Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gest Lichockiej i artyści.

 

 

Jak widać na załączonym obrazku  żyjemy w świecie symboli i pani Lichocka właśnie pokazała symbol hejtu, nienawiści, szydery.

 

Czy jest warto się czym zajmować?

Myślę, że tak, co udowodnię w dalszej części.

 

Otóż Pani Joanna ukończyła ona polonistykę na znanym uniwersytecie o wysokim prestiżu. Jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, odbyła także literackie studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagielloński.

Jej mam była profesorem. Co to znaczy? To oznacza, że owa posłanka powinna przedstawiać swoją osobą wysokie standardy moralne i kulturowe, a jednak to co zrobiła jest złe  i dyskredytuje  tę panią jako posłankę i to posłankę klubu parlamentarnego najbardziej katolickiego ze wszystkich.

Pytanie tylko, czy ta pani różni się czymś na przykład od blokersów i przede wszystkim od lewicy moralnej, gdyż sama jest w lewicy gospodarczej.

 

Ludzie uważają się za osoby wierzące, ale bycie naśladowcą Jezusa nie polega na przynależności religijnej, ale na posłuszeństwie wobec Jego słowa.

 

 

«Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali» (J 13, 35)

 

 

Przedstawicielka partii katolickiej tak właśnie pokazała miłość do opozycji…

Biblia wyszczególnia trzy rodzaje miłości: fileo, eros i agape. Miłość Chrystusowa to właśnie agape, czyli niezasłużona miłość. To szacunek wobec osób, które nas ranią i których nie lubimy.

 

 

W świecie chrześcijan nie tylko tych nominalnych (katolików) ale i protestantów  jest masa chamstwa i niestety ale większość chrześcijan nie będzie zbawiona. Owi niby wierzący ludzie nie potrafią –  nawet często – ewangelicy – w miłości się spierać. Musi być szpila, moja prawda mojsza a ty jesteś nikim. Takie są komentarze wśród chrześcijan. Dlatego tak wiele osób ląduje w new age, gdzie każdy stara się być miły…

Ja usuwam natychmiast komentarze osób będących duchowymi potomkami Chama.

 

Z drugiej strony mamy świat lewicy czyli osoby, które żyją z grania kogoś innego niż są, aktorzy, kabareciarze.

 

 

Spójrzcie, miała to być zapewne zabawa i wyraz sprzeciwu wobec pis ale jest to szydera a biblia jednoznacznie mówi o tym.

 

https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/monika-olejnik-borys-szyc-i-inne-gwiazdy-pozdrawiaja-lichocka-zdjecia/p0pj9z2

 

 

Pani Lichocka poszła śladami byłego sportowca, autora tzw gestu Kozakiewicza.

 

Olejnik, Szyc, Górski pokazali gest Lichockiej.

Poniżej młodszy Stuhr:

 

 

W ten sposób zarówno pis jak  po, sld i inne wiosny obniżają standardy kulturowe w Polsce. Takie tam do śmiechu, a ludziom żyjącym bez Słowa  Bożego przypadnie to do gustu.
Jak ktoś kogoś zirytuje, zawsze będzie można potraktować go gestem Lichockiej. Sarkazm, szydera są modne. Żyjemy w mega zepsutym społeczeństwie. Idiokracja, na prawdę polecam ten film. To się dzieje.

 

 

(1) Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców, (2) lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą. (3) Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie, a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada. (4) Nie tak występni, nie tak: są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata. (5) Toteż występni nie ostoją się na sądzie ani grzesznicy – w zgromadzeniu sprawiedliwych, (6) bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych, a droga występnych zaginie.

Polecam Psalm 1.

 

 

Chamstwo było od zawsze, ale my tutaj mówimy o elitach, o posłance po polonistyce, o aktorach świetnie znających język polski.

To wszystko pokazuje jak człowiek po dobrych studiach , tudzież będący gwiazdą staje się nikim bez Jezusa, bo Jezus to slogan bez życia Słowem

Dopiero życie Jezusem czyli Jego Prawem czyni z człowieka kogoś wyjątkowego. Życie Prawem miłości, nawet do wrogów, czyli zwykłym okazywaniem szacunku mimo antypatii.

PIS nie zbawia. Jezus zbawia z takich zachowań i złej kultury.

 

 

 

 

 

Updated: 18 lutego 2020 — 17:32

1 Comment

Add a Comment
  1. Można kogoś nie lubić i się nie zgadzać ze zdaniem tej osoby (normalne, przecież nie da się wszystkich lubić), ale to już było przegięcie…kurde dramat jakiś…
    Co ciekawe, wypowiedziała się w tej sprawie inna polityk znająca się z panią Lichocką już z trzy dekady i powiedziała, że zachowanie koleżanki zmieniło się w momencie gdy weszła do sejmu, stała się “zaciekłym żołnierzem” :/
    tu jeszcze inny przykład użycia tego gestu: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25698017,2-mld-dla-tvp-ojciec-chorej-dziewczynki-nagral-podziekowania.html (dziewczynka leżała przez rok w tym osławionym Budziku dla dzieci, ale że w Budziku podobno nie może pacjent leżeć dłużej niż rok, to jest w zupełnie innym miejscu gdzie panują dużo słabsze warunki) ; współczuję gościowi takiej sytuacji no ale co on z tym gestem :/
    I taka ciekawostka: https://prostozmostu.pl/jakie-mroczne-tajemnice-skrywa-agora-powstaje-kontrowersyjny-film-o-gazecie-wyborczej/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: