Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież komunista wzywa do globalnej redystrybucji bogactwa.

Pozornie dobry apel, ale problem polega na tym, że podobne hasła równości głosili komuniści i źle na tym wyszli wszyscy Rosjanie.

Podobnie było z wejściem podatku dochodowego. Miał on być przeznaczony dla bogatych, ale ostatecznie najbardziej dotkliwie odczuli to najmniej zarabiający, gdyż tak, jak wcześniej wcale nie płacili, tak od momentu wprowadzenia tego podatku zaczęli płacić a bogaci unikali płacenia go poprzez furtki i odliczenia, koszty…

 

 

 

Papież Franciszek powiedział w środę, że ulgi podatkowe dla bogatych stanowią „strukturę grzechu”.

„Każdego roku setki miliardów dolarów, które powinny być płacone w podatkach na finansowanie opieki zdrowotnej i edukacji, gromadzą się na kontach rajów podatkowych” – powiedział papież uczestnikom seminarium watykańskiego.

 

 

W swoim dyskursie papież powtórzył swoje przekonanie, że ubóstwo rośnie na całym świecie i  „ubóstwo rośnie wokół nas”.

Wraz z upływem czasu i postępami cywilizacji liczba biednych ludzi rośnie, a nie maleje, podobnie twierdził Franciszek w czerwcu ubiegłego roku, a „biedni są zawsze biedniejsi, a dziś biedniejsi niż kiedykolwiek”.

 

 

Zgodnie z powszechnie stosowaną międzynarodową linią ubóstwa ” ludzie są uważani za „skrajnie ubogich”, jeśli żyją za mniej niż 1,90 USD dziennie lub równowartość tej kwoty.

W dzisiejszym świecie mniej niż 10 procent światowej populacji żyje w skrajnym ubóstwie, podczas gdy zaledwie 30 lat temu (1990) około 37 procent świata żyło w skrajnym ubóstwie. Dwa wieki temu prawie  wszyscy  na świecie żyli w skrajnym ubóstwie.

 

 

Podczas gdy w 1800 r. Prawie 90 procent światowej populacji żyło za mniej niż 1 USD dziennie, odsetek ten stale spadał, spadając poniżej 20 procent w 2000 roku i poniżej 10 procent w dniu dzisiejszym.

Jednak nie tylko „skrajne ubóstwo” spada. Globalny wskaźnik ubóstwa spada w każdej linii ubóstwa, niezależnie od tego, czy próg wynosi 1,90 USD dziennie, czy 10 USD dziennie.

W swoim przemówieniu w środę papież ubolewał, że roczny dochód na mieszkańca w tym roku wyniesie 12 000 $ „według oficjalnych raportów”.

 

 

Ten papież jest komunistycznym demagogiem wprost z podręcznika marksistowskiego / leninowskiego. Lenin wykorzystał Nowy Testament, aby skonfiskować bogactwo rosyjskich Kościołów prawosławnych i zamordował tysiące duchownych, gdy to robił. Wszystko w imię redystrybucji bogactwa i „biedoty”.

 

 

Wierzę, że Znak Bestii  na czole poza fizycznym tego aspektem symbolizuje zaangażowanie umysłu w system. Wierzę, że ludzie dobrowolnie przyłączą się i przyjmą system antychrysta, ale zostaną tak oszukani, że nie uznają tego czynu za coś złego.

Jesteśmy  w takim punkcie historii czasów ostatecznych, w którym jeśli nie masz smartfona / urządzenia, bez którego trudno  kupić towary, to będziesz obywatelem drugiej kategorii.

Już teraz za płatności blikiem lub smartphonem są rabaty. Na razie jest wybór ale i jest premia za płatność smartphonem dyskryminująca tradycyjne płatności. Podobnie ejst z bankami. Płatności elektroniczne są preferowane przez banki..

 

Więc jak daleko może być dzień, w którym niemożliwe będzie kupowanie lub sprzedawanie bez bycia częścią systemu?

Obecnie jesteśmy na etapie płatności smartphonami, ale tylko czekać, jak płatności przejdą za jakieś 5 lat na tatuaż elektroniczny.

 

 

 

 

Updated: 7 lutego 2020 — 16:32

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: