Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Finlandia dąży do uczynienia chrześcijaństwa nielegalnym.

Proszę powiedzcie mi, czy są jeszcze jakieś strony protestanckie, które informują Was o zagrożeniu LGBT? Mam wrażenie, że jestem w tym sam, a to by było źle, gdyż oznaczałoby, że nie tylko “Cały świat tkwi w Złym”, ale i wszystkie denominacje, a sprawa staje się już bardzo poważna.

 

Fińska lekarka i polityk, posłanka do Eduskunty i przewodnicząca Chrześcijańskich Demokratów, Päivi Räsänen jest w trakcie dwóch dochodzeń w sprawie rzekomego zniesławienia lub znieważenia homoseksualistów. Pierwszy raz, gdy w zeszłym roku udostępniła werset biblijny na Twitterze skierowany do fińskiego kościoła luterańskiego za promowanie homoseksualnego stylu życia.

 

„W swoim tweecie bezpośrednio zacytowała pierwszy rozdział Rzymian oraz wersety 24–27 i zamieściła zdjęcie fragmentów Biblii”. Ten fragment potępia homoseksualizm.

Natomiast Prokurator Generalny Finlandii wszczął teraz drugie dochodzenie dotyczące broszury, którą Päivi napisała 15 lat temu o biblijnym chrześcijańskim małżeństwie, zatytułowaną „Mężczyzną i kobietą, stworzył ich”.

 

Leif Nummela, redaktor chrześcijańskiej gazety powiedział:

„Myślałem, że to nie może się zdarzyć. To było niewiarygodne. To była prawdziwa niespodzianka. A moją pierwszą myślą było:„ czy oni naprawdę to robią? to jest tak daleko’?”

 

Chyba chrześcijanie nie zdają sobie sprawy co się dzieje….

 

W przypadku skazania Päivi może zostać ukarana grzywną, a nawet więzieniem. Teolog fiński  Turunen uważa, że poparcie dla fińskich przywódców ewangelicznych było słabe. 

 

„Gdybyśmy mogli z łatwością przyjąć dwieście tysięcy chrześcijan mówiących:„ To przerażające, przestańcie prześladować Päivi Räsänen ”, a to wywarłoby olbrzymi wpływ” – powiedziała Nummela. 

 

 

Turunen powiedział, że:

 

„życzy sobie, aby przywódcy ewangeliczni byli bardziej szczerzy i odważniejsi. W przeciwnym razie nadejdzie czas, kiedy każdy z nas znajdzie się przed plutonem egzekucyjnym”. 

 

W Szwecji jest już pozamiatane. Norwegii zapewne też. W Finlandii część dopiero się budzi jakby nie wiedzieli co sie dzieje na świecie. To wszystko przez brak uświęcenia.

Większość denominacji odrzuca ważność Prawa Bożego.

Takich wiadomości niestety będzie więcej….

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: