Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izrael zatwierdza zezwolenie osobom transpłciowym na zmianę płci w dokumentach tożsamości bez operacji.

Izrael uznający się za naród wybrany przez ….Boga  zezwala na usankcjonowanie Sodomii.

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Sprawiedliwości zatwierdziło nowe zasady, które znacznie ułatwią osobom transpłciowym zmianę płci na dowodach osobistych, nawet jeśli nie zostały poddane operacji zmiany płci. Czas oczekiwania na zatwierdzenie przez Ministerstwo Zdrowia został skrócony z dwóch lat do sześciu miesięcy.

 

Ale w tym czasie osoby transpłciowe nadal będą musiały udowodnić komitetowi ministerialnemu, że żyją z różną tożsamością płciową. W innym usprawnieniu komitet nie będzie już mógł wymagać od osób transpłciowych rozpoczęcia hormonalnej terapii zastępczej w celu uzyskania jej zgody. Ponadto ludzie będą mogli teraz zmieniać płeć na swoich dowodach w wieku 16 lat, a nie w wieku 18 lat. Do 2015 r. Izrael zezwolił ludziom na zmianę płci na dowodach osobistych dopiero po operacji zmiany płci.

Jednak w następstwie petycji transpłciowych kobiet do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości dwa lata temu państwo powołało komitet do rozpatrzenia wniosków osób transpłciowych o zmianę ich dokumentów tożsamości bez operacji. Nawet przy nowych zasadach taka zmiana będzie nadal wymagała zgody komisji. W ciągu ostatniej dekady kilka innych krajów – w tym Dania, Norwegia, Portugalia, Argentyna i Pakistan – zaczęło rozpoznawać zmiany płci wyłącznie na podstawie oświadczenia danej osoby.

 

Przypominam, że rząd Izraela wydał wielkie pieniądze na reklamę TelaViviu jako miasta otwartego dla społeczności LGBT:

 

 

Gmina Tel Aviv i Ministerstwo Turystyki zainwestowały łącznie 88 milionów USD w masową kampanię reklamową w Anglii i Niemczech, mającą na celu promowanie marki Tel Aviv jako międzynarodowego gejowskiego ośrodka wakacyjnego.

 

Taki to “boży” Izrael….

 

 

Updated: 28 lutego 2020 — 13:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: