Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pokojowy Plan Trumpa odrzucony przez zabicie Sulejmaniego.

Trump musiał być szalony, by po zabiciu Sulejmaniego uznać, że jego plan pokojowy powiedzie się.

 

 

Liga Arabska w oświadczeniu odrzuciła propozycję Trumpa, nazywając ją „niesprawiedliwą” wobec Palestyńczyków. Blok panarabski oświadczył w oświadczeniu, że plan „nie spełnia minimalnych praw i aspiracji narodu palestyńskiego”. Przywódcy arabscy ​​przysięgali również „nie współpracować z administracją USA w celu wdrożenia tego planu”. Plan amerykański mógłby potencjalnie przyznać Palestyńczykom państwo o ograniczonej suwerenności w Strefie Gazy i niektórych częściach Zachodniego Brzegu, pozwalając Izraelowi na aneksję wszystkich swoich osad i utrzymanie prawie całej Wschodniej Jerozolimy.

 

 

 

Prezydent Palestyny ​​Abbas niedawno powiedział:

NIE ZAAKCEPTUJĘ TEGO W ŻADEN SPOSÓB, NIE BĘDĘ ZAPISYWAŁ W MOJEJ HISTORII ANI W HISTORII MOJEGO KRAJU, ŻE SPRZEDAŁEM JEROZOLIMĘ ”.

 

Syjonistyczne portale i syjonistyczni pastorzy uważają, że obecny Izrael ma prawo do tych ziem i że ejst tym samym Izraelem co w starożytności. Ale to nie prawda, ponieważ oni nie słuchają Boga. Drwią z Jezusa, a Tel Aviv to światowa stolica Sodomy. Obecny Izrael jest ni mniej ni więcej jak mieszanką Edomitów i Chazarów.

Gdyby to był starożytny Izrael to dawaliby przykład światu jak być dobrym narodem, dobrymi ludźmi. Ale jest wprost przeciwnie.

 

 

Abbas mówi, że Palestyńczycy zerwali wszystkie więzy z Izraelem w USA.

 

 

 

„Poinformowaliśmy stronę izraelską… że nie będzie żadnych relacji z nimi i Stanami Zjednoczonymi, w tym więzi bezpieczeństwa” – oświadczył Abbas. Lider PA powiedział, że  tak samo w listach wysłanych zarówno do premiera Izraela Benjamina Netanyahu, jak i dyrektora CIA Giny Haspel. PA współpracuje obecnie z izraelskimi służbami bezpieczeństwa i amerykańskimi agencjami wywiadowczymi przeciwko terroryzmowi.

Abbas kilkakrotnie groził zerwaniem więzi bezpieczeństwa, chociaż nie podjął działań na miejscu.

Liga Arabska w oświadczeniu odrzuciła propozycję Trumpa, nazywając ją „niesprawiedliwą” wobec Palestyńczyków. Blok panarabski stwierdził w oświadczeniu, że plan „nie spełnia minimalnych praw i aspiracji narodu palestyńskiego”.

 

ARABSCY ​​PRZYWÓDCY RÓWNIEŻ ŚLUBOWALI „NIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z ADMINISTRACJĄ USA W CELU WDROŻENIA TEGO PLANU”.

 

 

ABBAS POWIEDZIAŁ, ŻE IZRAEL BĘDZIE MUSIAŁ „PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ JAKO MOC OKUPUJĄCA”.

 

 

Powiedział, że plan pokojowy prezydenta USA Donalda Trumpa był „naruszeniem porozumień (autonomicznych)” zapoczątkowanych w Oslo w 1993 r. Przez Izrael i Palestyńczyków. Powiedział, że plan pozostawił Palestyńczykom stan „szwajcarskiego sera”.

 

Palestyna zawiesi wszystkie więzi z USA, Izraelem – Mahmoudem Abbasem.

 

Prezydent Autonomii Palestyńskiej powiedział, że zawiesił wszelkie więzi ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem: ogłoszenie to przyszło na nadzwyczajnym spotkaniu Ligi Arabskiej w Kairze, po opublikowaniu we wtorek długo oczekiwanego „planu pokoju” administracji Trumpa.

 

 

Wszystko co się dzieje na świecie sprzyja III wojnie światowej.

Plan III wojen światowych jest bardzo realny. Teraz czeka świat dokładnie to, co jest tam napisane: wojna politycznego syjonizmu z politycznym islamem. Przy czym trzeba sobie pewne rzeczy uściślić. Otóż ów polityczny islam to szyici, gdyż sunnici stoją po stronie syjonistów.

 

 

Co ciekawe syjonistyczny papież Franciszek jezuita  milczy. Ten rzekomy człowiek pokoju jak to mówi młodzież “ma wywalone” na pokój na Bliskim Wschodzie. Dlaczego? Ponieważ zapewne ów pokój zaprowadzi jego następca. Oczywiście będzie to fałszywy pokój.

 

Plan ten miał się nie udać gdyż jak to ostatnio stwierdził pewien rabin, szybciej przyjdzie ich mesjasz (nasz Antychryst) niz wejdzie w życie plan pokojowy. Oni doskonale wiedzą jaki jest scenariusz wydarzeń i nie tutaj żadnego elementu spontaniczności.

 

 

Updated: 3 lutego 2020 — 07:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: