Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Koronawirus otworzył NWO. To już się zaczęło.

Ci, którzy oglądali mój filmik z dzisiaj, który notabene musiałem dwa razy wgrywać, mogą nie czytać tego tekstu.

 

Według mojej oceny, a mogę się  mylić oczywiście, mamy tak dużo  danych, że ciężko jest nie zauważyć jak ważne składowe NWO są od momentu wybuchu KORONAWIRUSA realizowane.

 

Ten rok, rok szczura (roznosiciela zarazków) w chińskim horoskopie przyniósł wiele.

To rok rozpoczęcia NWO. Uświadomiłem sobie zbierając wszystkie fakty.

Ale z punktu widzenia chrześcijańskiego, biblijnego jeszcze nie jest to wieli ucisk.

 

Masoni działają metodycznie i coronawirus nie jest czymś co jest im na rękę, ale jest częścią ich planu. Nikt by się nie zgodził na wdrożenie tych wszystkich poniższych punktów bez takiej szopki jaka jest wokół pandemii.

Ten rok jest rokiem, na który długo czekali.

 

Madonna śpiewała podczas Eurowizji, że nie każdy  wejdzie w nowy porządek, w nową przyszłość…

 

Te plany miały miejsce setki lat.

Jednak Bóg również  miał plan co do ludzkości i to 6000lat temu:

 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę. Rdz3.

 

 

Nieprzyjaźń jest położona przez Boga między Szatanem  a kobietą, między szatana  potomstwem a jej potomstwem.

To się wypełniło, tak jak przez jedną kobietę przyszedł grzech, tak przez drugą , matkę Jezusa – zwykłego człowieka –  przyszlo wybawienie od grzechu. Tak jak Adam uległ namowie Ewy i szatanowi, tak Jezus posłuchał Ojca – odkręcił przekleństwo  –  w niebie dzięki czemu potomstwo kobiety Marii, kobiety w pełni ludzkiej jak Ewa j,  która zgrzeszyła, zwycięża grzech przez Jezusa Chrystusa. Czyli zwycięża szatana.

Królestwo Niebieskie kontra królestwo szatana. Niewidzialna wojna.

 

Popatrzcie jak wielkie to królestwo. Miliony chrześcijan, z którymi walczy szatan na rożnych frontach. Przez wszelkie komunizmy sodomizację i islam.

 

Bóg realizuje swój plan.
Ale szatan ma tez swój plan, chce aby jak najwięcej ludzi poszło za nim do jeziora ognia..

 

Bezapelacyjnie jesteśmy na etapie wchodzenia NWO w życie .

 

Rok zaczął się spektakularnie: zabicie Sulejmaniego, widmo 3 wojny i od razu koronawirus, który nie jest tylko groźbą pandemii, śmierci milionów, ale jego skutkiem będzie wprowadzenie ustaw ograniczających wolność.

Dlaczego uważam, że rozpoczynają się rządy NWO, a raczej przygotowania do tych rządów?

 

Dlatego, że mówi nam o tym samo hasło NWO:

ordo ad chao

 

Porządek z chaosu, a teraz własnie mamy do czynienia z chaosem.

To co macie przedstawiane w mediach to systemowe wiadomości, systemowa zabawa w rząd i opozycję Stara heglowska zagrywka.

 

I w ten sposób nigdy nie usłyszycie prawdy realnej.

Taka zabawa w kłótnie między McDonaldem a kfc…

 

 

Jakie programy nwo w chodzą w życie i będą realizowane dzięki wirosuwi korony?

 

 

1. Program bezgotówkowy

 

 

Popatrzcie jak się martwi o nas who:

 

WHO odradza płatności gotówką. “Pieniądze są nośnikami wirusów i bakterii” – przestrzega organizacja.

https://polskatimes.pl/who-odradza-platnosci-gotowka-pieniadze-sa-nosnikami-wirusow-i-bakterii-przestrzega-organizacja/ar/c14-14837402

 

Nie bali się toksycznej farby na banknotach ale boja sie wirusa. Czemu nie bali się gotówki kiedy powstał HIV?

 

 

Tymczasem to samo masońskie who uznało, że sado maso nie jest już zaburzeniem….

 

 

WHO wykreśla praktyki sado-maso i fetyszyzm z listy zaburzeń seksualnych

 

https://kobieta.onet.pl/who-wykresla-praktyki-sado-maso-i-fetyszyzm-z-listy-zaburzen-seksualnych/9qqlcnw

 

 

Trudno się dziwić skoro na Eurowizji był islandzki zespół właśnie sado-maso…

Tacy ludzie są autorytetami. Takie WHO jest wyznacznikiem trendów seksualnych i zdrowotnych.

Źli panowie bezbożni w garniturach.

 

Program bezgotówkowy to długoterminowy program NWO, który idzie w parze z transhumanizmem, tj. Digitalizacją wszystkiego w społeczeństwie, w tym takich rzeczy jak pieniądze, informacje i samo życie.

 

To są żądni władzy maniacy kontroli , uwielbiają ideę społeczeństwa bezgotówkowego, ponieważ wtedy można prześledzić każdą transakcję gospodarczą, co pozwala władzom stworzyć jeszcze bardziej kompletny obraz tego, kim jesteś, aby zatrzymać każde możliwe nieposłuszeństwo lub rewolucję, zanim to nastąpi. Zwiększą również dochody rządowe.

 

Chiny skorzystały z okazji, aby pozbyć się gotówki twierdząc, że pieniądze papierowe należy teraz wycofać z obiegu, ponieważ mogą zawierać ślady COVID-19, a tym samym przyczynić się do rozprzestrzeniania się koronawirusa…..

 

 

 

2. Scentralizowana kontrola informacji, tj. Cenzura i kontrola narracji.

 

Wielu mówców podczas symulacji Event 201 (prowadzonej przez Johns Hopkins Center we współpracy z World Economic Forum [WEF] i Fundacją Billa i Melindy Gatesów) mówiło o potrzebie scentralizowanej kontroli informacji podczas pandemii, w tym jeden który wspomniał o „przejściu ze strony rządu działań w zakresie egzekwowania prawa wobec fałszywych wiadomości”. Niektórzy twierdzili, że Big Tech nie jest już platformą, lecz nadawcą i trzeba ją zmusić do walki z fałszywymi wiadomościami. Kolejny mówca w typowej modzie demonizował teorie spiskowe. Oto cytat bezpośrednio z symulacji / udanego zdarzenia (które stało się prawdą 6 tygodni później):

 

Dezinformacje sieją spustoszenie… firmy farmaceutyczne są oskarżane o wprowadzenie… wirusa, aby mogły  zarabiać na lekach i szczepionkach.

 

 

Rządy różnych krajów rozważają lub już wdrożyły szereg interwencji w celu zwalczania dezinformacji. Niektóre rządy przejęły kontrolę nad krajowym dostępem do Internetu; inni cenzurują strony internetowe i treści w mediach społecznościowych, a niewielka liczba całkowicie zamknęła dostęp do Internetu, aby zapobiec przepływowi dezinformacji. Wprowadzono kary za rozpowszechnianie szkodliwych kłamstw, w tym aresztowania….

 

 

Kolejna wypowiedź:

 

Myślę, że musi istnieć coś w rodzaju uczciwego brokera, scentralizowanej organizacji dowodzenia i kontroli, która naprawdę łączy sektor publiczno-prywatny, zarówno w podejściu globalnym, jak i lokalnym…

Czy nie wygląda to na NWO wchodzące w życie?

 

Kontrola narracji wiadomości!

 

3. Kwarantanny stanu wojennego.

 

 

Przymusowe areszty dla niepokornych…Rządy uwielbiają scenariusze stanu wojennego, ponieważ normalne prawa człowieka są zawieszone. Autorytarne Chiny zostały pochwalone przez wielu globalistów, takich jak zmarły David Rockefeller, współtwórca modelu Nowego Porządku Świata. Niektóre zdjęcia i filmy wychodzące z Chin pokazujące stan policyjny i były przerażające.

Dodajmy do tego specustawę, dzięki której sanepid może nasłać pododdziały wojska.

 

4. Obowiązkowe szczepienia.

 

 

Epidemia koronawirusa stanowi dobry pretekst dla rządów na całym świecie do wprowadzenia jednego ze swoich ulubionych programów NWO – obowiązkowego szczepienia. Powodem, dla którego ten program jest szczególnie lubiany, jest to, że umożliwia on władzom dostęp do ludzkiego ciała – nie tylko ciała obywatela, ale także jego krwiobiegu.

 

Za niedługo moga zostać wszczepione różne substancje bez naszej zgody…

 

Posłuszni funkcjonariusze medyczni ze strachu przed utratą pracy zrobią wszystko. To jest właśnie brak Jezusa w sercu, kiedy miłość do pracy, strach, górują nad dobrem ludzi. Wszyscy farmaceuci powinni się zastanowić  w czym biorą udział i w czym będą brać udział.

 

Ciekawostka, wielka ciekawostka.:

 

Przypadkowo (lub nie) Chiny przyjęły ustawę 29 czerwca 2019 r., Która wprowadziła krajowy obowiązkowy program szczepień . Przypadkowo (lub nie) ustawa weszła w życie 1 grudnia 2019 r., Zaledwie na kilka tygodni przed epidemią koronawirusa, która stała się światową wiadomością.

 

W związku z tym obowiązkowe szczepienia mogą również obejmować szczepionki DNA i mikroczipy o czym już internet huczy. Przynajmniej internet trutherow, poszukiwaczy prawdy, a prawda niczy,m złoto staje się rzadka..

 

 

5. Bill Gates ‘ID2020: Identyfikacja cyfrowa za pomocą mikroczipów.

Pisałem o tym:

 

Big Pharma oficjalnie współpracuje z ID2020 cyfrową biometrią. Znak bestii 666 w powiązaniu ze szczepionkami.

 

 

 

Celem   Sojuszu ID2020  ,   jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora.  Jak planują dokonać tego wyczynu?  Łącząc  obowiązkowe szczepienia  z wszczepialnymi mikroczipami.

 

 

Chociaż poligony testowe programu ID2020 znajdują się głównie w Trzecim Świecie, grupa twierdzi, że teraz współpracuje również z rządami w Stanach Zjednoczonych, aby rozpocząć mikrochipowanie ludzi poprzez szczepienia.

 

Na przykład w Austin w Teksasie populacja bezdomnych jest obecnie wykorzystywana jako kolektywna świnka morska do programu szczepień mikroczipowych ID2020, który według grupy pomoże „wzmocnić” bezdomnych, rzekomo dając im „kontrolę” nad ich danymi osobowymi …..

 

Skoro Gates był oczywiście ściśle zaangażowany w planowanie tej epidemii i zapewnienia, że jego firmy mają patenty i szczepionki na nowo wydanego wirusa, to czy on planuje również wykorzystać epidemię koronawirusa do dalszego promowania ID2020?
Dostaniesz antidotum na koronawirusa ode mnie  ale przyjmij szczepionkę z chipem… Tak to brzmi.

 

6. Agenda 2030: Wuhan ma być jednym z najbardziej inteligentnych miast Chin

 

 

Elektroniczne getta.

Ogromny program związany z epidemią koronawirusa to program wszystkich programów – Agenda ONZ 2030, która obejmuje Inteligentne Miasta. Zwolennikiem takich inteligentnych miast jest niby opozycja czyli ważna persona w partii Korwin p Mentzel.

Przed wybuchem epidemii Chiny zaplanowały już, które ze swoich miast mają zostać pilotażowymi Smart Cities. Wuhan był jednym z nich…

 

7. Recesja.

 

Wkraczamy w fazę recesji. Nowy porządek musi przyjść z chaosu w tym ekonomicznego. Już teraz polskie firmy wstrzymują się od pracy wysyłają na urlopy ponieważ nie mają z Chin materiałów i towaru.

Giełdy pikują w dół.

 

8. System rozpoznawania twarzy.

 

Chiny poddały kwarantannie 50 milionów ludzi w miastach takich jak Wuhan i wykorzystały WeChat i Alipay do śledzenia ruchu ludzi i powstrzymania zainfekowanych osób przed podróżowaniem. Rząd zastosował także rozpoznawanie twarzy i czujniki termiczne w dronach i hełmach.

 

Inna ciekawostka.

Clearview AI wykonał algorytm rozpoznawania twarzy przy użyciu 3 miliardów zdjęć skopiowanych  bez zgody Facebooka, Google’a i innych portali społecznośiowych.  W zeszłym tygodniu naruszenie danych ujawniło listę klientów Clearview AI obejmującą ponad 2000 klientów, w tym duże firmy i organy ścigania.

 

___________

Teoria spiskowa. Nie do zbadania.

Czy zauważyliście, że zgony są głównie w Chinach, Korei i Iranie? Częściowo we Włoszech.
Co jeśli koronawirus jest ukierunkowany na poszczególne hapologrupy?

 

 

_________

 

To są te punkty które są bardzo szybko wdrażane i widać jak na dłoni szybkość działania  marionetek politycznych we wprowadzaniu tego co powyżej.

Każdy rząd będzie mówił to samo: jesteśmy przygotowani na to i tamto, mamy gotowy pakiet ustaw. Nikt się nie będzie zastanawiał, czy jest to dobry dla ludzi pakiet ustaw, czy nie ograniczy praw obywatelskich.

 

To już ten czas, kiedy NWO niebawem przedstawi:

-jeden rząd światowy,

-jedną walutę cyfrową,

– jedną religię światową

 

 

Rządy nie boją się RAKA, PONIEWAŻ RAK JEST NA KORZYŚĆ KORPORACJOM FARMACEUTYCZNYM, ALE popatrzcie na skalę:

 

 

źródło: onet.pl

 

Zatrważające  prognozy. Jak więc ma się do tego koronawirus?

 

Biblia wyraźnie mówi, że cały świat tkwi w złym:

 

 

Tak dokładnie jest.

Na koniec grafika pokazująca struktury masońskie budujące NWO:

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dopiero co wczoraj powiedziałem, że zostanie wprowadzony zakaz zgromadzeń a dzisiaj od rana o tym wszyscy trąbią.

    1. A od dzisiaj wszystkie szkoły zamknięte na dwa tygodnie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish