. Yorkshire ma być pierwszym lasem na świecie z antenami 5G. Jest to kolejny dowód na to, że chodzi tutaj tylko o monitoring tagów i przesył danych w systemie bestii, najlepiej z dokładnością do tych co najmniej kilkuset metrów.

 

fot. Greenpeace.

 

 

WHO ogłosiło pandemię akurat 11. marca, czyli w rocznicę Fukushimy i Madrytu. Nie jest to przypadek tylko zaplanowane działanie. Na razie sondują opinię publiczną i przeprowadzają różne warianty pacyfikacji ludności, która jest depopulowana już w inny sposób niż dotychczas – bo na terenie stref, których nie można przekraczać i z których nie można się wydostać. Do tej pory depopulacja odbywała się w mniej jawny sposób, chociaż nadal jest to działanie pod przykrywką zdrowia publicznego. Zamknięcie Wuhan i miast we Włoszech to działania orwellowskie.

 

Przedsięwzięcie z koronawirusem może mieć wpływ na kryzys gospodarczy i eliminację gotówki

 

 

W Wuhan przekręcili wajchę na 60 GHz, ale 5G działa do 300 GHz. Jest to technologia do depopulacji, monitoringu i przesyłu danych. Każdy człowiek, zwierzę domowe czy gospodarskie, towar w sklepie mają być otagowane i monitorowane na bieżąco, a więc 5G może kooperować z potencjalnym znamieniem bestii w formie chipa/tatuażu. Jest to kompletnie niemożliwe przy użyciu technologii kablowej. Obecnie zamiast pandemii koronawirusa jest pandemia propagandy i strachu, co pociąga za sobą prawdziwe problemy a nie wyimaginowany wirus.

 

Teraz mogą zrobić co chcą i wprowadzić jeszcze większy zamordyzm. Nie ma żadnego uzasadnienia, że we Włoszech wybuchła epidemia, bo ludzie przebywali w restauracjach i na ulicy a nie w domach i teraz mają za swoje. Pacyfikowani regularnie Chińczycy jakoś przebywali w domach i nadal obrywają z 5G, podobnie Włosi. Utworzenie zamkniętych stref wokół miast we Włoszech i wokół Wuhan to kolejny dowód na to, że to działanie 5G. Wystarczy prześledzić miasta, gdzie tę sieć już zainstalowano. W samym Wuhan – ok. 10 tys. anten. Robi się z tych miast miasta testowe-gigantyczne obozy koncentracyjne.

 

Wszystko pod pretekstem filantropii i przeciwdziałaniu rzekomemu “zacofaniu cyfrowemu”. W miarę jak infrastruktura 5G zacznie być coraz bardziej rozbudowywana na świecie to zwiększy się ilość objawów przypominających objawy koronawirusa. Jest to nieuniknione. Koronawirusa wykrywa się na podstawie oskarżeń, podejrzeń, przypuszczeń i domysłów. Tak samo jak w jakobińskim komunistycznym systemie wymyślonym przez wolnomularskich satanistów oskarżano ludzi. Jest to kolejny dowód na to, że system bestii będzie systemem jakobińskim – z użyciem gilotyn włącznie.

 

 

 

Istnieje zjawisko “wyładowania koronowego” (ang. “corona discharge”), które występuje przy sieci 5G i nie tylko. Oczywiście jest to kolejny przypadek tak jak Event 201. PEM jest zdecydowanie groźniejsze niż grypa. Najprawdopodobniej wykorzystując marzec biorą na łapankę ludzi z grypą i w szpitalach napromieniowują ich aż do zgonu. W Chinach i Włoszech szpitale mają 5G. A jeżeli połączy się to z ostatnim promowaniem robotów w oparciu o 5G, no to mamy pełny obraz. Wszystkie media na świecie są już wyraźnie kontrolowane przez jeden ośrodek, co pokazuje propaganda szerząca koronawirusa. Na polu politycznym i gospodarczym wszystkie pozornie przeciwstawne bloki grają do jednej bramki. Pozostaje tylko kwestia zjednoczenia religii – jeszcze nie zrealizowana.

 

 

Tutaj rozdźwięk pomiędzy światem chrześcijaństwa, syjonizmu i islamu jest zbyt duży, co wg planu Pike’a z drugiej połowy 19. wieku ma zostać rozwiązane poprzez konflikt.

 

 

autor: Aleksander K.

Fotki wstawiłem ja.

 

_________

Mój komentarz.

 

Z większością tez się zgadzam.

Nagrałem filmik o związku 5g z koronawirusem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XZerEnxZavk&t=866s

Czy jest wirus czy nie, ciężko na tym etapie ocenić. Wszak mówi się, że to laboratorium Gatesa go rozsiało. Ja jednak skłaniam się do tego, że wirus jest, ale jest aktywowany szczególnie w krajach gdzie jest 5G. Mówiłem o tym w filmie.

Popatrzcie, Szwajcaria kraj o wysokiej stopie życiowej nie przyjmuje bezmyślnie 5g, ale temat bada. Wstrzymali się od montazu 5G co można przeczytać nawet na polskiej rządowej stronie:

 

Temat budzi kontrowersje, więc Szwajcaria chce zbadać wpływ sieci 5G na zdrowie swoich obywateli

 

 

Temat szkodliwego promieniowania sieci komórkowych powraca. Tym razem za sprawą władz Szwajcarii, które chcą stworzyć system monitorujący wpływ promieniowania z nadajników sieci 5G na zdrowie swoich obywateli.

 

 

https://www.gov.pl/web/5g/temat-budzi-kontrowersje-wiec-szwajcaria-chce-zbadac-wplyw-sieci-5g-na-zdrowie-swoich-obywateli

 

O przyspieszonej wycince lasów mnie tylko w Polsce, ale na Słowacji i w innych krajach z tego co pamiętam również pisałem, a pożar w Australii nie pojawił z nikąd..

 

https://www.youtube.com/watch?v=4P12ThFBv7Y&t=982s

 

Rok temu nakręciłem będąc na Słowacji fil m o masowej wycince drzew w polskich i słowackich Tatrach. Wokół Kielc as również masowo wycinane lasy. Miasta są zabetonowane, ładne zielone rynki zniknęły na poczet betonowych pustyń.

 

W amerykańskim internecie znalazłem informacje o tym, że podczas zamknięcia szkół będą montowane nadajniki 5g. Ile w tym prawdy nie wiem. Ciężko mi w to uwierzyć, ponieważ sprawy by przeciekły od pracowników montujących te nadajniki.

 

 

Prawda jest taka, że pomimo, że w wielu miastach nie ma koronawirusa to ulice i galerie pustoszeją. Panika zjada ludzi.

Oglądałem pewien film niechrześcijańskiego jutubera z USA, który rzucił wyzwanie dziennikarkom mówiąc, że nie boi się koronawirusa i może udzielić wywiadu tym kobietom całując je nawet w usta…

 

Bezapelacyjnie jest to czas na reset systemu i tak jak napisałem bodajże pierwszy w polskim internecie, że jest start tzw NWO – Nowy (nie) Porządek Świata.

Gotówka ma być wyeliminowana. Notabene, szef WHO powiedział, że wirus może się przenosić za pomocą gotówki. Otóż oświadczam:

 

PRZYJMĘ KAŻDĄ ILOŚĆ GOTÓWKI Z WŁOCH, FRANCJI, WUCHAN ITD…

 

😀

 

Żyjemy w czasach ostatecznych i system biblijnej bestii musi zlikwidować całkowicie obrót gotówkowy.

Tylko biblia to zapowiadała:

 

 I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, które jej pozwolono czynić przed bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby sporządzili wizerunek bestii, która miała ranę od miecza, ale ożyła. (15) I pozwolono jej tchnąć ducha w wizerunek bestii, tak żeby przemówił wizerunek bestii i sprawił, że ci, którzy nie oddali pokłonu wizerunkowi bestii, zostali zabici. (16) I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło; (17) I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia. (18) Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa 13.

 

 

Nie żadne UFO, czakry, new age, astrologia itp. Nie ma żadnego resetu 676. Nie słuchajcie zwodzicieli od new age, że życie jest reinkarnacją,. Jest tylko jeden sąd.

 

 

5G jest elementem systemu bez gotówki aby każdy, kto nie jest w tym systemie nie mógł kupować ani sprzedawać.

 

 

Unikajcie wifi, wyłączajcie na noc urządzenia z kontaktu koło łóżka. Przesiądźcie się na telefony bez internetu, zwykłe, stare.

Pomyślcie też, aby każdy kto ma możliwość, wyprowadził się poza miasto. Nie zgadzajcie się na 5g w swej okolicy.

Ten świat już NIGDY nie będzie wyglądał jak jeszcze wyglądał w styczniu tego roku..

Przyjdźcie do Boga, nie do żadnej Maryji, która była zwykłą kobieta ale do Boga Wszechmogącego w imię Jezusa.

Czytajcie biblię, ponieważ spiski nie zbawiają, ani żadna partia polityczna. Tylko Bóg daje spokój ducha i mądrość.

 

Poszczególne sceny z apokalipsy muszą się wydarzyć, ale nasza postawa może być kontrolowana i pełna spokoju wobec nachodzących wydarzeń.

 

 

Jeśli ten blog pomaga Ci w rozumieniu świata to jeśli chcesz możesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 15 marca 2020 - 13:32

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish