Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Otwieram nową stronę.

Projekt pojawił się w mojej głowie prawie rok temu. Jednak dopiero teraz mogę wcielić go w życie.

 

Strona ma adres christianstyle.pl

 

 

Skąd taki pomysł?

 

My wszyscy urodziliśmy się bez instrukcji obsługi. Jednym z impulsów pobudzających mnie do tej inicjatywy były słowa jakie zapadły mi w głowie byłego znajomego chrześcijanina. Powiedział on widząc innych chrześcijan, że są tacy poranieni. Ja bardzo cenię sobie spostrzeżenia innych. Z drugiej strony tenże człowiek ma bardzo poukładane życie i tak patrząc na niego, sam doszedłem do wniosku, że trzeba innym pomóc wyjść z ich więzienia jakim są ograniczenia, złe nawyki, depresja, brak dobrych wzorców, życiowa bezradność itd.

Tak, to prawda, wielu nienawróconych ludzi ma o wiele bardziej uporządkowane życie niż chrześcijanie. Stąd mój pomysł motywowany chęcią pomocy tym, którzy są poranieni, którzy zaczynają czasem od początku.

 

Z drugiej strony pragnę wykreować obraz życia chrześcijańskiego, który nazwałem christian style. Ma on uczyć, uświadamiać jak się  żyć powinno. Jak wrócić do najstarszych wzorców  w historii świata, albowiem im bliżej naszych czasów tym gorzej. Przed potopem nie jedzono mięsa i ja wcale nikogo nie będę nakłaniał, zakazywał, a raczej zachęcał i sugerował. Bóg to nie gestapo, czy kościół rzymski nakazujący. Bóg dał nam wielki dar i przekleństwo zarazem – wolność wyboru i decyzji.

 

Dlaczego nazwa jest anglojęzyczna?

 

Z uwagi na fakt, że chrześcijaństwem jest również kościół rzymski, w którym norma jest popić sobie wódeczkę, najeść się golonki, boczku, czy przeklinać. Nie chce się utożsamiać z synkretyzmem rzymskim choć zapraszam również i katolików do zmiany stylu życia na Boży styl.

Z drugiej strony nazwa chrześcijanie pochodzi od chrztu, a Christianie, ta prawidłowa od Chrystusa.

 

Zapraszam na stronę także moich wrogów abyście zmianą nawyków zmienili siebie. Nie musicie dziękować. Bóg mnie wynagrodzi, jeśli zmienicie się na dobre.

 

Strona nie jest jeszcze zakończona, ale już dłużej nie chcę czekać z otwarciem. Mam pewne problemy techniczne, z którymi walczę.

 

 

 

 

 

 

Updated: 14 lutego 2020 — 22:57

3 komentarze

Add a Comment
 1. Brawo, gratuluję!
  Dużo zdrowia (tego wewnątrz, jak i zewnątrz) oraz mnóstwo cierpliwości do prowadzenia tego wszystkiego…
  no i oby bez problemów technicznych! 😀

 2. Ojej, naprawdę świetna inicjatywa! 😀 Zdecydowanie potrzeba stron ukierunkowanych na taką tematykę, szczególnie na “polskim Internecie” bardzo ich brakuje. Przy okazji szabat szalom, błogosławionego dnia z Panem dla Ciebie i czytelników bloga 🙂

 3. Witaj bracie Piotrze, bede sie modlil do naszego Ojca Yahweh Ktory Jest, za posrednictwem naszego Mistrza Yahushuy aby ta inicjatywa przysparzala poszukiwaczy prawdy i dodawala robotnikow zniwa. Jasna rzecza jest aby odpowiadac na wezwanie naszego Mistrza i Zbawiciela, ktory w Mateuszu 5 wzywa tych, ktorzy swiatlo otrzymali do dzialania. Oby Ojciec Niebieski ci blogoslawil na tej drodze. HalleluYAH

  5:14 Wy jesteście światłością świata; nie może się ukryć miasto położone na górze.
  5:15 Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod korcem, lecz na świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.
  5:16 Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: