Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Największy uniwersytet baptystów na świecie stał się progejowski.

Było mi ciężko pisać przez ostatnie lata o zwiedzeniach w protestantyzmie, gdyż wiedziałem, że przecieram ścieżki i narażam się  chrześcijańskim czytelnikom. Ale co rusz przybywa tego typu informacji obnażających pozorne chrześcijaństwo w tym także w sferach najwyższych duchowieństwa jak w przypadku tego uniwersytetu, co potwierdza moje oceny  ewangelików.

 

Baylor, to prywatny chrześcijański uniwersytet w Waco w Teksasie, jest znany jako największy uniwersytet baptystów na świecie, z około 17 200 studentami na kampusie o powierzchni 1000 akrów i jest stowarzyszony z Texas Baptist Convention, która następnie jest powiązana z Southern Baptist Convention. Południowi baptyści uważani są za konserwatywnych w porównaniu z północą…

 

Uniwersytet niedawno przyjął przedstawiciela gejowskiego chrześcijaństwa.

Na stronie uniwersytetu można przeczytać:

 

Przez ostatnie dwie dekady  Justin Lee  był wpływowym głosem chrześcijańskim dla afirmacji LGBTQ, najlepiej znanym z pracy w różnych obszarach teologicznej niezgody w celu promowania łaski i wzajemnego zrozumienia. Jest założycielem największej na świecie organizacji LGBTQ zajmującej się chrześcijaństwem, autorem dwóch książek i znanym na całym świecie mówcą na temat wiary, seksualności i dialogu.

źródło:

https://www.baylor.edu/social_work/index.php?id=964284

 

Oto LGBT chrześcijaństwo:

 

 

Mieszanie ciemności ze światłością.

Sam katolicyzm jest taką fuzją grzechu ze świętością pozorną, ponieważ w katolicyzmie można oglądać horrory i być chrześcijaninem, można czytać 50 twarzy Greya i być chrześcijaninem itd.

 

Bóg ma bardzo dużą miłość w sobie skoro wie znacznie więcej od nas, ode mnie i patrzy na to karykaturalne chrześcijaństwo i czeka…Ale czas łaski się kończy a nadchodzi czas gniewu i już nie będzie łączenia grzechu z wyrazem chrześcijaństwo, bo skoro jest Gejowskie chrześcijaństwo, to może być pedofliskie chrześcijaństwo i zoofilskie…

 

W ten sposób patrząc te uniwersytety ewangeliczne wypuszczają zaprogramowanych i wykształconych teologów bez Prawa Bożego w sercu. Pomyśleć, że kilka lat temu ufałem bezgranicznie każdemu pastorowi…..

 

 

 

 

Zaktualizowane: 6 marca 2020 - 16:43

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish