Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pentagon przygotowuje się do kwarantanny dla 1000 osób w miejscach wojskowych, jeśli to będzie konieczne.

Pentagon przygotowuje obiekty wojskowe, aby w razie potrzeby poddać kwarantannie do 1000 osób powracających do USA z zagranicy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nowatorskiego koronawirusa, który powstał w Wuhan w Chinach, ujawnił w sobotę Departament Obrony. Działając na wniosek Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, zapewni dostęp do wielu obiektów mogących pomieścić co najmniej 250 osób do 29 lutego.

 

 

W piątek, 31 stycznia, rząd USA ogłosił, że nowy koronawirus jest stanem zagrożenia zdrowia publicznego . Obywatele USA, którzy byli w prowincji Hubei, której stolicą jest Wuhan, w ciągu dwóch tygodni od powrotu do USA będą poddani kwarantannie przez 14 dni.

https://www.businessinsider.com/wuhan-coronavirus-quarantine-pentagon-prepares-military-installations-for-2020-2?IR=T

 

Jak się przekonujemy procedury zostały uruchomione. O to w tym wszystkim chodziło aby uzasadnić terror i opresję. Tak, aby ludzie musieli przyjąć chipy. Na tym na pewno nie będzie końca i wcale nie myślę tylko o koronawirusie, ale o innych działaniach mających przygotować ludzi na biblijny Wielki Ucisk.

 

Teraz jeszcze mogę pisać, ale być może niebawem takie strony jak moja będą niezgodne z jedyną słuszną linią rządu globalnego, albo jeszcze zanim on powstanie.

 

Updated: 5 lutego 2020 — 20:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: